Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 17. novembris

Hugo, Uga, Uģis

Horoskops aunam

Šodien uzmanības un kritiķa gars būs tavs pavadonis. Ņemot vērā šodienas īpaši kritisko skatu, vari pārskatīt kādus dokumentus vai rediģēt tekstus. Neviena kļūdiņa neizspruks sveikā.

Horoskops vērsim

Būsi nobriedis galīgā lēmuma pieņemšanai par cilvēkiem un jautājumiem, kas tevi pēdējā laikā visvairāk ir nodarbinājuši. Gaidīsi īsto brīdi un netradicionālu veidu kā to pasniegt.

Horoskops dvīņiem

Sirds afērās un mīlestības pinekļos jābūt godīgam un atbildīgam. Jātur solījumi un jāuzņemas atbildība. Skaidra valoda noņems nevajadzīgo aizdomu, aizvainojumu un neuzticēšanās plīvuru.

Horoskops vēzim

Piedalies kādā sen plānotā, unikālā pasākumā, kas ļaus atslēgties no mājas lietām un pat palīdzēs atšķetināt vienu otru domu mezglu. Kad pamodīsies tava radošā smadzeņu puslode, visas nepatīkamās emocionālās nokrāsas pazudīs kā nebijušas.

Horoskops lauvai

Ja tev ir saplānoti darbi un pienākumi, kurus nevar atlikt, netērē laiku un ķeries pie tiem nekavējoties. Jo dienas laikā tavi ceļi var kļūt neizdibināmi un apņēmība slinka.

Horoskops jaunavai

Praktiskās lietas – rēķini, pirkumi un četrkājainie mājas mīluļi paņems visus tavus spēkus. Atliks vien kā pasnaust pie televizora un noraudzīties notikumos, nevis tajos piedalīties.

Horoskops svariem

Tev gribēsies vientulību, lai padomātu. Labs brīdis, lai prātā pārcilātu nesenos notikumus, īpaši tos sarežģītākos. Objektīvi sadali savus enerģijas resursus un neatstāj uz vakaru lielākos darbus.

Horoskops skorpionam

Taviem vārdiem šodien jābūt ar riktīgi gruntīgu segumu. Ja reiz esi izlēmis atvērt muti, noved sarunu līdz loģiskām beigām. Tavs viedoklis daudziem šķitīs graujošs un nežēlīgs.

Horoskops strēlniekam

Šī materiālā pasaule tevi ir ierāvusi savos apskāvienos un nelaiž vaļā. Šodien pirkšanas kāre zaudējusi sāta sajūtu. Sevis lutināšana ir ļoti veselīgas pašapziņas rādītājs, bet nepārcenties.

Horoskops mežāzim

Tavs parasti skaidrais prāts šodien tāds aizmiglots un neobjektīvs. Visādi komersanti tevi apstrādās kā mazo bērnu. Neiekrīti šajos slazdos, jo iegādātais izrādīsies galīgi neatbilstošs iztērētajiem līdzekļiem.

Horoskops ūdensvīram

Neseno dienu problēmas tevi mudinās apgūt prasmes orientēties neaptveramajā informācijas jūrā, lai nepazaudētos un nenogrimtu nevajadzīgos sīkumos, bet būtu cienīgs oponents gan vārdu, gan darbu kaujās.

Horoskops zivīm

Ja starp tevi un partneri joprojām ir spriedze, šodien visu nokārto. Īpaši, ja tas skar Jūsu kopdzīves juridisko pusi. Pat ja saruna pārkāpj pašcieņas uzbūvētos aizsargmūrus, turpini komunicēt un neizslēdz saziņas mehānismus.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Izpildu testu!

Noskaidro vai tev ir problēmas ar lieko svaru!

Visbiežāk lietotā metode lieka ķermeņa svara noteikšanai ir ķermeņa masas indekss (ĶMI), kur tiek noteikta ķermeņa svara un auguma garuma proporcija. Ievadi norādītajās vietās savu svaru un augumu, un nosaki vai Tev ir nepietiekama ķermeņa masa, normāla ķermeņa masa, lieka ķermeņa masa, aptaukošanās!

Avots: PVO (Pasaules Veselības organizācija).
Atbalsta "Ferratum Money" - nauda tiem, kuri dara!

1

Juris, 1. diena:

Vai nav kaut kas saputrots un man iedots komplektiņš svara palielināšanai?? Makaroni, pankūkas, augļi... viss ir ļooooti garšīgs!😎 Galvenais secinājums: ja visu dienu darbos vazājies apkārt, ēdiens jāstaipa līdz. Citādi - iznāk milzīgas vakariņas.

Kaspars, 1. diena:

Šodien daudz darba,liela skriešana kam pa vidu vēl jāatcerās ēst spceiāli izsniegto pārtiku. Ēdies gan ir garšīgs, labi daudz, bet tādā karstmā nu galīgi nav apetītes. Sazinājos ar Juri kā viņam ar jauno ēšanas ciklu, viņam arī jautri gājis, izsmējāmies.
2

Juris, 2. diena:

Laikam steigā sajaucu kastītes. Rezultātā viss saldais palika uz vakariņām 😃 Šodien man ir "garā diena" - ja esmu BezTabu, mājās tieku ap pusdesmitiem vakarā, arī nogurums tāpēc lielāks. Visas kastītes tukšas, bet ēst gribas. Varbūt nospert meitai cīsiņu? 🤔

Kaspars, 2. diena:

Sveiki ! Otrā projekta diena ar īpašo pāriku. Darba rutīna, kolēģi uzjautrinās par ēdienu un to biežumu. Izskātāoties, ka mani vēlas nobarot. Daudzi zvana un izska atblsu. Jūtos savādāk - nepierasti.
3

Juris, 3. diena:

Esmu ar ģimeni laukos pie vecākiem - visi grib nogaršot manu "kosmonautu" ēdienu. Ēd un slavē. Kad visi ir pa kumosiņam dabūjuši, man nekas pāri nepaliek... Joks. Dienas sasniegums - beidzot sapratu, kura kastīte kurā ēdienreizē - izrādās, kastītes ir numurētas! No 1 līdz 5! 😂

Kaspars, 3. diena:

Sveiki ! Beidzot izvilku riteni un izbraucu ielās. 🏇Sameklēju hanteles un no rīta riktīgi izvingrojos.🚑 Sāku strādāt pie fiziskām aktivitātēm. Brīžiem liekas, ka mūs baro kā uz nokaušanu, 🐖 man barības par daudz . Forša brīvdiena.
4

Juris, 4. diena:

Jau 4 dienas ēdienkartē nav tomātu. Tā jau var arī nomirt...

Kaspars, 4. diena:

Šodien atpūta mājās. Pārbaudīju spiedienu sen nav bijis tāds, kā 20 gadīgam. 🚀Laikam fiziskās aktivitātes dara savu... forši. 🚲
5

Juris, 5. diena:

Selfijs ar zandarta fileju. Esmu pasaulē labākais selfiju meistars, kā redzams. Sirdi silda perspektīva vakarā tikt pie biezpiena ar mango - tas ir mans favorīts...

Kaspars, 5. diena:

Šodien daudz staigāju,darba lietas. Biku pārforsēju sāp kāja. Vecrīgas tizlais bruģis. 😈 Gandrīz norāvu uz mutes. Tagad guļu ar sāpošu kāju apēdis visus ēdienus un cilāju hanteli 9 kg.😤
6

Juris, 6. diena:

Šodien puse darbadienas pagāja, sēžot pie stūres, otra puse - ofisā. Ceptais lasis bija baigi labs. Gribas kaut ko saldu, un man vēl ir sataupīts keksiņš. Nolikšu meitas gulēt un tad - dzīres!

Kaspars, 6. diena:

Šodien īpaši daudz jaunumu nav. Darbs visu dienu ofisā, ievēroju ēdiena režīmu. Biku pagrēkoju ar zemenēm, bet normas robežās. Ritenis laikam neizturēja izšāva riepu. Cerams, ka ar hantelēm nekas neatgadīsies! 😃
7

Juris, 7. diena:

Šodien "garā" diena, "Generā" (manā darbavietā) ir paliels ledusskapis, tur vismaz var salikt ēdamo. "FoodFactory" atveda trim dienām – tās ir kopā 15 kastītes. Šitā es drīz nokaitināšu kolēģus, viņiem taču arī savi "lančboksi" kaut kur jāglabā.

Kaspars, 7. diena:

Čau! Cerams, ka jums ir tikpat eleganti,kā man! Nav karsti, beidzot nesvīst, var normāli justies. Ēdiens no "Food Factory" ir gana labs, veselīgs, bet sāk pietrūkt kādas zupas. Nez, jāuzprasa vai šamiem ir aukstā zupa, kas paredzēta slaido līniju ieturētājiem. Ēdienu biku papildinu ar tomātu!
8

Juris, 8. diena:

Juris vēl nav dalījies savās pārdomās šodien. Ienāc mazliet vēlāk!

Kaspars, 8. diena:

Čau tauta. Šodien bijām atkal pie doktoriem. Baudīja, skatīja, pētīja. Agnese dresēja filmēšanās procesu, bija jautri, intresanti, pamācoši. Vakarā notīriju šķīvi ar liellopu kotleti — diezgan cieta, bet ēdama. Ja godīgi, jūtos vieglāks, neskatoties uz biežo ēšanu!!!! 👍
9

Juris, 9. diena:

Šādi izskatās ledusskapis, kad saliek 5,6,Sv,1-dienu (melnie nav manējie). Braukšu vīkendā atkal uz laukiem, daļu stiepšu līdz.

Kaspars, 9. diena:

Sveiki! Nu baigi garšīga paika šodien. Pārējais pa vecam. Liekas, ka šodien uzbarojos. Bet kopsummā jūtos vieglāk. Gaidu svēršanos. 😆
10

Juris, 10. diena:

Pļauju zāli, peldos dīķī un ezerā, spēlējos ar meitām, un šitā izskatās varens spiets ābelē. Tāda nodarbošanās brīvdienās.

Kaspars, 10. diena:

Sveiki! Diena kopā ar ģimeni, kas kāru skatienu novērtē menu ēdienu un stingri pieskata,lai negramstos gar citiem produktiem. Kontrole nopietna, brīžiem liekas, ka viņi tievē! 😃 Ar dēlu fiziskās aktivitātes — futbols. ⚽
11

Juris, 11. diena:

Atkal pļāvu zāli, peldējos dīķī un ezerā, spēlējos ar meitām. Un spiets ir "pie vietas", brīvdienas cauri.

Kaspars, 11. diena:

Čau! Brīvdiena pavadīta forši — riktīgi izgulējos, atpūtos uzkrāju spēkus jaunai darba nedēļai. Biku nohaltūrēja ar ēšanu — zemenes!!! Kalorijas nodedzināju ar riteni.
12

Juris, 12. diena:

Pa brīvdienu burzmu kaut kas drusku sajucis – palikusi pāri viena kastīte ar pankūciņām. Vairs nav iespējams aršifrēt, vai no 6dienas, vai svētdienas. Ar prieku konsumēju pirmdienas vakarā pēc raidījuma. 😎

Kaspars, 12. diena:

Šodien noskrējos darba lietās, nebija laika pusdienot! 😕 Tā, ka neesmu ēdis zupu pulka laiku, nolēmu pusdienas kompensēt ar paša pagatavotu diētisko auksto zupu. Desu aizstāju ar vārītu vistas fileju, kefīru ar paniņām un olas bietes, vairāk gurķi, kā parasti. 3 šķīvju vietā apēdu 1. Jūtos paēdis un laimīgs kā pūpols! 😆
13

Juris, 13. diena:

Juris vēl nav dalījies savās pārdomās šodien. Ienāc mazliet vēlāk!

Kaspars, 13. diena:

Jautra diena, rīts sākās ar mājās aizmirsto dienas ēdienu. Nācās iztikt ar veikalā pirktu ābolu un burkānu salātiem. Vakarā mājās apēdu, kas bija paredzēts vakara ēdienkartē. Pielika punktu jutrībai viens sievišķis, kas brauca pie sarkanās luksafora gaismas, un, ja ne veiksme un pieredze, tad auto ciestu!
14

Juris, 14. diena:

No rīta paciemojāmies FoodFactory — fantastiska vieta Andrejostā un brīnišķīgi cilvēki. Izrunājām visas neskaidrības par ēdienu; ir pavisam reāli, ka tikšu pie brokastu putrām, kas nav saldas. Man garšo putra ar marinētu zivi, piemēram. Pārsteidzoši, bet nevienam no mūsu uztura uzraugiem tas nelikās dīvaini. Super!

Kaspars, 14. diena:

Šodien bijām filmēties, svērties pie ēdienu guru Food Factory. Domāju, ka būs pulka vairāk nomesto kg., bet.... Vismaz jūtos vieglāk jau pēc šobrīdējā kilo nomešanas.:cloud:Vakarā fiziskās izklaides ar dēlu un sievu.
15

Juris, 15. diena:

No FoodFactory Mārtiņa dabūju milzīgu putuplasta aukstumkasti - ja nu jātransportē pārtika garākus gabalus mašīnā. Vakar vakarā Mārupē, Saulrieta koncertā (Laimis Rācenājs & Mariachi band, jē!) pārliecinājos, ka kaste ir arī perfekts sēžamais. Šodien garā diena - piekusu, jāiet gulēt...

Kaspars, 15. diena:

Tā, kā svars neiet nost, kā gribētos, no rītdienas ēdīšu mazākas porcijas un iešu katru dienu peldēt. Apvienošu patīkamo ar lietderīgo.
16

Juris, 16. diena:

Nu, šodien viss ēšanas ražīms noviebās fundamentāli. Brokastis astoņos - tiktāl viss ok. Nākamreiz pie savām "kastītēm" tiku četros - visu dienu skraidīšana sadzīviskās darīšanās. Un vakarā - ciemiņi, gatavoju es, rezultātā pārējās trīs kastītes paliek neatvērtas, bet mani no iekšpuses silda ar ķiplokiem un fetu sautētas tīģergarneles. Rīt labošos!

Kaspars, 16. diena:

Kolosāli pavadīts laiks laukos Smiltenē. Visa diena fiziskās aktivitātes peldoties, kopā ar dēlu. Dēls teica, tā karu dienu un es būšot tievs! Ja nebūtu jāstrādā, tad iespējams tā varētu. Esmu patīkmi noguris!
17

Juris, 17. diena:

Kopā ar Evelīnas ģimeni pusi dienas ņēmāmies pa Brīvdabas muzeju - dziesmas un danči, festivāls "Baltica"! Fantastiska atmosfēra, brīnišķīgs laiks un sīkie var izskrieties svaigā gaisā. Vairākas reizes mani uzrunāja sievas tautastērpos, sakot - Juri, mēs par jums ar Kasparu turam īkšķus! Forši.

Kaspars, 17. diena:

Pa riktīgo nopeldējies un uzkrājis pozitīvo no dabas laukos. Ar puiku tusiņš spēļu laukumā un gatavs cīnīties ar kilogramiem nākamnedēļ
18

Juris, 18. diena:

Trakā Līgo nedēļa ir sākusies, un brīnumi notiek. Vakar Brīvdabas muzeja smēdē nokalu meitai kapara monētiņu. Šodien tā tika ņemta līdz uz dārziņu un ceļā uz mašīnu pazuda no jakas kabatas... Vienkārši pazuda, un viss. Asaras ne pa jokam. Apsolīju izjaukt mašīnu, ja vajadzēs. Pēcpusdienā monēta atradās - jakas kabatā! Pirmdienas mistika visā krāšņumā.

Kaspars, 18. diena:

Čau! Šodien gan laikam pirmo reizi ēdu saldos kartupeļus no Food Factory – nu baigi labie! Bija svēršanās, jāsaka, ka pagājušas tikai četras dienas no iepriekšējās svēršanās reizes, milzīgi daudz nav nomests, bet ir… Paskatījos netā un noskaidroju, ka mums ir sekotāji!! Turamies un metam nost to lieko!
19

Juris, 19. diena:

Gara, gara un piepildīta diena. "Generā" šobrīd viens no vadošajiem dienaskārtības elementiem ir Eiropas vispārīgā datu aizsardzības regula - jāpārstrādā lērums dokumentu. Starp citu, arī Kasparam (un man arī!) būs jādod rakstiska piekrišana, ka raidījums BezTabu publicē veselības datus - man vēdera apkārtmērs ir sensitīvi personas dati, vai ne? :)) Vakarā biju brīnišķīgā pasākumā Pasaules latviešu zinātnieku kongresa ietvaros - Research Slam. Pacilājoši.

Kaspars, 19. diena:

Šodien viss darbos, pa laikam iekožos diētiskajā pārtikā, ar ko jau sāku aprast. Sieva uzbrūk ar jautājumiem, kā gatvo šito, kā to. Laikam jāaizved uz “Food Factory”, lai pavāri izstāsta. Pāris receptes es arī labprāt apgūtu.
20

Juris, 20. diena:

Daudz darba, maz gandarījuma - arī tā gadās. Šodien bija tā, ka sīki aplauzieni ik uz soļa - atbraucu uz BT, jau ceļā domāju par to, ka esmu pelnījis siltu paelju ar jūras mošķiem, tas ir viens no maniem FF favorītēdieniem. Atbraucu, bāc, virtuve TV3 aizvākta, plikas sienas... perestroika! Ēdu aukstu.

Kaspars, 20. diena:

Čau! Smaga diena, atgriezos vēlu no bērēm apetītes īpaši nebija, pusi no ēdieniem apēdu un nācās likties pie miera.
21

Juris, 21. diena:

Dienas otro pusi — no četriem līdz pusnaktij — ālējos 11.novembra krastmalā, biju viens no Baltica'2018 noslēguma koncerta vadītājiem. Tautas nebija daudz (lietus), bet atmosfēra fantastiska. Beigās bija tāds vējš un gāziens, ka Iļģus nācās pārcelt uz telti. Kājas lupatās.

Kaspars, 21. diena:

Oi, nogrēkoju biku ar zemenēm, kompensējot pasākumu ar lielāku staigāšanu. Vispār esmu sācis pārvietoties bez lifta palīdzības un kur kādreiz braucu ar auto eju ar kājām, nu pagaidām saprātīgus attālumus. Asinsspiediens arī normalizējas, vispār jūtos labāk! :
22

Juris, 22. diena:

Piektdienas vakars, pēc trakas nedēļas esmu laukos pie saviem vecīšiem. Līgo!

Kaspars, 22. diena:

Darbā svētku pusdienas, kurās man praktiski nebija ko ēst, neskatoties uz piekrāmēto galdu ar žāvētiem vistu izstrādājumiem un daudziem salātiem. Beigās atradu kāpostu salātus un patisonus, tas arī viss... Kolēģi piedraudēja, ja aiztikšu neatļauto ēdienu nofotogrāfēs un izliks internetā nu baigie...!
23

Juris, 23. diena:

Juris vēl nav dalījies savās pārdomās šodien. Ienāc mazliet vēlāk!

Kaspars, 23. diena:

Kaspars vēl nav dalījies savās pārdomās šodien. Ienāc mazliet vēlāk!
24

Juris, 24. diena:

Juris vēl nav dalījies savās pārdomās šodien. Ienāc mazliet vēlāk!

Kaspars, 24. diena:

Kaspars vēl nav dalījies savās pārdomās šodien. Ienāc mazliet vēlāk!
25

Juris, 25. diena:

Brīvdienas cauri, svētki beigušies, lietus līst, uz svariem bail kāpt. Viss kā vajag, rīt atpakaļ pie režīma un disciplīnas.

Kaspars, 25. diena:

Čau! Atpūta pa māju cilājot hanteli un padarbojos ar gumiju. Laiks lietains ārā braukt ar riteni nevelk. Ēdu diētiskos ēdienus, kā dietalogs un "Food Factory" nozīmējis.
26

Juris, 26. diena:

Steigā aizmirsu savas pārtikas kastītes "Generā", vakarā braucu visai Rīgai cauri pakaļ, rezultātā nācās ieturēt ēšanā garo pauzi: pusdienas ap 12-iem, nākamā reize - mājās, pēc raidījuma, ap 21:30. Tā gadās.

Kaspars, 26. diena:

Uh, cik laba auksta duša pēc brauciena ar riteni! Kā ieteica profesors Danilāns – esot jāsalst! Tad nu es to daru ar prieku. Pirmās reizes bija auksti, bet pieradu!
27

Juris, 27. diena:

Trešdiena paskrēja ļoooti saspringti - safilmējām Kaspara vizīti pie mums "Generā". Rezultāti viņa DNS testam ir interesanti, mums abiem tomēr ir diezgan būtiskas ģenētiskas atšķirības. FF sāka piegādāt veģetāros komplektus - baigi garšīgi, izņemot pankūkas ar banāniem un, khm, šokolādi... ja tā ir šokolāde, tad es esmu balerīna. Nosvērāmies. Nu, bija tak Jāņi pa vidu... Rezultāti - piektdien raidījumā!

Kaspars, 27. diena:

Nu tik dieniņa! Interesana un ilgstoša filmēšanās visādās vietās ar jaukiem cilvēkiem. Nu jau vieglāk būt kameras priekšā, nav satraukuma. Sākās veģetārais ēdiens no Food Factory, pirmais iespaids ir pozitīvs
28

Juris, 28. diena:

Vienīgais brīvais vakars šonedēļ, aizvedu sievu uz "Rīgas Ritmiem", sen nav dzīva mūzika baudīta. Latvijas Radio bigbends ir tāda līmeņa blice, ka daudzi rietumu analogi var iet stūrītī nervozi papīpēt. Un viņi ir atraduši īstu pērli - Šenelu Džonsu. Melna, sirsnīga, harizma gāž no kājām un dzied tā, ka skudras pa muguru. Izraēlas kontrabasists Adams Ben Ezra gan lika žāvāties... Nevienam uz skatuves nebija liekā svara!

Kaspars, 28. diena:

Šodien ēdu veģetāro ēdienu, bija ok, bet 5 paciņu vietā bija 4 un ābols 😲. Vakarā sagribējās kaut ko, tāpēc apēdu biku mellenes. Pārējā ģimene ēda picu 😈😲 turējos un neēdu 😇😇😇
29

Juris, 29. diena:

Drudžainā piektdiena. Dēlam vidusskolas izlaidums, ceremonija man patika, pat neskaitāmās pateicības runas bija asprātīgas un veselā saprāta robežās. Atceros to foršo sajūtu, skolu beidzot – tu esi jauns, stiprs, priecīgs, un – sky is the limit! Hā, man šogad aprit 35 gadi kopš izlaiduma!

Kaspars, 29. diena:

Tā kā šodien nopirku lielāku riteni, puikam bija milzīgas vakara aktivitātes. 🚴 Tas jaunais ritenis izrādījās tik jestrs, ka man nācās iespringt 😲 puka laida vareni! Veģetārais ēdiens ir labais, patīkami mitrāks, nav vars sausi rīsi un griķi. Man patīk pārmaiņas 👌
30

Juris, 30. diena:

30.06.-01.07.: nedēļas nogales bilance – padarīti visādi sakrājušies mājas darbi, sagaidīti ārzemju ciemiņi (Dziesmusvētki!), grēkots ar auksto zupu (restorānā diez vai akceptētu manas kastītes) un redzēta tiešām lieliska filma – "Baltu ciltis". No sirds visiem iesaku, paldies filmas veidotājiem!

Kaspars, 30. diena:

Beidzot nolēmām uztaisīt savu diētisko frikadeļu zupu no tītara gaļas ar rīsiem, ko ar lielu baudu ēdām kopā ar ģimeni. Tik sen nebiju zupu ēdis, ka biju jau aizmirsis cik tā ir laba! 😇 "Food Factory" ir super pārtika, tikai zupas mums neved! 😉
1

Juris, 31. diena:

Juris vēl nav dalījies savās pārdomās šodien. Ienāc mazliet vēlāk!

Kaspars, 31. diena:

Parsti svētdienā vārtijos pa gultu, bet pēdējo divu nedēļu nogales ir vēlme aktīvi sevi pielietot. Kaut kā slinkums pazudis un enerģijas pulka vairāk. Šo rītu kopā ar dēlu jau braucām ar riteņiem pa mežu – forši👍
2

Juris, 32. diena:

Pirmdiena, johaidī, jauna darba nedēļa, bet sajūta tāda pacilāta – svētku atmosfēra, par spīti lietum. Pats gan esmu skatītājos, bet to fantastisko "nervu" nevar nejust. Arī svaru drusku samazināju – biju pie friziera.

Kaspars, 32. diena:

Zaudējot svaru sāk palikt auksi, gadus 10 atpakaļ kad nometu svaru bija tāpat, prasās siltākas drēbes un sega konverta vietā! Šobrīd labi palīdz aukstās dušas...iesaku visiem resnīšiem un ne tikai, baigi labi! 😆
3

Juris, 33. diena:

Dienas kulminācija - izrāde mūzikls "Brīnumputns" VEF Kultūras pilī, ASV un Latvijas un arī citu valstu komandas kopdarbs. Pareizāk sakot, kulminācija bija meitas tikšanās ar princesi Lolitu pēc izrādes - viņa to bija gaidījusi visu dienu, un, ticiet man, tā dēļ 4 gadīga meitene var nosēdēt abus cēlienus.

Kaspars, 33. diena:

No rīta izdomāju uzmērīt kreklu, ko nebiju vilcis 4 gadus un, tavu brīnumu, derēja! 😲Izgludināju un atsāku valkāt. Siksna arī tika papildināta ar jaunu caurumu, bikses sāk krist nost...😁 Šodien bija izcili ēdieni no "Food Factory" – mani iecienītie saldie kartupeļi! 👌
4

Juris, 34. diena:

Tršdiena - vakarā raidījums; pirms tam ar Kasparu nosvērāmies, tad draudzīgi izvilkām savas kastītes un paēdām. Dabūju pusi no Kaspara biezeņa - viņam negriboties. Bāc, es par saldo kartupeļu biezeni droši vien dzimteni varētu pārdot! Vakarā mājās saēdos mazos tomātiņus, bez tiem nu nekādi nevar.

Kaspars, 34. diena:

Šodien svēršanās,domāju būs vairāk nomests,bet nekrīt tas svars kā gribētos.😠 Galvenais ka kritums ir un tas motivē rīkoties tālāk.😤 Pats galvenais mums ir laba komanda ar Juri! Cenšamies viens otru uzmundrināt.👍
5

Juris, 35. diena:

Ceturtdiena pagāja mierīgi darbojoties, līdz ausīm datorā. Drusku sāk apnikt veģetārie ēdieni, taču tādas izmisīgas prasības pēc gaļas nav. Faktiski, nekādas atšķirības organisma reakcijās nav. Grūti pateikt, kā būtu, ja ilgāku laiku būtu tikai zirņi un citi bez acīm un nervu sistēmas.

Kaspars, 35. diena:

Baltā šokoāde-tas ir gardi! Food Factory pakā ar riekstiem bija 2cm divi mazi gabaliņi,ilgi tos izbaudīju 😆. Iepriekš noēdu 10 reiz lielāku gabalu bez zināmas baudas,cik gan maz vajag cilvēkam!
6

Juris, 36. diena:

Piektdiena. Sazvanījamies ar Kristīni no FoodFactory; nākamnedēļ veģetārā ēdienkarte beigsies, būs atkal gaļa. Bet - samazināšot kopējo kilokaloriju skaitu... Interesanti.

Kaspars, 36. diena:

Joh.. dzimšanas dienā nenogaršoju pat tortes, ko vedu uz darbu kolēğiem un mājās. Pa lielam milzīgi pat nevelk vairs uz saldumiem, periodiski gribās kaut ko sāļu. Laikm būšu satāvoklī...😂
7

Juris, 37. diena:

Sestdien - garā pastaiga ar bērniem pa Brīvdabas muzeju, un vakarā - Mežaparka lielā estrāde, ģenerālmēģinājums. Sajūtas - uhh... Tiesa gan, izbraukšana naktī no Mežaparka prasīja 1,5 stundas, bet - tika taču teikts, ka nevajag turp doties ar auto.

Kaspars, 37. diena:

Aktīva atpūta laukos galvenokārt mana mīļākā nodarbe – peldēšana. Ūdens priekš manis bija foršs, galvenokārt laikam nostrādāja aukstās dušas, bet pārējā ģimene biku drebinājās.
8

Juris, 38. diena:

Svētdiena. Beidzot nodevos mājas darbiem - visādas fizisku spēku prasošas veču lietas. Vakarā - Dziesmusvētku noslēgums TV. Atļāvos našķoties ar zemenēm un kazenēm.

Kaspars, 38. diena:

Pēc mūsu pieprasījuma ar Juri "Food Factory" tagad putru vietā ved omleti, par ko mēs nebūt nebēdājam, tad nu pēdējā paciņā uzraksts izraisīja patīkamu smaidu..😆
9

Juris, 39. diena:

Tas tomēr ir lieliski, ka pēc TĀDIEM svētkiem ir vēl viena brīvdiena. Jocīgi, bet palikušas pāri vairākas kastītes ar ēdamo. Kāds negrib pankūkas ar banāniem un šokolādi?

Kaspars, 39. diena:

No rīta atkal omlete – forši! 😆Vienīgais jāprasa dietalogam, kā ar ogām: melenēm, upenēm, ērkšķogām, jāņogām, ko no laukiem atvedu. Pa bikucim iekožu, rīt jāzvana jāprasa, vitamīni tak jāuzņem!
10

Juris, 40. diena:

Otrdiena – nebija nemaz tik grūti atkal pieslēgties darbam, tiesa gan, visa loģistika ēdienam sajukusi. Līdzko izņem kastes no maisa (viens maiss=viena konkrēta diena=5 kastītes), vairs nav saprotams, kura kaste kurai dienai pienākas. Nevermind, kopējais kcal daudzums jau nemainās.

Kaspars, 40. diena:

Nez, kāpēc bet jūtos, ka svars stāv uz vietas un nekrītas, kaut gan ievēroju visus norādījumus, laikam jāsāk iet uz sporta zāli!
11

Juris, 41. diena:

Dienas skrējiens: FoodFactory-GenEra-BezTabu- mājas. FF dabūjām kārumus, kuru NAV mūsu ikdienas ēdienkartē! Gaspačo, mmm... Raidījuma laikā iefilmēju kolēģi. Šitā izskatās studija no mūsu skatupunkta!

Kaspars, 41. diena:

12

Juris, 42. diena:

Juris vēl nav dalījies savās pārdomās šodien. Ienāc mazliet vēlāk!

Kaspars, 42. diena:

Kaspars vēl nav dalījies savās pārdomās šodien. Ienāc mazliet vēlāk!
13

Juris, 43. diena:

5diena - pēdējā darbadiena pirms atvaļinājuma. Centos visu padarīt pēc labākās sirdsapziņas, bet nepamet tāda drusku stresaina sajūta, ka VISU pabeigt vienkārši nav iespējams. Nāksies ņemties datorā arī brīvdienās, nav jau pirmā reize.

Kaspars, 43. diena:

Urā sākās atvaļinājums!! Braukšu uz laukiem atpūsties, ēdiens no "Food Factory" ir 3 dienām, tālāk riktēšu pats, kā nu mācēšu.
14

Juris, 44. diena:

Juris vēl nav dalījies savās pārdomās šodien. Ienāc mazliet vēlāk!

Kaspars, 44. diena:

Šodien ir griķi ar liellopu gļau, nu ļoti garšīgs paēdīens!
15

Juris, 45. diena:

Juris vēl nav dalījies savās pārdomās šodien. Ienāc mazliet vēlāk!

Kaspars, 45. diena:

Sāku baudīt lauku labumus!
16

Juris, 46. diena:

Juris vēl nav dalījies savās pārdomās šodien. Ienāc mazliet vēlāk!

Kaspars, 46. diena:

Čau! Lēnām pāreju uz lauku labumiem. Kastītes ar ēdienu sāk izsīkt, "Food Factory" 120 km jau nevedīs, bet ir labi.
17

Juris, 47. diena:

Juris vēl nav dalījies savās pārdomās šodien. Ienāc mazliet vēlāk!

Kaspars, 47. diena:

Veldzējos pie ūdeņiem, negribās pat līst no ūdens ārā. Arī apetītes nav, šodien uzražoju sautējumu no puķkāpostiem, burkāniem un zirņiem-ņam!
18

Juris, 48. diena:

Juris vēl nav dalījies savās pārdomās šodien. Ienāc mazliet vēlāk!

Kaspars, 48. diena:

Ūdeņi ūdeņi! Draugs sacienāja ar milzīgām laukos audzētām mellenēm, paēdos no sirds! Vispār laukos pārsvarā dārzeņi, ēdienreizes gan max 3 vairāk negribas.
19

Juris, 49. diena:

Juris vēl nav dalījies savās pārdomās šodien. Ienāc mazliet vēlāk!

Kaspars, 49. diena:

Atgriežos Rīgā, biku noilgojies pēc ģimenes. Jāsameklē kaut kur ātri svari, lai redzētu, kā lauku labumi manu svaru ietekmē! Sazinājos ar Juri, tam arī savā atvaļinājumā karsti iet...😎😆
20

Juris, 50. diena:

Juris vēl nav dalījies savās pārdomās šodien. Ienāc mazliet vēlāk!

Kaspars, 50. diena:

Joh..kad tas karstums beigsies, svīst tā, ka būtu nopeldējis pāri Lamanšam! 😆"Food Factory" labais ēdiens būs pirmdien, pagaidām riktējos pa virtuvi pats 😠
21

Juris, 51. diena:

Juris vēl nav dalījies savās pārdomās šodien. Ienāc mazliet vēlāk!

Kaspars, 51. diena:

Omlete, tomāts, salāti brokastīs.
22

Juris, 52. diena:

Juris vēl nav dalījies savās pārdomās šodien. Ienāc mazliet vēlāk!

Kaspars, 52. diena:

Šodien zvaniju uz "Food Factory", lai no pavāra uzzinātu, kā labāk pašam pagatavot baklažānu. Izstāstīja visādus variantus priekš manis veselīgākos. 👍Laikam bieži nāksies viņus traucēt par pareiza uztura ēdienu gatavošanu.
23

Juris, 53. diena:

Juris vēl nav dalījies savās pārdomās šodien. Ienāc mazliet vēlāk!

Kaspars, 53. diena:

Nu šādos laika apstākļos neko citu izņemot auksto zupu negribas, nācās uz ātru roku uzražot. Ģimene dzesēja sevi ar saldējumu,es uztaisīju ledus, upeņu, arbūza smūtiju.👌
24

Juris, 54. diena:

Juris vēl nav dalījies savās pārdomās šodien. Ienāc mazliet vēlāk!

Kaspars, 54. diena:

Lai dzīvo "Food Factory" pārtika, no kuras biju šķirts vairāk kā nedēļu! 😆Ar lielu baudu notiesāju gandrīz visu, izņemot grūbas, ko neēdu no bērnības.
25

Juris, 55. diena:

Juris vēl nav dalījies savās pārdomās šodien. Ienāc mazliet vēlāk!

Kaspars, 55. diena:

Šmorēts, cepts vai vārīts lasis ir gards, bet es lasi saucu par lasi, ja tas ir svaigs un uz maizes. Bija labs!
26

Juris, 56. diena:

Juris vēl nav dalījies savās pārdomās šodien. Ienāc mazliet vēlāk!

Kaspars, 56. diena:

Biju iebraucis darbā un uzkāpu uz verificētiem svariem, rezultāts ir, bet gribētos liekāku svara kritumu. Piektdien svēršanās TV3, tur svari atšķiras, nu tad jau redzēs.
27

Juris, 57. diena:

Juris vēl nav dalījies savās pārdomās šodien. Ienāc mazliet vēlāk!

Kaspars, 57. diena:

Šodien tikos ar paziņu, pēdējo reizi biju ticies pirms sākās tievēšanas projekts, augumā un svarā tuvu maniem apmēriem, viņš teica, ka tā jau nevarēšot, es esot slaidāks!😆Prasīja, ko ēdot, kā nomest svaru utt... sākšu konsultēt 😃
28

Juris, 58. diena:

Juris vēl nav dalījies savās pārdomās šodien. Ienāc mazliet vēlāk!

Kaspars, 58. diena:

Filmējos TV3 tiešraidē, lampu drudzis riktīgs. Svari studijā rādija vairāk! Esmu biku dusmīgs.. bet tā ir motivācija nomest vēl vairāk ✊
29

Juris, 59. diena:

Juris vēl nav dalījies savās pārdomās šodien. Ienāc mazliet vēlāk!

Kaspars, 59. diena:

Šodien biju Biķernieku trasē, kur dzīvoju līdzi saviem favorītiem! Bija riktīgi interesanti!
30

Juris, 60. diena:

Juris vēl nav dalījies savās pārdomās šodien. Ienāc mazliet vēlāk!

Kaspars, 60. diena:

Kaspars vēl nav dalījies savās pārdomās šodien. Ienāc mazliet vēlāk!
31

Juris, 61. diena:

Juris vēl nav dalījies savās pārdomās šodien. Ienāc mazliet vēlāk!

Kaspars, 61. diena:

Auksta duša un slapjš krekls – vienīgais, kas palīdz. "Food Factory" arī malači! Ēdienu liek ne pārāk daudz un salātus, tas glābj, jo ēst šitādā karstumā arī negribas.
1

Juris, 62. diena:

Juris vēl nav dalījies savās pārdomās šodien. Ienāc mazliet vēlāk!

Kaspars, 62. diena:

Biju iepazīties ar treniņu zāles noteikumiem un treneri, kas palīdzēs man samazināt svaru un pareizi uzsākt sportot. Sākšu jau rītdien, būs interesanti!!
2

Juris, 63. diena:

Juris vēl nav dalījies savās pārdomās šodien. Ienāc mazliet vēlāk!

Kaspars, 63. diena:

Pirmā diena trniņzālē plus filmēšana, bija karsti, svīdu kā ielene dievkalpojuma laikā 😊Ēdiens gan bija šodien labs – pasta ar vistu.👌
3

Juris, 64. diena:

Atvaļinājums cauri. Bija tiešām forši, 2 nedēļas ar ģimeni. Jūra, saule, un drusku atlaistas bremzes! Food Factory gan visu laiku par mani rūpējās, un es iespēju robežās centos turēties pie disciplīnas. Ir arī pagrēkots: esmu pat ēdis picu, saldējumu un dzēris kolu!!! Ja svari nemelo, viss ir OK.

Kaspars, 64. diena:

Kaspars vēl nav dalījies savās pārdomās šodien. Ienāc mazliet vēlāk!
4

Juris, 65. diena:

Atpakaļ darbos. Visu dienu nāk miegs, atjēdzos tikai vakarpusē, raidījumā. FF brokastīm dod tikai omletes, būs jālūdz drusku pamainīt...

Kaspars, 65. diena:

Šodien riktīgs treniņš sporta zālē, sviedri mazāk, jo nebija no rīta tik karsts, bet muskuļi gan sāp!
5

Juris, 66. diena:

Pēc pauzes atkal pavingroju, droši vien sāpēs visas maliņas. Treneris gan saka, ka būs viss ok, nav slodze tik liela. Rīt redzēs.

Kaspars, 66. diena:

6

Juris, 67. diena:

Juris vēl nav dalījies savās pārdomās šodien. Ienāc mazliet vēlāk!

Kaspars, 67. diena:

Kaspars vēl nav dalījies savās pārdomās šodien. Ienāc mazliet vēlāk!
7

Juris, 68. diena:

Urrā, nekas nesāp. Toties ir citas problēmas: auto viens rats laiž gaisu un telefonam vienīgais lādētājs nosprādzis... tad nu risinu.

Kaspars, 68. diena:

Šodien treniņa zālē nebija, būs rīt. Pacilāju hanteli mājās un pastaipiju sāpošos muskuļus. Gribēju šodien iet uz zāli, bet trenere teica – nav ko pārforsēt, kas laikam ir pareizi. Ēdiena daudzums pietiekošs💪
8

Juris, 69. diena:

Mazliet vēl no atvaļinājuma: Tētis ir liels, tētim var trāpīt!

Kaspars, 69. diena:

Treniņā atstāju visu slikto enerģiju, pašsajūta ļoti laba, kur es agrāk biju!? Iesaku visiem, varbūt kļūsim iecietīgāki 👍 un pie viena nometīsim lieko svaru 😆
9

Juris, 70. diena:

Bija visai skarba nodarbība, Arturs pamatīgi notrenkāja. Rīt zihertočna kājas jutīs. Atalgoju sevi ar gabalu auxta arbūza, jūtos pelnījis. Tagad sēžu un domāju - no senākiem laikiem ietaupīts saldais 10os vakarā (attēlā) - yes or no?

Kaspars, 70. diena:

Baigi karsti – visur, mašīnā nav kodicioniera, sporta zālē uz ielas vispār! Treneri riktīgi forši, izprot manas muguras un kājas problēmas, liek man tādus uzdevumus, kas nenodara man sāpes, bet liek pasvīst nopietni 👍
10

Juris, 71. diena:

Ir tieši tā, kā domāju – sāp šarnīri, eņģes un visi kloķa - klaņa mehānismi... gan jau pāries.

Kaspars, 71. diena:

Visu dienu nosēdēju darba...
11

Juris, 72. diena:

Laukos pie vecākiem.

Kaspars, 72. diena:

Sāp visi muskuļi, bet pašsajūta kopumā ļoti laba. Svēries neesmu – nākošnedēļ!
12

Juris, 73. diena:

Laukos pie vecākiem. Āboli, plūmes, bumbieri, kazenes, tomāti - nu kā lai sevi iegrožo? Pamakšķerējām ar meitu, te rezultāts:

Kaspars, 73. diena:

Darbi, darbi, darbi...
13

Juris, 74. diena:

1diena. nekas vairs nesāp. atpakaļ pie normāla darba ritma un ēdiena no FF krājumiem!

Kaspars, 74. diena:

Šodien nesaprotami pacēlās asinsspiediens, bet treniņā biju. Laikam mašīnā sapūta, pašsajūta varēja būt labāka.
14

Juris, 75. diena:

Vienam ir treniņš, otrs tāpat vien ienācis papļāpāt. Uzminiet pēc fizionomijas, kurš ir kurš!

Kaspars, 75. diena:

Čau! Šodien man brīvdiena zālē, bet biju ciemos pie Jura! Nosvēros un biju šokā – svars stāv uz vietas, neskatoties uz trako sportošanu un pareizo ēšanu 😠 Runājos ar Jura treneri, teica, ka tas esot normāli. Rīt prasīšu visiem speciālistiem!☝
15

Juris, 76. diena:

Darbi, darbi, darbi... Nosvēros mājās - svars nekust...

Kaspars, 76. diena:

Šodien nosvēros! Svars bija biku nokrities, ceru tā turpināsies, tāpat biju treniņā un rīt arī došos. Muskuļi piebrieduši rokās kā arbūzi, rokas taisnas tikai ar sāpēm var dabūt!
16

Juris, 77. diena:

Treniņš pie Artūra. Rokas nevar augstāk par pleciem pacelt.

Kaspars, 77. diena:

Biju treniņā, rīt pirkšu svarus, vecos projekta sākumā veiksmīgi salauzu 😂 Šodien bija visgaršīgākā "Food Factory" maltīte saldie kartupeļi ar vistu 👌
17

Juris, 78. diena:

Šodien pēcpusdienā TV3 jaunās sezonas klipa filmēšana, bija riktīgi lustīgi. Visi izsalkuši, bet filmēšana virtuvē - ar īstu ēdienu. Man tika banānu smūtijs! Atklājums - izrādās, ka aiz Juglas padomjlaika industriālā rajona, starp Brīvības ielu un Zooloģisko dārzu, slēpjas ļoti jaukas un gleznainas vietas.

Kaspars, 78. diena:

Darbi, darbi, darbi...
18

Juris, 79. diena:

Brīvdiena ar bērniem. Tīklu parks Līgatnē - super!

Kaspars, 79. diena:

Šodien atpūta ar ģimeni pārsvarā pa mājām. Atslodze no visa, ēdiena, treniņiem, darba!👌
19

Juris, 80. diena:

Brīvdiena! Grēkoju ar "fish & chips" svaigi atvērtajā Āgenskalna tirgū.

Kaspars, 80. diena:

Brīvdiena!
20

Juris, 81. diena:

Kā jau pirmdienā, grūti "ieskrieties" darbiem...

Kaspars, 81. diena:

Forši pavdīju laiku treniņā, bet ir sekas ne pārāk patīkamas – krītot svaram, āda vietām sāk karāties! 😲
21

Juris, 82. diena:

Treniņš. Artūrs: Nu, sāpēja kaut kas? Juris: Aha... A: Labi vai slikti sāpēja? J: Labi. A: Nu, tad pieliekam drusku!

Kaspars, 82. diena:

Neliela atslodze ar riteni – kopā ar dēlu braucām pa mežu 👍
22

Juris, 83. diena:

Just another day on Earth... Svars stāv uz vietas, tas bojā garastāvokli.

Kaspars, 83. diena:

Ļoti laba pašsajūta, domāju patstāvīgam treniņam zālē, arī šodien. Treniņos skrienu, ko nebiju darījis ļoti sen! 😆
23

Juris, 84. diena:

Visa diena paiet, risinot ar auto saistītas problēmas. Šonedēļ Egons atvaļinajumā, man katru vakaru BezTabu. Svars - nekust...

Kaspars, 84. diena:

Šodien atpūta, rīt treniņš un nosvēršos darbā, lai būtu motivācija.
24

Juris, 85. diena:

Vēlu vakarā pēc raidījuma - uz laukiem! Ēdiens kastītēs līdzi, bet es tak zinu, ka es to iemainīšu pret dažiem lauku labumiem...

Kaspars, 85. diena:

Pūšos!
25

Juris, 86. diena:

Mana rīta rosme. Dīķī diezgan auksts ūdens, johaidī, laikam tiešām vasara iet uz beigām.

Kaspars, 86. diena:

Šodien atpūta, rīt treniņš un nosvēršos darbā, lai būtu motivācija.
26

Juris, 87. diena:

Šodien darbi, kas liek atcerēties Adriano Čelentāno vienā senā filmā - tiesa gan, mēs vīnogas (ap 40 kg) saspaidījām ar rokām. Ogas nenormāli garšīgas, sula - vispār sapnis. Uztura speciālistam būtu kas sakāms.

Kaspars, 87. diena:

Treniņš kopā ar treneri Niku, kura bija izbraukusi – dabūju pamatīgi izsvīst! Vakarā dēls piespieda ar riteni izbraukt.
27

Juris, 88. diena:

Atkal pirmdiena...

Kaspars, 88. diena:

Vakar biju treniņā kopā ar grupu – skrēju, cilāju hanteles, vingroju un svīdu. Tiku līdzi, par ko biju apmierināts 😃
28

Juris, 89. diena:

Nesaprotu, kas notiek ar svaru - biju treniņā, man šķiet, sviedros vien aiziet pāris kg... uzkāpju uz svariem: bāc, mīnus 100g.

Kaspars, 89. diena:

Šodien pārtraukums,biju pie ģimenes ārsta,ko patīkami pārsteidzu ar slaidāku rumpi 😆 Iešu uz masāžām!
29

Juris, 90. diena:

Virs zemes nav taisnības... no Kaspara droši vien kauli un āda palikuši...

Kaspars, 90. diena:

Forši pavadīju treniņu, pašsajūta komplektā ar Food Factory pārtiku manāmi izlabojas!👍
30

Juris, 91. diena:

Ievērtējiet trenera Artūra bicepsu! Ģērbtuvē ir arī plakāts ar tekstu: Klientam NAV taisnība! Taisnība ir trenerim! Bet, ja nopietni – treneris ir saprotošs džeks, perfekti redz, kad vajag piebremzēt. Prieks darboties!

Kaspars, 91. diena:

Biju uz pirmo masāžu, starp treniņiem patīkama relaksācija – pat aizmigu😆👌
31

Juris, 92. diena:

Starp citu, miniet trīs reizes, ar ko es vakar "kopā" trenējos, resp., kas soļoja uz skrejceliņa man tieši blakus? Hā! Mairis Briedis. Nākamreiz saņemšu dūšu un varbūt varēs nobildēties?

Kaspars, 92. diena:

Čau lāga nezinu ko rakstīt! Treniņā biju, ēdienu ēdu sazinājos ar "Food Factory" dietalogu vienojāmies, ka samazināsim kalorijas un pāriesim uz veģetāro. Pa lielam viss.
1

Juris, 93. diena:

Juris vēl nav dalījies savās pārdomās šodien. Ienāc mazliet vēlāk!

Kaspars, 93. diena:

Brīvdienās aktīvi sportoju, remontējot un krāsojot vannas istabu. Noguru vairāk kā treniņā! Cerams kalorijas arī nometu 😀 Nošāvu ar vienu šāvienu 3 zaķus – fiziski darbojos, vannas istaba smuka, sieva nezāģē nervus un pašam arī patīk👌
2

Juris, 94. diena:

Juris vēl nav dalījies savās pārdomās šodien. Ienāc mazliet vēlāk!

Kaspars, 94. diena:

Nošāvu ar vienu šāvienu 3 zaķus – fiziski darbojos, vannas istaba smuka, sieva nezāģē nervus un pašam arī patīk👌
3

Juris, 95. diena:

Drusku iekrājušies FF ēdieni - varu izvēlēties, ko šodien ēst pusdienās. Mans pēdējo nedēļu favorīts - vista ar nūdelēm un saldo čili mērci. Reāli garšīgs... Runāju ar FF Kristīni - negribu veģetāro ēdienkarti - lai Kaspars cīnās ar pupiņām un cukini, es tomēr priecāšos par kādu gaļas gabalu.

Kaspars, 95. diena:

Traki nomocīja treniņā, cenšos turēt līdzi visiem, nav jau viegli lieku tauku blāķi staipīt līdzi, bet gribas atrāk no tā atbrīvoties, bet nav jau tik viegli. Caur sviediem un sāpēm uz tievāku nākotni! 😊
4

Juris, 96. diena:

Grēkošanas nedēļa ir sākusies! BezTabu svin 18 gadu jubileju, nu tad katru dienu kaut kadas gastronomiskas izvirtības - šodien, piemēram, bijām ar Kasparu "Fermā" pie Māra Astiča, un ēdām pasakainu kūku. Pecpusdienā - treniņš AR studijā, tur to kūku arī nodedzināju, cerams.

Kaspars, 96. diena:

Vakar filmēšanās ar saldumu ēšanu!! Ko tieši skatamies tv piektdien.
5

Juris, 97. diena:

Vakarā BT studijas viesis - Lauris Reiniks, un atkal kūka! Turējos kā vīrs un nolasīju gandrīz visas avenes no virsas, kolēģi dabūja torti bez ogām. Gandrīz dabūju pa kaklu.

Kaspars, 97. diena:

Vakar intensīvs treniņš ar šonedēļas veğetāro pārtiku.👌
6

Juris, 98. diena:

Pasportoju pie Artūra, forša sajūta, tikai tas svars, sasodīts, spītīgi nekust.

Kaspars, 98. diena:

Čau! Treniņos aktīvi sportojam un ir progress, bet ir daži mīnusi ar drēbēm, kas nu jau paliek stipri pa lielu un plīvo kā karogs 😆Biku vēl jāpaciešas kāds mēnesis un jādodas uz bodi pirkt jaunu apģērbu!
7

Juris, 99. diena:

BezTabu pilgadības svinību kulminācija - laivu brauciens ar kolēģiem pa Braslu un Gauju - kopā noairējām ap 20km, visi piekusuši un laimīgi! No ēšanas disciplīnas viedokļa - pilnīga katastrofa, bet - fiziska slodze 7 stundu garumā. Rokas un pleci rīt sāpēs visiem.

Kaspars, 99. diena:

Es tak' ar visu kūkas ēšanu aizmirsu riktīgi sveikt Bez Tabu jubilejā! Ar ko novēlu būt tik pat kreatīviem un pretīmnākošiem kā šobrīd! 👍Jo raidījumu veido pa lielam sabiedrība, kas skatās. Tāpēc esiet tikpat pretīmnākoši un jauki, kā līdz šim un novēlu Bez Tabu komandai spēku un iztrību būt par sabiedrības advokātu! MALAČI!! 👍👍👍
8

Juris, 100. diena:

Brīvdiena! :)

Kaspars, 100. diena:

Brīvdiena!
9

Juris, 101. diena:

Brīvdiena kopā ar ğimeni atpūtā pa māju un baudot Food Factory..😆

Kaspars, 101. diena:

Laukos pie vecākiem - ābolu darbi. To šogad ir tik daudz, ka žēl skatīties, cik paliek zemē sapūšanai. Salasījām, cik nu var sastūķēt mašīnā.
10

Juris, 102. diena:

Treniņš un varen laba sajūta pēc pozitīvas emociju devas saņemšanas ! 👍

Kaspars, 102. diena:

Aizvedu ābolus uz Jelgavu - tur šīverē lietuviešu kompānija, kas par saprātīgu samaksu pusstundas laikā izspiež sulu un nopasterizē. Tiesa gan, rinda baiga - nācās gaidīt savu kārtu 3 stundas (visiem pilni dārzi ābolu!), bet rezultātā pilna mašīna ar karstām sulas pakām.
11

Juris, 103. diena:

Atpūta no treniņa, bet uzsāku apmeklēt limfomasāžu, nu forši !👌👍

Kaspars, 103. diena:

Food Factory ēdiens garšo arī meitai - īpaši cepts lasis. Pēcpusdienā - sportot pie Artūra; slodze tiek palielināta!
12

Juris, 104. diena:

Filmēšanās treniņa laikā, kameras klātbūtne radija nelielu diskomfortu.

Kaspars, 104. diena:

Visādi mājas darbi. Un drusku tāda jocīga saaukstēšanās sajūta. Pat kolēģi vakarā, raidījumā, prasa, vai viss OK. Gan jau pāries.
13

Juris, 105. diena:

Food Factory baro mūs ar veģetāro pārtiku, nu pagaidām garšo 👍, bet nezinu cik ilgi varēšu bez gaļas?

Kaspars, 105. diena:

Un pārgāja arī! Šodien visādas svinīgas ēdienreizes par godu visādām jubilejām - cenšos īpaši negrēkot, spiežu uz salātiem. Pasportoju arī dūšīgi.
14

Juris, 106. diena:

Braucu pie drauga uz laukiem, ēdienu līdzi neņemu, jo iesim sēņot.

Kaspars, 106. diena:

Darbi un darbi. Un kakls sāp.
15

Juris, 107. diena:

Esmu laukos, cepu vistas šašliku un beidzot riktīgi izpeldos. Līdzi no Food Factory ir tikai omlete un biezpiens.😆

Kaspars, 107. diena:

Laukos ar ģimeni, šoreiz FF ēdieni ir paņemti, bet kājiņa tomēr paslīd. Mammas ķirbju/kabaču krēmzupa, pamēģiniet atturēties. Bez variantiem.
16

Juris, 108. diena:

Esmu laukos, cepu vistas šašliku un beidzot riktīgi izpeldos. Līdzi no Food Factory ir tikai omlete un biezpiens.😆

Kaspars, 108. diena:

Brīvdiena. Lauku darbi.
17

Juris, 109. diena:

Biju grupas treniņā, mēģināju tik visiem līdzi, kaut ko nevarēju (vecas traumas), bet pa lielam tiku galā.

Kaspars, 109. diena:

Jauna nedēļa sākas ar riktīgi štruntīgu pašsajūtu. Saslimt tagad būtu galīgi garām...
18

Juris, 110. diena:

Turpinu limfomasāžas kursu un baudu Food Factory veģetāro pārtiku, nu ļoti prasās gaļa 🐃😇

Kaspars, 110. diena:

Treniņš - slodze pamatīga, bet kopējā sajūta laba. Pēcpusdienā vizīte pie dr. Margaritas VC "Elite", bijām tur pašā projekta sākumā. Aparāts rāda, ka tendence ir OK - ĶMI samazinās, tas ir galvenais!
19

Juris, 111. diena:

Bijām filmēties, konsultācija ādas korekcijas klīnikā nu un kā parasti treniņš. Starp citu šodien bija ekselenta Food Factory pārtika!!!👌👍

Kaspars, 111. diena:

Diena ar meitu. Vakarā - vecāku sapulce bērnudārzā
20

Juris, 112. diena:

Šovakar ar dēlu pagalmā vācām kastaņus bērnudārzā pasākumam. Bija interesanti, puika teica: "Nu varbūt uzvārisim, ja nebūs ko ēst" – bija rikrīgi smieklīgi, bet svēta doma tur ir!!!👍

Kaspars, 112. diena:

Vizīte pie ādas speciālistiem "Aiwa" klīnikā - man vēl nekas nekarājas, bet Kaspars tika sabiedēts - liekā āda jāgriež nost! Sīkāk 28. Septembra raidījumā!
21

Juris, 113. diena:

Šodien būs ņamma! Riktīgi garšīgi!!

Kaspars, 113. diena:

Fantastiska diena, silta un saulaina. Aizšāvām līdz jūrai, lielā meita bradājot "nejauši" ievēlās ūdenī visā augumā. Septiņas reizes. Nu, FF kastītes paloka mājās, paēdu kafejnīcā, cik nu veselīgi iespējams.
22

Juris, 114. diena:

Vienīgais – mēs ar Juri jau stāstjām, ka ir apgrieztie ēdieni. Varbūt var likt nevis 4321 ēdienā, bet 1234 būs labāk!? Zinu, ka Juru tas riktīgi besij!!😆👍👍

Kaspars, 114. diena:

Brīvdiena. Ēdu tikai FF.
23

Juris, 115. diena:

Bērnu ballīte - atļāvos divas karotītes tortes un lazanju. Lai nomierinātu sirdsapziņu, divas FF kastes paliek neaiztiktas!

Kaspars, 115. diena:

Bērnu ballīte - atļāvos divas karotītes tortes un lazanju. Lai nomierinātu sirdsapziņu, divas FF kastes paliek neaiztiktas!
24

Juris, 116. diena:

Treniņš. Izskatās, ka svars izkustējies no vietas. Uz pareizo pusi. Tas priecē.

Kaspars, 116. diena:

Treniņš. Izskatās, ka svars izkustējies no vietas. Uz pareizo pusi. Tas priecē.
25

Juris, 117. diena:

Šodien ābolu sulas spiešanas diena - visur rindā jāgaida 5-7 dienas... Aizbraucu uz Jelgavu pie lietuviešiem. 3 stundas dzīvajā rindā un 75 litri rokā! Pēcpusdienā pasportoju.

Kaspars, 117. diena:

No rīta temperatūra 38, nelaba pašsajūta. Kāja riktīgi sāp.😟
26

Juris, 118. diena:

Izskatās, ka svars tiešām izkustējies no ziemas miega. Un - dīvainā kārtā paliek pāri FF ēdiena kastītes, bet nekādas bada sajūtas nav.

Kaspars, 118. diena:

Eju pie doktora, temperatūra saglabājas, ēst negribas uz treniņu arī nevaru doties.
27

Juris, 119. diena:

Biju darīšanās Daugavpilī; nemaz nezināju, ka tur ir tik moderns Olimpiskais centrs. Atceļā ieskrēju kā velns ar vējlukturi pie vecākiem laukos un dabūju sēņu risoto. No mammas lasītām apšubekām! Žēl, ka nedrīkst tik, cik gribētos.

Kaspars, 119. diena:

Iekaisums kājai iztecēja 😲 ceru būs labāk.
28

Juris, 120. diena:

Pasportoju. Vakarā darbiņš - ar burvīgo Kristīni Garklāvu vadījām LU 99 gadu akadēmisko balli. Sen nebiju līdis savā smokingā. Forši, ka vairs nespīlē un netirkšķ pa visām šuvēm

Kaspars, 120. diena:

Atsāku pilnvērtīgi ēst Food Factory un aizgāju uz treniņu. Lēnām atguvos no slimības, patīkama pašsajūta.
29

Juris, 121. diena:

Brīvdiena! Ciemos pie labiem draugiem Jelgavā.

Kaspars, 121. diena:

Šodien no Food Factory mans iecienītākais ēdiens – makaroni ar vistu!😆
30

Juris, 122. diena:

Pēdējo dienu austrālieša Imanta Tillera izstāde LNMM, tā bija jāapmeklē - bija to vērts! Un tad nelieli grēciņi, jo Evelīna cep pārāk garšīgu pīli... Ar lavašu un zaļumiem, ļoti diētiski!

Kaspars, 122. diena:

Brīvdiena ar ģimeni, pa māju kāvāmies par Food Factory ēdienu. 😁
1

Juris, 123. diena:

Dūšīgi nodevos sportam, vakarā raidījums. Viss būtu OK, ja vien arvien nejaukāk nesāpētu plecs un kakla josla. Kaut kas tur ir nepareizi izļurkājies, jāmeklē mediķu palīdzība laikam.

Kaspars, 123. diena:

No rīta ar puiku vingrojām izmantojot hanteles. Tagad esu daudz samācijies Sport Factory! 😉
2

Juris, 124. diena:

Uztaisīju RTG, atbilde gan tikai pēc pāris dienām. Plecs liek sevi manīt arvien nopietnāk.

Kaspars, 124. diena:

Biju uz rīta treniņu. Biju pārsteigts par lielu tautas pieplūdumu – pilna zāle.
3

Juris, 125. diena:

Šodien visu dienu dažādi filmēšanas darbi piektdienas, mūsu tievēšanas projekta noslēdzošajam raidījumam. Pirmo reizi mūžā biju pie reāla bārddziņa, ar visu bārdasnazi un karstajiem dvieļiem, lustīgi. Bija arī citi patīkami pārsteigumi, sīkāk - 5dienas BezTabu!

Kaspars, 125. diena:

Šodien milzīgi daudz filmējāmies. Sākām 12.00, beidzām 18.00 – finiša taisnē!
4

Juris, 126. diena:

Biju sportot un pieteicos pie ārsta – plecs sāp tā, ka nu vairs nav labi... Rīt dabūšu savu rentgena rezultātu "tulkojumu".

Kaspars, 126. diena:

Treniņš bija negaidīti relaksējošs ar vingrošanu un staipīšanos, bija forši!👍 Food Factory arī patīkāmi pabaroja😆
5

Juris, 127. diena:

Nu ko, draugi, projekts publiski ir noslēdzies! Man -15,6kg, Kasparam -18,1kg. Forši! Milzīgs paldies visiem, kas darbojās, lai mēs šito varētu paveikt: maniem kolēģiem TV3, VCA, Food Factory - Mārtiņam un Kristīnei, A.Ritenieka Sporta studijai un trenerim Artūram! Un īpaši Kasparam par uzdrīkstēšanos! Bet - es šo visu uztveru kā labu sākumu, jo man ir vēl vismaz tikpat liekas miesas!

Kaspars, 127. diena:

Projekts beidzas, bet treniņi un pareiza ēšana turpinās! Esmu daudz ko iemācijies no šī projekta. Daudziem pat dodu padomus 😆. Tagad jāskatās ēdiena sastāvs, ko pērku. Galvenais neēst saldumus, ko neesmu baudījis sen, pat negribas. Kad gribas ko saldu, apēdu medu vienu mazo karoti. Turpināšu tievēt, nu ir mērķis līdz jaunam gadam sasniegt 105 kg. Ceru izdosies. Liels Paldies Jurim par kolosālu kompāniju, Bez Tabu Agnesei kopā ar komandu, Food Factory, Sports Factory, ārstiem un pārējiem, kas atbalstija un tievēja ar mums kompānijā. PALDIES VISIEM !!!😃👍👍👍

Lasi vairāk!

Treniņi, treniņi un treniņi, bet svars nekrīt. Kas notiek ar tievētājiem?

Treniņi, treniņi un treniņi, bet svars nekrīt. Kas notiek ar tievētājiem? 12

Jo tuvāk piektais oktobris, kad noslēdzas projekta “Juris tievē” publiskā sadaļa, jo vairāk abi gatavi pielikt sportiskajās aktivitātēs. Šobrīd, kad uzsākuši aktīvu sportošanu, abi tievētāji satraukti par to, ka svara kritums ne tikai apstājies, bet dažubrīd vērojams pat pieaugums. Psiholoģe, treneri un uztura speciāliste abus mierina, sakot, ka tā ir normāla parādība. 

"Kas tā par dzīvi bez karbonādes!" Latvijas spēkavīri par tievēšanu un projektu "Juris tievē"

"Kas tā par dzīvi bez karbonādes!" Latvijas spēkavīri par tievēšanu un projektu "Juris tievē"

Vairākās pilsētās visā Latvijā norisinās Latvijas spēkavīru čempionāts, protams, šobrīd sportistu lielākā dienas daļa tiek ziedota smagiem treniņiem, taču, izrādās, ka arī Latvijas stiprākie vīri seko līdzi “Bez Tabu” projektam “Juris tievē”. “Galvenais šajā procesā ir dzelžains raksturs un liels gribasspēks,” tā par Jura un Kaspara tievēšanas maratonu sacīja Latvijas spēkavīrs Dainis Zāģeris. 

"Tu izskaties pēc nelaiķa!" tievētāji viens otru uzmundrina limfas masāžā un vingrojot uz kustīga trenažiera

"Tu izskaties pēc nelaiķa!" tievētāji viens otru uzmundrina limfas masāžā un vingrojot uz kustīga trenažiera 3

Turpinās projekts”Juris tievē”, un šoreiz abi tievētāji dodas uz limfodrenāžas masāžu un treniņu, kas notiek uz kustīga trenažiera. Ņemot vērā, ka abas procedūras notiek vienā telpā, tad skaidrs, ka neiztikt bez jokiem un tā, ka abi projekta dalībnieki viens otru nepārtraukti pavelk uz zoba. Tomēr joki jokiem, pēc nodarbības abi slauka sviedrus. Lai arī treniņa laikā muskuļi noslogoti bez aktīvām kustībām, tā tomēr ir slodze, kas “izsit” sviedrus.

Visgrūtāk veicās ar vēdera presi – godīgi atzīst tievētāji pēc pirmā treniņa

Visgrūtāk veicās ar vēdera presi – godīgi atzīst tievētāji pēc pirmā treniņa 4

Līdz šim abi projekta “Juris tievē” dalībnieki apmeklējuši mediķus, veikuši dažādas analīzes, uzsākuši pareizu ēšanu, bet šoreiz, sekojot profesora Danilāna ieteikumiem, paralēli šim visam sāk aktīvu kustēšanos fizioterapeita uzraudzībā. Lai nenodarītu pāri abu tievētāju veselībai, fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts veiks abiem kardioslodzes testu, lai saprastu, kādas intensitātes sports abiem piemērots.

“Īstenībā tas ir briesmīgi un pretīgi.” Vīrs, kurš izaicināja Šteinbergu tievēt, atklāti par resnīšu dzīvi

“Īstenībā tas ir briesmīgi un pretīgi.” Vīrs, kurš izaicināja Šteinbergu tievēt, atklāti par resnīšu dzīvi 10

Jūnijā sākumā kopīgai publiskai cīņai ar liekajiem kilogramiem raidījuma ”Bez Tabu” vadītāju Juri Šteinbergu izaicināja 43 gadus vecais komercīpašumu administrators Kaspars Suija. Sarunā ar Skaties.lv vīrietis atklāj grūtības, ar ko ikdienā nākas saskarties īpaši apaļiem cilvēkiem, par ko “normālie” var arī neiedomāties.

"Vai tiešām, ēdot pankūkas, svars kritīsies?" Juris un Kaspars ēd baidoties

"Vai tiešām, ēdot pankūkas, svars kritīsies?" Juris un Kaspars ēd baidoties 9

Juris un Kaspars ceļā uz vieglāku dzīvi dodas uz īpašu procedūru noskaidrot tauku un muskuļu masu, lai trīs pavāru brigāde varētu gatavot piecu ēdienu maltīti abiem tievētājiem. Process uz “check up” aparāta ir aizraujošs, un rezultātā atklājas, ka dienā abi nedrīkst apēst vairāk par 2000 kalorijām.

"Velo no mana svara neizturēja..." Kaspara, kurš izaicinājis "Bez Tabu" Juri, skaudrā pieredze

"Velo no mana svara neizturēja..." Kaspara, kurš izaicinājis "Bez Tabu" Juri, skaudrā pieredze 2

Šovasar TV3 raidījuma ”Bez Tabu” vadītājs Juris Šteinbergs pieņēmis izaicinājumu notievēt. Taču viņš to nedarīs viens – Jura sabiedrotais būs 135 kilogramus smagais rīdzinieks Kaspars. Vīrietis, neguvis atbalstu draugu lokā, cīņai ar liekajiem kilogramiem nolēma izaicināt pazīstamo TV ”seju”. Īsi pēc projekta uzsākšanas 43 gadus vecais komercīpašumu administrators Kaspars Skaties.lv palepojas ar pirmajiem panākumiem.

"Daktere mani diezgan pamatīgi sabiedēja," par jaunās dzīves sākumu stāsta Juris Šteinbergs

"Daktere mani diezgan pamatīgi sabiedēja," par jaunās dzīves sākumu stāsta Juris Šteinbergs 6

Abi projekta dalībnieki Juris Šteinbergs un Kaspars Suija nolēmuši stāties uz kara takas cīņai ar liekajiem kilogramiem. Abu mērķis ir nomest tik daudz liekā svara, cik vien iespējams. Ar vienu noteikumu, ka tas notiek pareizi. Tāpēc par abu projektā iesaistīto veselību sardzē stāv virkne atzītu speciālistu. Pirmā vizīte abiem projekta dalībniekiem ir pie “Veselības centru apvienības” poliklīnikas ”Aura” endokrinoloģes Daces Seisumas. Viņa iedod krietnu devu motivācijas un, jāteic godīgi, drusku arī pabiedē abus tievētājus.

Uzsāc tievēšanas maratonu kopā ar "Juris tievē"!

Uzsāc tievēšanas maratonu kopā ar "Juris tievē"! 11

Juris un Kaspars ir apņēmušies vairāku mēnešu garumā uzsākt tievēšanas maratonu! Vai Tu arī to spētu? Pievienojies veselīgā dzīvesveida piekritēju bariņam – pievieno bildi ar savu sākotnējo svaru un septembra sākumā dalies ar rezultātiem!

Izaicinājums pieņemts – “Bez Tabu” Juris tievēs!

Izaicinājums pieņemts – “Bez Tabu” Juris tievēs! 19

Kaislīgs TV3 raidījuma ”Bez Tabu” fans Kaspars ir izaicinājis raidījuma vadītāju Juri Šteinbergu tievēšanas maratonam – Kaspars grib pielikt punktu resnīša dzīvei un ir pārliecināts, ka, darot to kopā ar līdzvērtīgu partneri, būs vieglāk!

Suns pieņēmies svarā, un kaķim izveidojusies "riepa"! Vai mājdzīvniekiem liekais svars ir bīstams?

Suns pieņēmies svarā, un kaķim izveidojusies "riepa"! Vai mājdzīvniekiem liekais svars ir bīstams?

Tuvojas 1. jūnijs – diena, kad raidījuma “Bez Tabu” moderators Juris Šteinbergs uzsāks cīņu ar liekajiem kilogramiem, kurai līdzi varēs sekot “Bez Tabu” rubrikā “Juris tievē” līdz pat oktobrim. Bet liekā svara problēma nav tikai Jurim vien! Tā skar abu dzimumu pārstāvjus, turklāt visās vecuma grupās un aizvien biežāk aptaukošanās novērojama arī pusaudžiem un jauniešiem. Starp citu, ne tikai divkājainajām radībām vien jācīnās ar prāvo puncīti, bet tā skar arī mūsu mājdzīvniekus.