Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 17. janvāris

Tenis, Dravis

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Galīgos lēmumus nepieņem, tiltus un kalnu pārejas arī šodien nespridzini. Cik nu tavos spēkos, izmanto apvadceļus un izvairies no tiešām konfrontācijām. Nenoniecini otra viedokli, vērtības un īpaši ticību.

Horoskops vērsim

Šodien tev jāspēj uztver, saskatīt, nolasīt un saprast Visuma un cilvēku sūtītās zīmes. Vairumā gadījumu tev izdosies lieliski. Reaģēšanas un lēmumu pieņemšanas ātrums būs tavi sabiedrotie.

Horoskops dvīņiem

Sirds lietu kuluāros notiks slepenas vienošanās un izteikti solījumi, kurus būs grūti realizēt. Visas šīs darbības piešķir dzīvei kārdinošas nianses, tikai svarīgi ir neaizmirst par ētiku.

Horoskops vēzim

Vēlme paspīdēt un apburt ar skaistu runāšanu var nepiepildīties. Šodien sevi jāpierāda ar reāliem darbiem. Iespējamas situācijas, kurās sajutīsies nedaudz apvainots vai aizvainots.

Horoskops lauvai

Viss cilvēcīgais tevī ir dzīvs tāpēc noskaņojies uz miermīlīgu noti. Šodien komforts tavā sirdī būs atkarīgs no psiholoģiskās atmosfēras nevis no konkrētām darbībām un vismazāk jau no darba.

Horoskops jaunavai

Darbā var perināt nākotnes ilgtermiņa plānus, kurus noteikti vajag pieskaņot savai dzīves filosofijai un vērtībām. Pret savu pārliecību gan nebūtu ieteicams airēt, jo tas atstās iespaidu uz veselību.

Horoskops svariem

Neizšķied naudu nepiemērotām precēm, rīt nožēlosi muļķīgos pirkumus. Labāk ziedo savu vai radinieku bērnu izglītībai. Tavā dienas ceļā būs norādes, kurām vajadzētu sekot.

Horoskops skorpionam

Šajā dienā turi acis un ausis uz kātiņiem, jo ir jāķer norādes un zīmes. Zīmes var būt visdažādākās, bet tās norādīs uz pogām, kuras jāspiež, lai sakārtotu materiālo sfēru un to, kā uzlabot savu materiālo stāvokli.

Horoskops strēlniekam

Naudas jautājumi veiksmīgi atrisināsies. Iespējami darba komandējumi, kuros iepazīsies ar perspektīviem sadarbības partneriem, tomēr necenties nedabīgi steidzināt notikumus.

Horoskops mežāzim

Neizrādīsi, bet iekšā šodien vārās aizkaitinājums un dusmas. Nefokusējies uz materiālam lietām, šodien svarīgi emocionālie un garīgie dzīves aspekti. Necīnies par taisnību kādā jautājumā par katru cenu, tā veselību sabojāsi.

Horoskops ūdensvīram

Šodien spēsi ātri un dabīgi pielāgoties situācijām. Pat ja nāksies iekulties kādā kritiskā situācijā, viegli un nesāpīgi atradīsi pareizās durvis pa kurām izbēgt. Bēgot neatstāj aiz sevis svarīgus dokumentus vai citus pierādījumus.

Horoskops zivīm

Tev daudz kas atļauts šodien. Brīvi izteikt uzskatus, paust savu ticību vai pierādīt tās maldīgumu. Šodien savus ideoloģiskos pretiniekus vari pārvērst par saviem sabiedrotajiem. Komunikācijas prasmēs būsi ļoti pārliecinošs.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Izpildu testu!

Noskaidro vai tev ir problēmas ar lieko svaru!

Visbiežāk lietotā metode lieka ķermeņa svara noteikšanai ir ķermeņa masas indekss (ĶMI), kur tiek noteikta ķermeņa svara un auguma garuma proporcija. Ievadi norādītajās vietās savu svaru un augumu, un nosaki vai Tev ir nepietiekama ķermeņa masa, normāla ķermeņa masa, lieka ķermeņa masa, aptaukošanās!

Avots: PVO (Pasaules Veselības organizācija).
Atbalsta "Ferratum Money" - nauda tiem, kuri dara!

Lasi vairāk!

Treniņi, treniņi un treniņi, bet svars nekrīt. Kas notiek ar tievētājiem?

Treniņi, treniņi un treniņi, bet svars nekrīt. Kas notiek ar tievētājiem? 12

Jo tuvāk piektais oktobris, kad noslēdzas projekta “Juris tievē” publiskā sadaļa, jo vairāk abi gatavi pielikt sportiskajās aktivitātēs. Šobrīd, kad uzsākuši aktīvu sportošanu, abi tievētāji satraukti par to, ka svara kritums ne tikai apstājies, bet dažubrīd vērojams pat pieaugums. Psiholoģe, treneri un uztura speciāliste abus mierina, sakot, ka tā ir normāla parādība. 

Projekta "Juris tievē" astoņu nedēļu bilance – zaudēti kilogrami un iegūta pašapziņa

Projekta "Juris tievē" astoņu nedēļu bilance – zaudēti kilogrami un iegūta pašapziņa 5

Apritējušas astoņas nedēļas, kuru laikā Juris un Kaspars piedzīvojuši gan nebaudītas sajūtas, gan baudījuši līdz šim neiepazītus ēdienus. Ar mērķi iet uz maksimumu, šobrīd abi gan drusku iepauzē un priecājas par katru zaudēto kilogramu, dažu labu nedēļu prieks par zaudētiem gramiem. Centimetri apkārtmērā arī kūst kā pērnais sniegs.

"Kas tā par dzīvi bez karbonādes!" Latvijas spēkavīri par tievēšanu un projektu "Juris tievē"

"Kas tā par dzīvi bez karbonādes!" Latvijas spēkavīri par tievēšanu un projektu "Juris tievē"

Vairākās pilsētās visā Latvijā norisinās Latvijas spēkavīru čempionāts, protams, šobrīd sportistu lielākā dienas daļa tiek ziedota smagiem treniņiem, taču, izrādās, ka arī Latvijas stiprākie vīri seko līdzi “Bez Tabu” projektam “Juris tievē”. “Galvenais šajā procesā ir dzelžains raksturs un liels gribasspēks,” tā par Jura un Kaspara tievēšanas maratonu sacīja Latvijas spēkavīrs Dainis Zāģeris. 

"Tu izskaties pēc nelaiķa!" tievētāji viens otru uzmundrina limfas masāžā un vingrojot uz kustīga trenažiera

"Tu izskaties pēc nelaiķa!" tievētāji viens otru uzmundrina limfas masāžā un vingrojot uz kustīga trenažiera 3

Turpinās projekts”Juris tievē”, un šoreiz abi tievētāji dodas uz limfodrenāžas masāžu un treniņu, kas notiek uz kustīga trenažiera. Ņemot vērā, ka abas procedūras notiek vienā telpā, tad skaidrs, ka neiztikt bez jokiem un tā, ka abi projekta dalībnieki viens otru nepārtraukti pavelk uz zoba. Tomēr joki jokiem, pēc nodarbības abi slauka sviedrus. Lai arī treniņa laikā muskuļi noslogoti bez aktīvām kustībām, tā tomēr ir slodze, kas “izsit” sviedrus.

Visgrūtāk veicās ar vēdera presi – godīgi atzīst tievētāji pēc pirmā treniņa

Visgrūtāk veicās ar vēdera presi – godīgi atzīst tievētāji pēc pirmā treniņa 4

Līdz šim abi projekta “Juris tievē” dalībnieki apmeklējuši mediķus, veikuši dažādas analīzes, uzsākuši pareizu ēšanu, bet šoreiz, sekojot profesora Danilāna ieteikumiem, paralēli šim visam sāk aktīvu kustēšanos fizioterapeita uzraudzībā. Lai nenodarītu pāri abu tievētāju veselībai, fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts veiks abiem kardioslodzes testu, lai saprastu, kādas intensitātes sports abiem piemērots.

“Īstenībā tas ir briesmīgi un pretīgi.” Vīrs, kurš izaicināja Šteinbergu tievēt, atklāti par resnīšu dzīvi

“Īstenībā tas ir briesmīgi un pretīgi.” Vīrs, kurš izaicināja Šteinbergu tievēt, atklāti par resnīšu dzīvi 10

Jūnijā sākumā kopīgai publiskai cīņai ar liekajiem kilogramiem raidījuma ”Bez Tabu” vadītāju Juri Šteinbergu izaicināja 43 gadus vecais komercīpašumu administrators Kaspars Suija. Sarunā ar Skaties.lv vīrietis atklāj grūtības, ar ko ikdienā nākas saskarties īpaši apaļiem cilvēkiem, par ko “normālie” var arī neiedomāties.

"Vai tiešām, ēdot pankūkas, svars kritīsies?" Juris un Kaspars ēd baidoties

"Vai tiešām, ēdot pankūkas, svars kritīsies?" Juris un Kaspars ēd baidoties 9

Juris un Kaspars ceļā uz vieglāku dzīvi dodas uz īpašu procedūru noskaidrot tauku un muskuļu masu, lai trīs pavāru brigāde varētu gatavot piecu ēdienu maltīti abiem tievētājiem. Process uz “check up” aparāta ir aizraujošs, un rezultātā atklājas, ka dienā abi nedrīkst apēst vairāk par 2000 kalorijām.

"Velo no mana svara neizturēja..." Kaspara, kurš izaicinājis "Bez Tabu" Juri, skaudrā pieredze

"Velo no mana svara neizturēja..." Kaspara, kurš izaicinājis "Bez Tabu" Juri, skaudrā pieredze 2

Šovasar TV3 raidījuma ”Bez Tabu” vadītājs Juris Šteinbergs pieņēmis izaicinājumu notievēt. Taču viņš to nedarīs viens – Jura sabiedrotais būs 135 kilogramus smagais rīdzinieks Kaspars. Vīrietis, neguvis atbalstu draugu lokā, cīņai ar liekajiem kilogramiem nolēma izaicināt pazīstamo TV ”seju”. Īsi pēc projekta uzsākšanas 43 gadus vecais komercīpašumu administrators Kaspars Skaties.lv palepojas ar pirmajiem panākumiem.

"Daktere mani diezgan pamatīgi sabiedēja," par jaunās dzīves sākumu stāsta Juris Šteinbergs

"Daktere mani diezgan pamatīgi sabiedēja," par jaunās dzīves sākumu stāsta Juris Šteinbergs 6

Abi projekta dalībnieki Juris Šteinbergs un Kaspars Suija nolēmuši stāties uz kara takas cīņai ar liekajiem kilogramiem. Abu mērķis ir nomest tik daudz liekā svara, cik vien iespējams. Ar vienu noteikumu, ka tas notiek pareizi. Tāpēc par abu projektā iesaistīto veselību sardzē stāv virkne atzītu speciālistu. Pirmā vizīte abiem projekta dalībniekiem ir pie “Veselības centru apvienības” poliklīnikas ”Aura” endokrinoloģes Daces Seisumas. Viņa iedod krietnu devu motivācijas un, jāteic godīgi, drusku arī pabiedē abus tievētājus.

Uzsāc tievēšanas maratonu kopā ar "Juris tievē"!

Uzsāc tievēšanas maratonu kopā ar "Juris tievē"! 11

Juris un Kaspars ir apņēmušies vairāku mēnešu garumā uzsākt tievēšanas maratonu! Vai Tu arī to spētu? Pievienojies veselīgā dzīvesveida piekritēju bariņam – pievieno bildi ar savu sākotnējo svaru un septembra sākumā dalies ar rezultātiem!

Izaicinājums pieņemts – “Bez Tabu” Juris tievēs!

Izaicinājums pieņemts – “Bez Tabu” Juris tievēs! 19

Kaislīgs TV3 raidījuma ”Bez Tabu” fans Kaspars ir izaicinājis raidījuma vadītāju Juri Šteinbergu tievēšanas maratonam – Kaspars grib pielikt punktu resnīša dzīvei un ir pārliecināts, ka, darot to kopā ar līdzvērtīgu partneri, būs vieglāk!

Suns pieņēmies svarā, un kaķim izveidojusies "riepa"! Vai mājdzīvniekiem liekais svars ir bīstams?

Suns pieņēmies svarā, un kaķim izveidojusies "riepa"! Vai mājdzīvniekiem liekais svars ir bīstams?

Tuvojas 1. jūnijs – diena, kad raidījuma “Bez Tabu” moderators Juris Šteinbergs uzsāks cīņu ar liekajiem kilogramiem, kurai līdzi varēs sekot “Bez Tabu” rubrikā “Juris tievē” līdz pat oktobrim. Bet liekā svara problēma nav tikai Jurim vien! Tā skar abu dzimumu pārstāvjus, turklāt visās vecuma grupās un aizvien biežāk aptaukošanās novērojama arī pusaudžiem un jauniešiem. Starp citu, ne tikai divkājainajām radībām vien jācīnās ar prāvo puncīti, bet tā skar arī mūsu mājdzīvniekus.