Zīlēšana pēc plaukstu līnijām

2 komentāri
Zīlēšana pēc plaukstu līnijām

Hiromantija ir zīlēšana pēc roku līnijām. Hiromantijā no labās rokas lasa pagātni, no kreisās – nākotni. Lūk, ieskats, ko atspoguļo cilvēku izteiktākās roku līnijas.

rokas_linijas

Dzīvības līnija – rāda, kā cilvēks dzīvo, nevis cik gara ir viņa dzīve.

Ja dzīves līnija ir gara un dziļa, tas nozīmē ilgu mūžu pilnu ar vitalitāti un veselību. Ja līnija ir īsa, spēcīga un dziļa, tā arī parāda lielu vitalitāti savā dzīvē un spēju pārvarēt veselības problēmas. Tomēr, ja līnija ir īsa un sekla, tad jūsu dzīvē var būt tendence, ka jūsu dzīvi vadīs kāds cits.

  • Laba iezīmēta līnija nozīmē, ka cilvēkam piemīt liela dzīvības enerģija. Šis cilvēks nebaidās riskēt un sākt dzīvē kaut ko jaunu.
  • Blāvāka līnija liecina par to, ka cilvēks dzīvo nedaudz mierīgāk, un pirms kaut ko dara, kārtīgi to pārdomā.

Līnijas forma parāda indivīdam piemērotāko dzīvesveidu, modeli. Pārrāvumi, nobīdes dzīves līnijā liecina par nozīmīgām pārmaiņām dzīvē.

Galvas (prāta) līnija – raksturo cilvēka intelektu un domāšanas veidu.

  • Izteikta taisna līnija liecina par lietišķu, eksaktu domāšanu.
  • Izliekta līnija norāda par humanitāru vai radošu domāšanas veidu. Jo izteiktāks līnijas izliekums, jo cilvēks ir radošāks.

Sirds līnija – atspoguļo cilvēka attieksmi pret mīlestību, raksturo emocionalitāti. Šī līnija liecina par to, cik ļoti cilvēks ir atvērts mīlestībai.

Sirds līnija atklāj jūsu vēsturi un stāsta par jūsu intimitāti. Hiromantija parāda visu par jūsu iepriekšējām attiecībām un to ietekmi uz jums pašlaik.

  • Līgani izliekts sirds līnijas īpašnieks ir atvērts cilvēks, spēj runāt par savām jūtām, īpaši  sirsnīgi cilvēki ir tie, kuru līnijas nobeigumā sadalās 2-3 zaros.
  •  Taisnas līnijas īpašnieks ir noslēgts cilvēks, un iegūt viņa uzticību ir diezgan grūti. Izdzīvo lielus pārdzīvojumus, bet citiem cilvēkiem neliks par to manīt.

Ļoti svarīgi ir redzēt, kur sirds līnija beidzas  starp rādītājpirkstu un lielo pirkstu, zem rādītājpirksta vai zem lielā pirksta. Retums cilvēkiem šī līnija beidzas zem zeltneša.

Likteņa līnija – visiem cilvēkiem likteņa līnija var nebūt, tāpat ir ļoti iespējams, ka var būt vairākas likteņu līnijas rokās. Šī līnija sniedz ļoti daudz informācijas.

Stiprāka un dziļāka līnija, stiprāk liktenis kontrolē jūsu dzīvi.

Pēc šīs līnijas var noteikt iespējamo karjeras izvēli, izmaiņas darbā, personiskajā dzīvē, attīstību utt. Likteņa līnija var mainīties atkarībā no cilvēku izvirzītajiem mērķiem.

basic_lines_palmistry

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl