Zvaigžņu karu jaunākā daļa ir gaidīšanas vērta, sola Disney

Komentāri
Zvaigžņu karu jaunākā daļa ir gaidīšanas vērta, sola Disney
Publicitātes foto

Kinostudijas Disney priekšsēdētājs Bobs Aigers sola, ka zinātniskās fantastikas franšīzes Star Wars (Zvaigžņu kari) jaunākā daļa būšot “gaidīšanas vērta”.

Režisora Dž. Dž. Abramsa kinolente iznāks šī gada 18. decembrī.

“Es esmu viens no nedaudzajiem cilvēkiem, kam ļauts pabūt filmēšanas laukumā. Un viens no vēl mazāka cilvēku loka, kuri redzējuši lielāko daļu uzfilmētā materiāla. Varu apliecināt Zvaigžņu karu faniem, kuri pēdējos desmit gadus cerējuši uz jaunu filmu, ka tā būs gaidīšanas vērta,” norāda B. Aigers.

Disney vadītājs atklāja, ka pirmā filma no atsevišķas triloģijas par Zvaigžņu kariem otrā plāna varoņiem iznākšot nākamgad. “Un tas ir tikai sākums jaunai Zvaigžņu karu ērai,” viņš piebilda.

Star Wars: The Force Awakens ir pirmā no trim filmām, ko kinostudija Walt Disney Co producē pēc kompānijas Lucasfilm pārpirkšanas 2012. gadā. Sešu iepriekšējo filmu kases ieņēmumi sasniedz 4,4 miljardus dolāru (3,5 miljardus eiro), kā arī sērijai ir daudz lojālu fanu.

Jau sākts darbs pie astotās Zvaigžņu karu kinolentes. Tās režisors būs Raiens Džonsons.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl