Latviešu mūzikas dienās vecos CD var iemainīt pret jauniem

Komentāri
Latviešu mūzikas dienās vecos CD var iemainīt pret jauniem
MicRec

Šajā nedēļas nogalē tirdzniecības centrā Spice turpinās Latviešu mūzikas dienas. To ietvaros notiek akcija “Maini vecu pret jaunu!”

Mikrofona ierakstu 20 gadu jubilejai veltītā nedēļas nogale aizsākās vakar ar izstādes Divdesmitgades populārākie albumi atklāšanu. Visu nedēļas nogali tirdzniecības centrā Spice skanēs latviešu mūzika, būs skatāma labāko mūzikas ierakstu izstāde, ikviens varēs nosūtīt savu video apsveikumu, kā arī piedalīties laimes rata griešanā un laimēt biļetes uz lielkoncertu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šajās brīvdienās pirmo reizi savā pastāvēšanas vēsturē Mikrofona ieraksti latviešu mūzikas mīļotājiem piedāvā akciju Maini vecu pret jaunu!. Tās laikā apmeklētājiem būs iespēja iemainīt kādu no savā rīcībā esošajiem vecajiem CD pret visjaunāko MicRec produkciju.

Latviešu mūzikas dienu ietvaros no plkst.12 līdz 18 muzikālajā stendā būs arī iespējams iegādāties MicRec mūzikas ierakstus bez veikalu uzcenojuma.

MicRec jubilejas koncerts 20 gadi latviešu mūzikā notiks notiks 9.novembrī plkst.19.30 Arēnā Rīga. Tajā piedalīsies Prāta vētra, Laima Vaikule, Labvēlīgais tips, Musiqq, bet bet, Menuets, Pērkons, Normunds Rutulis, Credo un daudzi citi mākslinieki, kuru ieraksti iznākuši MicRec paspārnē.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl