Zeltiņa gavēņa laikā izvairās no kūkām

Komentāri
Zeltiņa gavēņa laikā izvairās no kūkām
Foto: LETA/ Taku, Flickr

Februārī sākās Lielais gavēnis, kas ilgs līdz Lieldienām. To, pievēršoties svaigēšanai, apņēmusies ievērot aktrise un rotu zīmola SoulStoneS by Agnese Zeltina īpašniece Agnese Zeltiņa (43).

”Man mazliet reibst galva, taču kopumā jūtos labi – ir patīkama viegluma sajūta,” spilgtākos jaunā dzīvesveida iespaidus klāsta Agnese Zeltiņa. ”Facebook esmu pievienojusies grupai, kurā apvienojušies cilvēki, kas 21 dienu atsakās no kafijas, alkohola, glutēnu saturošiem un jebkādiem dzīvnieku izcelsmes produktiem – arī no zivīm, olām un piena,” žurnālam Privātā Dzīve atklāj aktrise. Viņa šādam režīmam pievērsusies 16. februārī, un šādu ēdienkarti apņēmusies ievērot līdz 8. martam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Tas ir pilnīgs vegānu un svaigēdāju uzturs, kas man nav svešs, – esmu to izmēģinājusi jau agrāk. Daudz šajā laikā dzeru citrona ūdeni. Cukura vietā izvēlos medu. Kafijas vietā – zaļo un matē tēju. Izejot no mājas, ņemu līdzi dateles un lobītas mandeles,” jauno ēdienkarti raksturo Agnese Zeltiņa. Viņa pusdienas visbiežāk ietur veselīgas ēšanas restorānā Raw Garden vai arī veģetārajā restorānā Rāma. ”Šajās dienās mēģinu norobežoties no lieliem banketiem un svinībām ar kūkām, kas var kļūt par kārdinājumu. Taču jebkurā pasākumā ir atrodams citrona ūdens, kāds dārzenis vai auglis.”

Agnese Zeltiņa svaigēšanai pievērsusies, lai attīrītu organismu un no tā izvadītu toksīnus. ”Lai attīrītu savu apziņu un norūdītu raksturu un gribu,” akcentē aktrise. ”Ir brīži, kad gribas salūzt. Saņemties palīdz apziņa, ka nevēlos viena vājuma brīža dēļ pārvilkt svītru visam, ko esmu darījusi iepriekš. Mani motivē ikdienā satiktie vegāni un svaigēdāji, kas ir ziedoši un veseli cilvēki, kuriem šādā veidā izdevies pievārēt dažādas veselības problēmas,” žurnālam Privātā Dzīve stāsta Agnese Zeltiņa.

Agnese Zeltiņa. Foto: LETA

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl