Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 24. jūnijs

Jānis

Horoskops aunam

Jauni iespaidi, draudzības un arī no tām izrietošās iespējas. Galvenais – nesēdēt malā, bet baudīt ar pilnu krūti un arī vēderu. Labāk veiksies, ja būsi norūpējies ne tikai par savu, bet arī citu cilvēku labsajūtu.

Horoskops vērsim

Jāņu laikā izdosies iedziļināties notiekošā likumsakarībās un izmantot tās personīgu panākumu gūšanai. Var gadīties, ka nāksies spēlēt galveno un vadošo lomu kādā svarīgā un nozīmīgā pasākumā.

Horoskops dvīņiem

Pēc papardes zieda orientēšanās sacensībām, ir laiks uzspēlēt mīlas vai azarta spēli, vai vismaz sākt īstenot kādu pārgalvīgu domu. Vairāk uzticies intuīcijai, nevis racionāliem prāta slēdzieniem. Lielākajā daļā gadījumu tas arī attaisnosies.

Horoskops vēzim

Pievērsies dzīves garīgajai pusei, atbrīvojies no liekā, nevajadzīgā, nevēlamā. Šodien labāk būt atturīgam, konservatīvam, turpināt iesākto un respektēt rakstītos un nerakstītos likumus. Apstākļiem strauji mainoties, spēsi piemēroties un piedzīvosi patīkamas pārmaiņas un jaunas tikšanās.

Horoskops lauvai

Būsi ieredzēts un gaidīts jebkurā sabiedrībā un tas nodrošina iespējas gan atpūsties, gan izklaidēties pēc sirds patikas. Partnerus vari atrast bez liekas piepūles, tomēr dod priekšroku domubiedriem. Sirdsbalsij šobrīd var un vajag uzticēties.

Horoskops jaunavai

Pavadi laiku kopā ar sev mīļiem cilvēkiem un velti laiku aktivitātēm, kas tevi no sirds aizrauj. Vislabāk šo dienu veltīt mājai, ģimenei un saviem vistuvākajiem draugiem - pēc iespējas šaurākā un intīmākā cilvēku sabiedrībā.

Horoskops svariem

Izbaudi pozitīvo uzmanību, kādu tu saņemsi no draugiem un darbabiedriem. Šajās svētku dienās daudz jaunu ideju, kuru realizācija var likt pamatus nākotnes labklājībai. Labāk dzīvosies, ja neļaujies tikt apkrāpts, piemānīts, apvārdots un citādi apdullināts.

Horoskops skorpionam

Vari sajusties kā krustcelēs stāvot. No vienas puses, ir vēlme būt nesavtīgam, no otras – izmantot iespēju un pēc iespējas būt ieguvējam no pašreizējās situācijas. Īstais ieguvējs izrādīsies, ja spēsi nosargāt vakar sameklēto papardes ziedu.

Horoskops strēlniekam

Ja ir izvēle, dodies uz vietu, kur nekad neesi bijis. Romantika sekos tavās pēdiņās, lai kurp tu dotos! Tomēr ceļojumā pievērs uzmanību ēdiena un ūdens kvalitātei, kā arī svešu ļaužu teiktajam.

Horoskops mežāzim

Dodies izbrukumos kopā ar draugiem un smelies iedvesmu dabas skaistumā. Jāņu laikā izdosies atrast, ieraudzīt un nobaudīt jauno, neparasto kā arī izmantot to savā darbībā. Ja tiks turpināts iesāktais, tas sekmēsies. Jāizvairās no pārlieka egoisma un pašlabuma meklēšanas attiecībās ar tuviem cilvēkiem.

Horoskops ūdensvīram

Jāņu dienā vari tikt pie negaidītas papildus naudas, tāpēc priecājies un izbaudi tās sniegtās iespējas. Labāk pieturies pie visa sen pārbaudītā un jau sen zināmā, baudu eksperimentus atstājot citai dienai.

Horoskops zivīm

Tev vajadzēs pievērst uzmanību zīmēm, ko sūta liktenis un var nākties pieņemt neērtu lēmumu. Ja papardes zieds nav identificēts, nepārstāsi meklēt īstos cilvēkus – dzīvei, darbam, izklaidei.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Izpildu testu!

1

Juris, 1. diena:

Vai nav kaut kas saputrots un man iedots komplektiņš svara palielināšanai?? Makaroni, pankūkas, augļi... viss ir ļooooti garšīgs!😎 Galvenais secinājums: ja visu dienu darbos vazājies apkārt, ēdiens jāstaipa līdz. Citādi - iznāk milzīgas vakariņas.

Kaspars, 1. diena:

Šodien daudz darba,liela skriešana kam pa vidu vēl jāatcerās ēst spceiāli izsniegto pārtiku. Ēdies gan ir garšīgs, labi daudz, bet tādā karstmā nu galīgi nav apetītes. Sazinājos ar Juri kā viņam ar jauno ēšanas ciklu, viņam arī jautri gājis, izsmējāmies.
2

Juris, 2. diena:

Laikam steigā sajaucu kastītes. Rezultātā viss saldais palika uz vakariņām 😃 Šodien man ir "garā diena" - ja esmu BezTabu, mājās tieku ap pusdesmitiem vakarā, arī nogurums tāpēc lielāks. Visas kastītes tukšas, bet ēst gribas. Varbūt nospert meitai cīsiņu? 🤔

Kaspars, 2. diena:

Sveiki ! Otrā projekta diena ar īpašo pāriku. Darba rutīna, kolēģi uzjautrinās par ēdienu un to biežumu. Izskātāoties, ka mani vēlas nobarot. Daudzi zvana un izska atblsu. Jūtos savādāk - nepierasti.
3

Juris, 3. diena:

Esmu ar ģimeni laukos pie vecākiem - visi grib nogaršot manu "kosmonautu" ēdienu. Ēd un slavē. Kad visi ir pa kumosiņam dabūjuši, man nekas pāri nepaliek... Joks. Dienas sasniegums - beidzot sapratu, kura kastīte kurā ēdienreizē - izrādās, kastītes ir numurētas! No 1 līdz 5! 😂

Kaspars, 3. diena:

Sveiki ! Beidzot izvilku riteni un izbraucu ielās. 🏇Sameklēju hanteles un no rīta riktīgi izvingrojos.🚑 Sāku strādāt pie fiziskām aktivitātēm. Brīžiem liekas, ka mūs baro kā uz nokaušanu, 🐖 man barības par daudz . Forša brīvdiena.
4

Juris, 4. diena:

Jau 4 dienas ēdienkartē nav tomātu. Tā jau var arī nomirt...

Kaspars, 4. diena:

Šodien atpūta mājās. Pārbaudīju spiedienu sen nav bijis tāds, kā 20 gadīgam. 🚀Laikam fiziskās aktivitātes dara savu... forši. 🚲
5

Juris, 5. diena:

Selfijs ar zandarta fileju. Esmu pasaulē labākais selfiju meistars, kā redzams. Sirdi silda perspektīva vakarā tikt pie biezpiena ar mango - tas ir mans favorīts...

Kaspars, 5. diena:

Šodien daudz staigāju,darba lietas. Biku pārforsēju sāp kāja. Vecrīgas tizlais bruģis. 😈 Gandrīz norāvu uz mutes. Tagad guļu ar sāpošu kāju apēdis visus ēdienus un cilāju hanteli 9 kg.😤
6

Juris, 6. diena:

Šodien puse darbadienas pagāja, sēžot pie stūres, otra puse - ofisā. Ceptais lasis bija baigi labs. Gribas kaut ko saldu, un man vēl ir sataupīts keksiņš. Nolikšu meitas gulēt un tad - dzīres!

Kaspars, 6. diena:

Šodien īpaši daudz jaunumu nav. Darbs visu dienu ofisā, ievēroju ēdiena režīmu. Biku pagrēkoju ar zemenēm, bet normas robežās. Ritenis laikam neizturēja izšāva riepu. Cerams, ka ar hantelēm nekas neatgadīsies! 😃
7

Juris, 7. diena:

Šodien "garā" diena, "Generā" (manā darbavietā) ir paliels ledusskapis, tur vismaz var salikt ēdamo. "FoodFactory" atveda trim dienām – tās ir kopā 15 kastītes. Šitā es drīz nokaitināšu kolēģus, viņiem taču arī savi "lančboksi" kaut kur jāglabā.

Kaspars, 7. diena:

Čau! Cerams, ka jums ir tikpat eleganti,kā man! Nav karsti, beidzot nesvīst, var normāli justies. Ēdiens no "Food Factory" ir gana labs, veselīgs, bet sāk pietrūkt kādas zupas. Nez, jāuzprasa vai šamiem ir aukstā zupa, kas paredzēta slaido līniju ieturētājiem. Ēdienu biku papildinu ar tomātu!
8

Juris, 8. diena:

Juris vēl nav dalījušies savās pārdomās šodien. Ienāc mazliet vēlāk!

Kaspars, 8. diena:

Čau tauta. Šodien bijām atkal pie doktoriem. Baudīja, skatīja, pētīja. Agnese dresēja filmēšanās procesu, bija jautri, intresanti, pamācoši. Vakarā notīriju šķīvi ar liellopu kotleti — diezgan cieta, bet ēdama. Ja godīgi, jūtos vieglāks, neskatoties uz biežo ēšanu!!!! 👍
9

Juris, 9. diena:

Šādi izskatās ledusskapis, kad saliek 5,6,Sv,1-dienu (melnie nav manējie). Braukšu vīkendā atkal uz laukiem, daļu stiepšu līdz.

Kaspars, 9. diena:

Sveiki! Nu baigi garšīga paika šodien. Pārējais pa vecam. Liekas, ka šodien uzbarojos. Bet kopsummā jūtos vieglāk. Gaidu svēršanos. 😆
10

Juris, 10. diena:

Pļauju zāli, peldos dīķī un ezerā, spēlējos ar meitām, un šitā izskatās varens spiets ābelē. Tāda nodarbošanās brīvdienās.

Kaspars, 10. diena:

Sveiki! Diena kopā ar ģimeni, kas kāru skatienu novērtē menu ēdienu un stingri pieskata,lai negramstos gar citiem produktiem. Kontrole nopietna, brīžiem liekas, ka viņi tievē! 😃 Ar dēlu fiziskās aktivitātes — futbols. ⚽
11

Juris, 11. diena:

Atkal pļāvu zāli, peldējos dīķī un ezerā, spēlējos ar meitām. Un spiets ir "pie vietas", brīvdienas cauri.

Kaspars, 11. diena:

Čau! Brīvdiena pavadīta forši — riktīgi izgulējos, atpūtos uzkrāju spēkus jaunai darba nedēļai. Biku nohaltūrēja ar ēšanu — zemenes!!! Kalorijas nodedzināju ar riteni.
12

Juris, 12. diena:

Pa brīvdienu burzmu kaut kas drusku sajucis – palikusi pāri viena kastīte ar pankūciņām. Vairs nav iespējams aršifrēt, vai no 6dienas, vai svētdienas. Ar prieku konsumēju pirmdienas vakarā pēc raidījuma. 😎

Kaspars, 12. diena:

Šodien noskrējos darba lietās, nebija laika pusdienot! 😕 Tā, ka neesmu ēdis zupu pulka laiku, nolēmu pusdienas kompensēt ar paša pagatavotu diētisko auksto zupu. Desu aizstāju ar vārītu vistas fileju, kefīru ar paniņām un olas bietes, vairāk gurķi, kā parasti. 3 šķīvju vietā apēdu 1. Jūtos paēdis un laimīgs kā pūpols! 😆
13

Juris, 13. diena:

Juris vēl nav dalījušies savās pārdomās šodien. Ienāc mazliet vēlāk!

Kaspars, 13. diena:

Jautra diena, rīts sākās ar mājās aizmirsto dienas ēdienu. Nācās iztikt ar veikalā pirktu ābolu un burkānu salātiem. Vakarā mājās apēdu, kas bija paredzēts vakara ēdienkartē. Pielika punktu jutrībai viens sievišķis, kas brauca pie sarkanās luksafora gaismas, un, ja ne veiksme un pieredze, tad auto ciestu!
14

Juris, 14. diena:

No rīta paciemojāmies FoodFactory — fantastiska vieta Andrejostā un brīnišķīgi cilvēki. Izrunājām visas neskaidrības par ēdienu; ir pavisam reāli, ka tikšu pie brokastu putrām, kas nav saldas. Man garšo putra ar marinētu zivi, piemēram. Pārsteidzoši, bet nevienam no mūsu uztura uzraugiem tas nelikās dīvaini. Super!

Kaspars, 14. diena:

Šodien bijām filmēties, svērties pie ēdienu guru Food Factory. Domāju, ka būs pulka vairāk nomesto kg., bet.... Vismaz jūtos vieglāk jau pēc šobrīdējā kilo nomešanas.:cloud:Vakarā fiziskās izklaides ar dēlu un sievu.
15

Juris, 15. diena:

No FoodFactory Mārtiņa dabūju milzīgu putuplasta aukstumkasti - ja nu jātransportē pārtika garākus gabalus mašīnā. Vakar vakarā Mārupē, Saulrieta koncertā (Laimis Rācenājs & Mariachi band, jē!) pārliecinājos, ka kaste ir arī perfekts sēžamais. Šodien garā diena - piekusu, jāiet gulēt...

Kaspars, 15. diena:

Tā, kā svars neiet nost, kā gribētos, no rītdienas ēdīšu mazākas porcijas un iešu katru dienu peldēt. Apvienošu patīkamo ar lietderīgo.
16

Juris, 16. diena:

Nu, šodien viss ēšanas ražīms noviebās fundamentāli. Brokastis astoņos - tiktāl viss ok. Nākamreiz pie savām "kastītēm" tiku četros - visu dienu skraidīšana sadzīviskās darīšanās. Un vakarā - ciemiņi, gatavoju es, rezultātā pārējās trīs kastītes paliek neatvērtas, bet mani no iekšpuses silda ar ķiplokiem un fetu sautētas tīģergarneles. Rīt labošos!

Kaspars, 16. diena:

Kolosāli pavadīts laiks laukos Smiltenē. Visa diena fiziskās aktivitātes peldoties, kopā ar dēlu. Dēls teica, tā karu dienu un es būšot tievs! Ja nebūtu jāstrādā, tad iespējams tā varētu. Esmu patīkmi noguris!
17

Juris, 17. diena:

Kopā ar Evelīnas ģimeni pusi dienas ņēmāmies pa Brīvdabas muzeju - dziesmas un danči, festivāls "Baltica"! Fantastiska atmosfēra, brīnišķīgs laiks un sīkie var izskrieties svaigā gaisā. Vairākas reizes mani uzrunāja sievas tautastērpos, sakot - Juri, mēs par jums ar Kasparu turam īkšķus! Forši.

Kaspars, 17. diena:

Pa riktīgo nopeldējies un uzkrājis pozitīvo no dabas laukos. Ar puiku tusiņš spēļu laukumā un gatavs cīnīties ar kilogramiem nākamnedēļ
18

Juris, 18. diena:

Trakā Līgo nedēļa ir sākusies, un brīnumi notiek. Vakar Brīvdabas muzeja smēdē nokalu meitai kapara monētiņu. Šodien tā tika ņemta līdz uz dārziņu un ceļā uz mašīnu pazuda no jakas kabatas... Vienkārši pazuda, un viss. Asaras ne pa jokam. Apsolīju izjaukt mašīnu, ja vajadzēs. Pēcpusdienā monēta atradās - jakas kabatā! Pirmdienas mistika visā krāšņumā.

Kaspars, 18. diena:

Čau! Šodien gan laikam pirmo reizi ēdu saldos kartupeļus no Food Factory – nu baigi labie! Bija svēršanās, jāsaka, ka pagājušas tikai četras dienas no iepriekšējās svēršanās reizes, milzīgi daudz nav nomests, bet ir… Paskatījos netā un noskaidroju, ka mums ir sekotāji!! Turamies un metam nost to lieko!
19

Juris, 19. diena:

Gara, gara un piepildīta diena. "Generā" šobrīd viens no vadošajiem dienaskārtības elementiem ir Eiropas vispārīgā datu aizsardzības regula - jāpārstrādā lērums dokumentu. Starp citu, arī Kasparam (un man arī!) būs jādod rakstiska piekrišana, ka raidījums BezTabu publicē veselības datus - man vēdera apkārtmērs ir sensitīvi personas dati, vai ne? :)) Vakarā biju brīnišķīgā pasākumā Pasaules latviešu zinātnieku kongresa ietvaros - Research Slam. Pacilājoši.

Kaspars, 19. diena:

Šodien viss darbos, pa laikam iekožos diētiskajā pārtikā, ar ko jau sāku aprast. Sieva uzbrūk ar jautājumiem, kā gatvo šito, kā to. Laikam jāaizved uz “Food Factory”, lai pavāri izstāsta. Pāris receptes es arī labprāt apgūtu.
20

Juris, 20. diena:

Daudz darba, maz gandarījuma - arī tā gadās. Šodien bija tā, ka sīki aplauzieni ik uz soļa - atbraucu uz BT, jau ceļā domāju par to, ka esmu pelnījis siltu paelju ar jūras mošķiem, tas ir viens no maniem FF favorītēdieniem. Atbraucu, bāc, virtuve TV3 aizvākta, plikas sienas... perestroika! Ēdu aukstu.

Kaspars, 20. diena:

Čau! Smaga diena, atgriezos vēlu no bērēm apetītes īpaši nebija, pusi no ēdieniem apēdu un nācās likties pie miera.
21

Juris, 21. diena:

Dienas otro pusi — no četriem līdz pusnaktij — ālējos 11.novembra krastmalā, biju viens no Baltica'2018 noslēguma koncerta vadītājiem. Tautas nebija daudz (lietus), bet atmosfēra fantastiska. Beigās bija tāds vējš un gāziens, ka Iļģus nācās pārcelt uz telti. Kājas lupatās.

Kaspars, 21. diena:

Oi, nogrēkoju biku ar zemenēm, kompensējot pasākumu ar lielāku staigāšanu. Vispār esmu sācis pārvietoties bez lifta palīdzības un kur kādreiz braucu ar auto eju ar kājām, nu pagaidām saprātīgus attālumus. Asinsspiediens arī normalizējas, vispār jūtos labāk! :
22

Juris, 22. diena:

Juris vēl nav dalījušies savās pārdomās šodien. Ienāc mazliet vēlāk!

Kaspars, 22. diena:

Kaspars vēl nav dalījušies savās pārdomās šodien. Ienāc mazliet vēlāk!
23

Juris, 23. diena:

Juris vēl nav dalījušies savās pārdomās šodien. Ienāc mazliet vēlāk!

Kaspars, 23. diena:

Kaspars vēl nav dalījušies savās pārdomās šodien. Ienāc mazliet vēlāk!
24

Juris, 24. diena:

Kaspars, 24. diena:

25

Nesteidzies, vēl nav pienācis laiks, lai atvēru šo kalendāra dienu!

26

Nesteidzies, vēl nav pienācis laiks, lai atvēru šo kalendāra dienu!

27

Nesteidzies, vēl nav pienācis laiks, lai atvēru šo kalendāra dienu!

28

Nesteidzies, vēl nav pienācis laiks, lai atvēru šo kalendāra dienu!

29

Nesteidzies, vēl nav pienācis laiks, lai atvēru šo kalendāra dienu!

30

Nesteidzies, vēl nav pienācis laiks, lai atvēru šo kalendāra dienu!

Lasi vairāk!

Izaicinājums pieņemts – “Bez Tabu” Juris tievēs!

Izaicinājums pieņemts – “Bez Tabu” Juris tievēs! 20

Kaislīgs TV3 raidījuma ”Bez Tabu” fans Kaspars ir izaicinājis raidījuma vadītāju Juri Šteinbergu tievēšanas maratonam – Kaspars grib pielikt punktu resnīša dzīvei un ir pārliecināts, ka, darot to kopā ar līdzvērtīgu partneri, būs vieglāk!

Suns pieņēmies svarā, un kaķim izveidojusies "riepa"! Vai mājdzīvniekiem liekais svars ir bīstams?

Suns pieņēmies svarā, un kaķim izveidojusies "riepa"! Vai mājdzīvniekiem liekais svars ir bīstams?

Tuvojas 1. jūnijs – diena, kad raidījuma “Bez Tabu” moderators Juris Šteinbergs uzsāks cīņu ar liekajiem kilogramiem, kurai līdzi varēs sekot “Bez Tabu” rubrikā “Juris tievē” līdz pat oktobrim. Bet liekā svara problēma nav tikai Jurim vien! Tā skar abu dzimumu pārstāvjus, turklāt visās vecuma grupās un aizvien biežāk aptaukošanās novērojama arī pusaudžiem un jauniešiem. Starp citu, ne tikai divkājainajām radībām vien jācīnās ar prāvo puncīti, bet tā skar arī mūsu mājdzīvniekus.