Zviedru brāļi ziemas izklaidēm iegādājas padomju tanku

Komentāri
Zviedru brāļi ziemas izklaidēm iegādājas padomju tanku
Foto: Andrey Korchagin, Flickr

Zviedru dvīņubrāļi par 100 000 Zviedrijas kronu (10 682 eiro) iegādājušies padomju bruņutransportieri visurgājēju, kurā bauda ziemas priekus.

“Labs sniega motocikls maksā apmēram tikpat,” sacīja 25 gadus vecais Jespers Lisels. “Taču ar sniega motociklu var vizināties tikai trīs reizes gadā, kad uzsnieg, tā ir naudas izmešana vējā.”

Jespers un viņa dvīņubrālis Jerkers pagājušā gada nogalē iegādājās padomju bruņutransportieri MT-LB, kas izgatavots pagājušā gadsimta sešdesmitajos gados. Pagaidām jaunieši ar to vizinājušies pa sava tēva lauku īpašumu.

“Pagaidām esam tikai braucot gāzuši kokus mana tēva mājās un braukājušies pa lauku,” atklāja Jespers. “Tas ir diezgan bīstami, jo aizmugure ir atvērta. Ja ar mums būtu vēl citi cilvēki, koku gāšana kļūtu diezgan bīstama.”

Bulgārijā būvētais bruņutransportieris pa līdzenu ceļu brauc ar ātrumu līdz 60 km/h, savukārt nelīdzenās vietās tā ātrums sasniedz 30 km/h. Jespers norāda, ka pa sniegu tas pārvietojoties vēl ātrāk.

Tēvs neuzskatot dēlu pirkumu par sevišķi gudru, taču neesot arī mēģinājis viņus apturēt, atzina dvīņubrāļi.
“Tēvs pateica, ka esam vienkārši stulbi. Tomēr viņu tas pārāk neuztrauca,” sacīja Jespers.

Jerkers Lisels, kurš pagājušogad ieguva sudraba medaļu Eiropas orientēšanās sporta čempionātā, pazīstams ar trakulīgām izdarībām. Pērn viņš Itālijā tika aizturēts par mēģinājumu kailam skriet pa tuvējiem kalniem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl