9 komentāri

Diemžēl piektdienas, 25. novembra, vakars izrādījās neveiksmīgs mūsu Aminatai Savadogo. Māksliniece, kura ļoti spoži uzsāka savas gaitas krievu šovā “Golos”, no tālākas cīņas šajā vakarā tika izslēgta.

Pēc satriecošās debijas šova atlasē septembrī Aminata konkursā nonāca krievu megazvaigznes Poļinas Gagarinas paspārnē. Sākums bija daudzsološs – duetu cīņā Aminata pārspēja otru dalībnieku.

Šoreiz mūsu dziedātājai nācās sacensties ar divām dāmām no pašas komandas. Aminata izvēlējās šajā cīņā izpildīt izjusto hitu “Обернись”.

VIDEO

Žūrijai nācās ilgi lemt par to, kura no trim konkurentēm iekļūs nākamajā kārtā. Diemžēl gala rezultātā tika lemts, ka mūsu Aminata no tālākas cīņas izstājas. Taču mums nav, par ko kaunēties – Aminatas numurs bija nudien iespaidīgs – māksliniece dziedāja no visas sirds, izpelnoties milzu zāles ovācijas, savukārt Gagarina, demonstrējot savu atzinību, pat Aminatas priekšā piecēlās kājās.

“Aminata, piedod man, bet šovā paliek Adelīna,” pēc ilgas domāšanas tomēr atzina Gagarina. Krievu zvaigzne no Aminatas atvadījās asarām acīs, savukārt zāle, Aminatai  aizejot, nemitējās skandēt vārdu: “Malacis!”

VIDEO: žūrijas lēmums

VIDEO: numurs, kurš izkonkurēja Aminatu

TOP komentāri

  • Kaspars
  • Lotte
    +9 +7 -2

    Lotte

    Šis patiešām bija skaisti! Aminatas numurs tiešām labāks, nekā tai meitenei, kura tika tālāk!
  • Delta

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl