Zaglis paliek zaglis, lai kur viņš ielauzies! Vai tā ir? Skatāties franču detektīvseriālā ”Nozieguma māksla” TV3 Life!

0 Komentāru
Zaglis paliek zaglis, lai kur viņš ielauzies! Vai tā ir? Skatāties franču detektīvseriālā ”Nozieguma māksla” TV3 Life!
Foto: Publicitātes foto

TV3 Life darbdienu vakaros piedāvā ienirt mākslas un noziegumu pasaulē jaunajā franču detektīvseriālā ”Nozieguma māksla” un izskaitļot vainīgos kopā ar detektīvu Antuānu Verlē un mākslas vēsturnieci Florensi Šasanju.

Kapteinis Verlē uzskata, ka zaglis paliek zaglis, lai kur viņš ielauzies – bankā vai muzejā – jāseko tikai pierādījumiem, un gan jau noziedznieks tiks notverts un saņems taisnīgu sodu. Labi, ka viņa priekšniecība domā citādi un noziegumiem, kas saistīti ar mākslas darbiem, piesaista mākslas eksperti – vēsturnieci Florensi.

Verlē ir neapmierināts ar šādu pavērsienu, jo uzskata, ka katram jādara savs darbs – detektīvam jāķer noziedznieki, bet mākslas ekspertiem jāfilozofē par mākslu. Viņš Florenses klātbūtni uzskata par tīro izrādīšanos, tomēr drīz vien skeptiskajam detektīvam nāksies atzīt – lai izprastu mākslas pasaulē notikušos noziegumus, mākslas eksperta zināšanas, vērtējums un viedoklis var būt pat ļoti noderīgs.

Mākslas darbu izcelsme, detaļas, vēsture, to autori, vērtība, nozīme, vēstījumi, darbu oriģināli, pakaļdarinājumi vai viltojumi – tie var šķist nenozīmīgi sīkumi, ja jāizmeklē laupīšana vai slepkavība, tomēr Verlē pat vēl nenojauš, kādas kaislības un kādas likmes saistītas ar mākslas pasauli. Īsti mākslas mīļotāji ir tik daudz uz ko gatavi, lai iegūtu savā īpašumā vērtīgus un sen kārotus darbus.

Atšķetini zādzības, laupīšanas, slepkavības, viltošanas, krāpšanas mākslas pasaulē jaunajā detektīvseriālā ”Nozieguma māksla” no 10. maija darbdienu vakaros plkst. 19:00 TV3 Life!

0 Komentāru