Zeltiņa pašķīrusies ar mīļoto?

Komentāri
Zeltiņa pašķīrusies ar mīļoto?
Agnese Zeltiņa. Foto: LETA

Sarežģījušās aktrises Agnese Zeltiņas (43) un diplomāta Rūdolfa Brēmeņa attiecības. Vai skaistais pāris tiek galā ar distanci?

Agneses Zeltiņas mīļotais vīrietis kopš pagājušā vasaras dzīvo Apvienoto Arābu Emirātos. Gadu miju abi sagaidīja kopīgi, un vēl nesen Agnese baudīja sauli un mīļotā klātbūtni. Bet patlaban aktrise un rotu māksliniece vairāk uzturas Latvijā nekā mīļotā vīrieša mītnes zemē. Turklāt sociālajos tīklos, kur abi ir aktīvi, vairs nav atrodami nekādi pierādījumi, ka Agnesi un Rūdolfu kas vienotu, – viņi pat nav draugu statusā, raksta žurnāls Kas Jauns.

Rūdolfs saviem Rīgas draugiem esot atzinis, ka lielā ģeogrāfiskā distance nav viegls pārbaudījums attiecībām ar Agnesi.

Agneses un Rūdolfa attiecības uzplauka 2013. gada vasarā, kad abi iepazinās kādā saviesīgā pasākumā. Publiskus pasākumus abi kopā gan sāka apmeklēt tikai tā paša gada rudenī.

Viesošanās Emirātos aktrisei nesusi arī jaunus piedzīvojumus. Jau vēstījām, ka Agnese Zeltiņa kopā ar mīļoto vīrieti piedalījusies Varavīksnes šeiha kāzās. Viņš ir arābu šeihs, kas licis uzbūvēt pasaulē lielāko auto Jeep ar četrām guļamistabām un nokrāsot visus savus septiņus mersedesus katru savā varavīksnes krāsā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl