Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 23. augusts

Vitālijs, Ralfs, Valgudis

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Vēlams pievērst uzmanību signāliem, kurus raida tavs organisms un, ja saklausi trauksmes zvanus, dodies pēc profesionālas palīdzības. Apzinies, ka šodien pieņemtie lēmumi būs jāpārskata visdrīzākajā laikā.

Horoskops vērsim

Ja nesaņemsi sapratni un atbalstu no saviem mājiniekiem, noteikti to sagaidīsi no saviem darbabiedriem, klientiem vai tālumā mītošiem paziņām. Padalies savos pārdzīvojumos un kļūs vieglāk.

Horoskops dvīņiem

Šodien personīgās dzīves līkloči kļūs nepārskatāmi un grūti izbraucami. Parādīsies neatvairāma doma un arī vēlme spert kādu neatgriezenisku soli. Ja pratīsi noregulēt straujo elpošanu un domāšanu, spēsi izvairīties no kļūdas.

Horoskops vēzim

Dienu ieteicams uzsākt lēni, lai pāreja uz darba pienākumu veikšanu nebūtu pārāk traumējoša. Garastāvokļa un dienas plānu mainība šodien garantēta, līdz ar to nebēdā, ja tev vispār nav konkrētu plānu.

Horoskops lauvai

Pārāk nesaceries un nepaļaujies uz rožainiem nākotnes solījumiem. Pragmatisms robežosies ar romantiskām atkāpēm no pieņemtā. Nelieli eksperimenti radošā vai emocionālā sfērā, atvieglos bēdīgu ziņu saņemšanas gadījumā.

Horoskops jaunavai

Lielos un atbildīgos darbus mēģini nobīdīt līdz pusdienlaikam. Ja lolo kādus oriģinālus un tālejošus plānus, rēķinies, ka uzradīsies kādi šķēršļi vai mūdži, kas to visu vēlēsies sabojāt. Nevienam nestāsti par saviem nodomiem.

Horoskops svariem

Šodien piedzīvosi sajūtu, ka grūtākais jau aiz muguras un lielā krīze jau pārdzīvota. Gaidot uz kādu atbildi vai lēmumu kādā lietā, centies sevi nodarbināt kaut vai sadzīviskā līmenī.

Horoskops skorpionam

Nesūdzies un nepārdzīvo par galīgi nebūtiskām lietām kā arī nepārdzīvo par citu cilvēku nevadāmajiem noskaņojumiem un mainīgajām prioritātēm. Gan profesionālā, gan personīgā partnerība šodien tāda uzbudināta un adataina.

Horoskops strēlniekam

Šodien nesadali savus spēkus un nepievērs uzmanību citu problēmām, izņemot gadījumus, ja palīdzība vajadzīga pašiem tuvākajiem. Nepiever acis uz saviem trūkumiem, bet centies ar tiem kaut kā tikt galā.

Horoskops mežāzim

Šodien atkal sajutīsi nepieciešamību pēc jaunas dzīves stratēģijas. Profesionālā reputācija, personīgais vai ģimenes bizness, attiecības atkal kļūs par svarīgu motivāciju, lai kaut ko jaunu uzsāktu.

Horoskops ūdensvīram

Tava apņēmība šodien nebūs ilgtspējīga un ļoti ātri zaudēsi interesi par uzsākto. Pie apvāršņa parādīsies cilvēki, kuri var likt tev pārskatīt personīgās dzīves notikumus.

Horoskops zivīm

Ja tiešām vēlies pavadīt efektīva darba piesātinātu dienu, neķeries pie darbiem, kuru veikšanas metodika un principi ir galīgi neskaidri. Tur arī iestrēgsi.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Augusts – precību mēnesis Kanālā 2!

  • Dienas
  • Stundas
  • Minūtes
  • Sekundes

Skaties kāzu filmas Kanālā 2 un laimē kāzu salona Ingrīda Bridal dāvanu karti 800 EUR vērtībā!

No 5. līdz 23. augustam no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 21:00  un sestdienās plkst. 22:00 skaties kāzu filmas Kanālā 2!

Kad filmas laikā ekrānā ieraudzīsi dienas frāzi ar diviem atslēgvārdiem, līdz tā paša vakara plkst. 23:59 atver konkursa mājaslapu www.kanals2.lv/kleita, ieraksti šo vārdu salikumu, reģistrējies konkursam un laimē iespēju izvēlēties savu svētku kleitu/ tērpu 800 EUR vērtībā!

5.08. dienas frāze – PIRMAIS SKŪPSTS!

6.08. dienas frāze – KĀZU NAKTS!

7.08. dienas frāze – PIRMĀ DEJA!

8.08. dienas frāze – LĪGAVAS MĀSA!

10.08. dienas frāze – JAUNAIS PĀRIS!

12.08. dienas frāze – LĪGAVAS PUŠĶIS!

13.08. dienas frāze – KĀZU KLEITA!

14.08. dienas frāze – PIRMAIS TOSTS!

15.08. dienas frāze – KĀZU DIENA!

17.08. dienas frāze – VECMEITU BALLĪTE!

19.08. dienas frāze – LĪGAVAS SARGS!

20.08. dienas frāze – LAULĪBU GREDZENI!

21.08. dienas frāze – MŪŽA MĪLESTĪBA!

22.08. dienas frāze – SIEVA UN VĪRS!

Skaties nākamo epizodi un piedalies atkal, lai palielinātu savas iespējas laimēt galveno balvu.

Filmu sarakstu meklē ŠEIT!