Zināms, kas Rīgā iesildīs grupu Muse

Komentāri
Zināms, kas Rīgā iesildīs grupu Muse
Foto: LETA

Muse koncertšovu, kas jau pēc mēneša, 16. jūnijā, norisināsies Arēnā Rīga, iesildīs britu alternatīvā roka grupa My Vitriol. Līdz ar kritiķu pozitīvi vērtēto debijas albumu, kurā mūzikas eksperti uzsver ambiciozo un dinamisko skanējumu, grupa nostiprinājusi savas pozīcijas rokmūzikas plejādē, un šogad gaidāms My Vitriol jaunais ieraksts.

Respektablais britu izdevums NME par My Vitriol raksta: ”Grupai ir iespējas sasniegt tādu līmeni, kas iepriekš bijis pa spēkam tādiem grandiem kā Nirvana un Radiohead. Tas ir skaļi teikts, mēs to zinām, tomēr My Vitriol piemīt šis hipnotizējoši dramatiskais pievilkšanas spēks, sniedzot muzikāli efektīgu šovu, kurš aizgrābj apmeklētājus bez kompromisiem.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā jau iepriekš ziņots, pasaules koncertturneja Drones, kuras ietvaros Muse ar vēl nepieredzētu 360 grādu šovu uzstāsies Rīgā, ir viens no iespaidīgakajiem notikumiem mūzikas industrijas vēsturē. Skatuves dizains un konfigurācija dos iespēju klātesošajiem iegūt nepieredzētu muzikālo un vizuālo baudījumu. Pēc vairākiem koncertiem, kuri iezīmēja jauno turneju, Drones jau nodēvēts par labāko šovu grupas pastāvēšanas laikā.

”Episki”, ”satriecoši”, ”ambiciozi” ir tikai daži no slavinošajiem epitetiem, ko starptautiskā prese veltījusi grupas jaudīgajiem koncertiem. The Guardian nodēvējis Muse šovu par ”apdullinošu un žilbinošu”, bet New York Times raksta: ”Neizsīkstoša attīstība, kurinot enerģijas līmeni aizvien augstāk un augstāk, pārspējot jebkuras muzikālās un vizuālās gaidas!”.

Virs skatuves, kas atradīsies Arēnas Rīga vidū, gaisā ar īpašas tehnikas palīdzību tiks nodrošināti 16 lidojoši objekti, kas simbolizēs dronus. Tos papildinās milzīgi projekcijas ekrāni, attēlus nodrošinot ar jaunākās paaudzes filmēšanas tehniku un modernākajiem 3D kustību sensoriem.

Biļetes uz Muse šovu ir nopērkamas”Biļešu servisa kasēs un www.bilesuserviss.lv. 360 grādu skatuves risinājums nodrošinās, ka jebkura vieta būs laba vieta. Sēdvietas pirmajā stāvā maksā EUR 69 un EUR 79, biļetes cena trešajā stāvā ir 49 eiro. Stāvvietas ir izpārdotas.

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl