Pirmdienas, 24. jūlija, vakarā Kanālā 2 pirmizrādi piedzīvos ģimenes komēdija ”Kopā pret pašu gribu” (Blended), kas ir komiķa Ādama Sendlera un aktrises Drū Berimoras trešais kopdarbs, kurā abi iejutušies vientuļo vecāku lomā.

Bērni saved kopā

Pēc postoša aklā randiņa vientuļie vecāki Lorēna (Drū Berimora) un Džims (Ādams Sendlers) ir spējīgi vienoties tikai par vienu lietu – viņi vairs nekad nevēlas viens otru redzēt. Taču brīdī, kad viņi kopā ar bērniem iegūst savā īpašumā biļetes ceļojumam uz safari Āfrikā, viņi ir spiesti izbaudīt brīvdienas un ļauties safari piedzīvojumiem visi kopā. Bērniem sadraudzējoties ciešāk, Džims un Lorena sāk viens pret otru izjust simpātijas. Vai viņu simpātijas izdzīvos arī pēc atvaļinājuma beigām?

Filmas režisors Frenks Korači (Frank Coraci) iepriekš ir veidojis tādas filmas kā ”80 dienās apkārt zemeslodei” (Around the World in 80 Days), ”Zoodārza sargs” (Zookeeper) un ”Tusnis ringā” (Here Comes the Boom).

Foto: Sendlers un Berimora filmā ”Kopā pret pašu gribu”

Sievu satiek filmēšanas laukumā

Ebreju izcelsmes amerikāņu aktieris un komiķis Sendlers sievu – modeli un aktrisi Džekiju Sendleri (Jackie Sandler) – satika filmas ”Tētuks” (Big Daddy) filmēšanas laukumā. Sendlere filmā atveidoja viesmīli, kura pieņem sporta bārā pasūtījumu no Sendlera. Īsi pēc filmēšanas beigām abi sāka doties uz randiņiem, un šogad svinēja jau 15 gadu jubileju laulībā. Sendlere ir komiķim dāvājusi divas skaistas meitas – Sediju Medisoni un Saniju Madelainu.

Aplūkojot internetā apkopotos Sendlera citātus, starp tiem atrodams tāds, kas pasaka ļoti daudz par viņa tēvu, kurš allaž bijis viņam kā piemērs, audzinot savas meitas: ”Mans tēvs divdesmit gadu vecumā sāka veidot ģimeni, un viņš allaž manās acīs bijis kā visforšākais tēvs pasaulē. Tēvs darīja pilnīgi visu savu bērnu labā, un nekad neizdarīja uz mums lieku spiedienu. Es zinu, ka būt par šādu tēvu ir labākā sajūta pasaulē!”

Sendlers 30 gadu ilgajā aktiera karjerā ir spēlējis dažādas lomas komēdijas žanrā, piemēram, ”Mīlas skurbulis”, pēc kuras arī tika izvirzīts prestižajai ”Zelta Globusa” balvai, ”Tētuks”, kas atnesa septiņas dažādas balvas, tostarp ”MTV Movie Awards”, savukārt par filmu ”Klikt” (Click) ieguva ”Kid’s Choice Awards”.

Sendlers arī pirms vairākiem gadiem ”Forbes” pētījumā atzīts par visvērtīgāko mūsdienu kino industrijas komiķi, apsteidzot Stīvu Karelu, Ediju Mērfiju u.c.

Drū Berimora pieceļas no viszemākā punkta

Berimoras vecāki ir slaveni aktieri Džona Berimora (John Drew Barrymore) un Džeida Berimora (Jaid Barrymore). Mazā Drū jau 11 mēnešu vecumā pirmoreiz bija redzama TV ekrānā komercreklāmā. Savukārt četru gadu vecumā tika uzticēta pirmā lielā loma divām ASV kinoakadēmijas balvas ”Oskars” izvirzītajai filmai ”Altered States”.

Taču pēc trīs gadiem Berimoras krusttēvs Stīvens Spīlbergs (Steven Spielberg) padarīja viņu par īstu zvaigzni, uzaicinot piedalīties Stefana Kinga (Stephen King) filmā ”Cat’s Eye”, kurā scenārija atsevišķas daļas tika speciāli radītas jaunajai aktrisei.

Sākot apmeklēt Holivudā bieži notiekošās ballītes, Berimoras dzīve gāja uz leju, un jau deviņu gadu vecumā viņa iedzīvojās alkohola un narkotiku problēmās. Vēlāk nonākot rehabilitācijas centrā, kur arī mēģināja padarīt sev galu, Berimorai bija nepieciešami pieci gadi, lai atkal nostātos ar abām kājām uz zemes. Berimora savu skaudro dzīvesstāstu ir apkopojusi arī biogrāfiskā grāmatā ”Little Girl Lost”.

Berimora, kuras ģimenes paaudžu paaudzēs ir bijuši aktieri, atgriezās kino jomā, atzīstot, ka aktiera profesija ir viņas dvēsele, aicinājums un ģimene. Un tas ir viss, kam viņa šajā dzīvē patiesi vēlas nodoties.

Kopš atgriešanās kino aprindās Berimora ir filmējusies tādās filmās kā ”Betmens uz mūžu” (Batman Forever), ”Čārlija eņģeļi” (Charlie’s Angels), ”Čārlija eņģeļi: Uz pilnu jaudu” (Charlie’s Angels: Full Throttle), ”Kārtējais pirmais randiņš” (50 First Dates).

Tāpat Drū ir saņēmusi vairākus dažāda mēroga apbalvojumus, prestižākais no tiem – ”Zelta Globuss” par lomu 2009. gada filmā ”Pelēkie dārzi” (Grey Gardens).

Izbaudiet komēdiju ”Kopā pret pašu gribu” 24. jūlijā plkst. 21:00 Kanālā 2!