Viņi ir visslavenākā draugu kompānija visā pasaulē! Monika, Reičela, Fēbe, Čandlers, Džoijs un Ross – šo sešu draugu ikdiena Ņujorkā nav iedomājama bez asprātīgiem pārpratumiem, romantiskām dzirkstīm un patiesas draudzības. No 8. janvāra katru darba dienas vakaru plkst. 19.30 satiec savus iemīļotos seriāla ”Draugi” aktierus un dzīvo līdzi viņu piedzīvojumiem Kanālā 2!

”Draugi” ir viens no vispopulārākajiem, visprestižākajām godalgām bagātākajiem komēdiju seriāliem visā pasaulē. Nominēts 62 ”Primetime Emmy” balvām, 2002. gadā saņēmis balvu kā labākais komēdijseriāls, ieguvis prestižo ”Zelta Globusa” godalgu un atzīts par 7. visu laiku izcilāko TV seriālu ”Empire Magazine” TOP 50 seriālu sarakstā.

Turklāt ”Draugi” ir viens no ārkārtīgi retajiem gadījumiem, kad seriāls gadu gaitā ir kļuvis vēl labāks nekā sākumā! Ja tiešām atrodas kāds, kas nav neko dzirdējis par šo asprātīgo sešotni, izskaidrojums ir tikai viens – viņam nav televizora.

Seriāls stāsta par trīs jaunu sieviešu un vīriešu kopīgajām gaitām, risinot savas problēmas, pļāpājot par mīlas lietām un izklaidējoties. Dažbrīd viņi ir bijuši kaimiņi, daži savulaik bijuši pāris, citi ir sāncenši, bet vēl kāds no viņiem cer uz kopīgu nākotni.

Patiesībā šī sešinieka attiecības ir tik sarežģītas, ka pāris vārdos tas nemaz nav aprakstāms. Taču, lai kā arī viņiem klātos, skaidrs ir viens – viņi ir labākie un uzticamākie draugi, kas vienmēr var rēķināties ar otra līdzjūtību un atbalstu, bet galvenais – ar lielisko humora izjūtu!

Galvenajās lomās iejūtas Dženifera Anistone, Kortnija Koksa, Lisa Kudrova, Metjū Perijs, Mets Leblāns un Deivids Švimmers.

Lai pozitīvām emocijām bagāts 2018. gads kopā ar situāciju seriālu ”Draugi” un Kanāls 2!