Komentāri
Zviedrijas princis precēs modeli un realitātes šova zvaigzni
()

Zviedrijas princis Kārlis Filips 13. jūnijā salaulāsies ar bijušo modeli un realitātes šova zvaigzni Sofiju Helkvistu, ceturtdien paziņoja karaļnams.

35 gadus vecais princis, kurš ir trešais rindā uz troni, precēsies Karaliskās pils kapelā Stokholmā. Tās būs jau trešās karaliskās kāzas Zviedrijā četru gadu laikā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

2010. gadā princese Viktorija salaulājās ar savu ilggadējo draugu Danielu Vestlingu, bet 2013. gadā kāzas nosvinēja viņas māsa princese Madlēna un ASV dzīvojošais uzņēmējs Kriss O’Nīls.

Helkvista ar princi iepazinās 2009. gadā, bet jau pirms tam bija sabiedrībā zināma persona.

2004. gadā viņa puskaila pozēja vīriešu žurnālam un 2005. gadā piedalījās diezgan skandalozā realitātes šovā Paradise Hotel.

2010. gadā, kad publiski kļuva zināms par viņas attiecībām ar princi, Helkvista nodibināja bērnu tiesību aizsardzības organizāciju Project Playground, kas darbojas Dienvidāfrikā.

 

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl