”X Faktora” ”bārenītis”, kņada ap jauno TV3 seriālu un ”Lauku sētas” ”karstais” starts: nedēļa šovbiznesā

Pievienot komentāru
”X Faktora” ”bārenītis”, kņada ap jauno TV3 seriālu un ”Lauku sētas” ”karstais” starts: nedēļa šovbiznesā
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv/TV3 publicitātes foto

Noslēgusies vēl viena notikumiem bagāta nedēļa Latvijas šovbiznesā. Galvenokārt tā pagājusi divu TV projektu zīmē. Šonedēļ pie TV3 skatītājiem devās jaunais latviešu seriāls “Svešā seja”, bet šovu faniem no šīs nedēļas iespējams pagarināt vasaru, ik ceturtdienu LNT vērojot, kā sokas “Lauku sētas” varoņiem. Protams, netrūka notikumu arī citos šovbiznesa apcirkņos.

Par vienu no aprunātākajiem ”X Faktora” trešās sērijas numuriem kļuva Ineses Poles jeb IN SEE uzstāšanās. Mākslinieces izpildītā Semas Braunas dziesma ”Stop!” tika apturēta pusē, un Inese saņēma trīs ”nē”, par ko neslēpa sašutumu aizskatuvē.

Portālam Skaties.lv dziedātāja atzina: “Man nepatika, ka mana uzstāšanās tika izkropļota. Jā, piekrītu, dziesma ir gara, taču pirms uzstāšanās mums netika izskaidrots, cik ilgi varam dziedāt.”

Tāpat viņa atklāja, kā īstenībā žūrijas dalībnieku Reiņa Sējāna, Aijas Auškāpas un Intara Busuļa komentāri nav tas, kas spētu likt IN SEE pārtraukt karjeru.

Vairāk par enerģiskās dziedātājas gaitām “X Faktorā” un uz citām skatuvēm lasi šeit!

Starp “X Faktora” iepriekšējā raidījuma dalībniekiem šonedēļ uzmanību izpelnījās arī 18 gadus vecais kandavnieks Lauris Bergmanis, kurš pavēstīja, ka kopš 12 gadu vecuma esot bārenis – tēvs viņu pametis divu gadu vecumā, māte iemainījusi pret glāzīti! Vēlāk skaidrību šajā lietā ieviesa puiša krusttēvs – pazīstamais šovbiznesa pārstāvis Sandis Kiops, pavēstot, ka puiša mamma viņu joprojām mīl.

Tiesa, ar šo vēl nebija gana. Puisim nācās skaidroties par skaņdarbs, ko viņš “X Faktorā” pieteica kā oriģinālkompozīciju “Stay With Me”. Izrādījās, ka šāda dziesma jau eksistē, tikai tās īstenie autori ir duets ”Two Steps From Hell”. Laura Bergmaņa grēksūdzi lasi šeit!

Šonedēļ svētki bija visiem latviešu seriālu faniem, jo nedēļas sākumā TV3 spraigi startēja jaunais latviešu seriāls “Svešā seja”, kas darba dienu vakaros būs skatāms iemīļotā “UgunsGrēka” vietā.

Kamēr daļa latviešu seriālu fanu neslēpj vilšanos, ka “Svešās sejas” veidotājiem nav izdevies pietiekami attālināties no tā priekšgājēja “UgunsGrēka”, abus seriālus pēc Skaties.lv aicinājuma salīdzina TV3 ziņu vadītājs Arnis Krauze, kurš zināms kā īpaši kvēls ”UgunsGrēka” fans.

Kāds jaunums kanālā LNT – ceturtdienas vakarā mīlas kaislību priekšnojautās startēja šova ”Lauku sēta” jaunā sezona.

Pirmajā raidījumā vispamanāmākais bija Magones Burkas bijušais precinieks zināmais stilists Jānis Paass. Kamēr pārējie šovmeņi, ierodoties ”Lauku sētā”, metās ņipri strādāt, Jānis bija skumju nomākts un izvēlējās gulšņāt un turēties nostāk.

Kopto jaunekli kompānija iesauca par ”Bārbiju”, un likumsakarīgi aktualizējās jautājums par viņa seksuālo orientāciju.

Tāpat par pirmā raidījuma vienu no centrālajām personām kļuva draiskā dejotāja Vita Taube. Kamēr citi darīt zemes darbus ”Mežkalpos” ieradās, bruņojušies gumijniekiem un darba biksēm, Vita savam uznācienam bija izvēlējusies seksīgu rozā kostīmiņu.

Jau pirmajā dienā brašie “Lauku sētas” dalībnieki ķērās pie tualetes un dušas iekārtošanas. Darba dunā puišu acis priecēja sezonas daiļava Vita. Vīri izlēma apvienot patīkamo ar lietderīgo un jauno dušas iekārtu izmēģināt, kārtīgi izmērcējot trūcīgi tērpto skaistuli.

Noslēgumam tuvojas TV3 šovs ”Īstie veči”. Kamēr projekta dalībnieka Raita Grigorjeva (36) dalība šova noslēguma sacensībā ir uz jautājuma zīmes, patīkams pavērsiens piedzīvots privātajā dzīvē. Raitis ar sievu Gintu pēc 15 gadu kopdzīves beidzot dosies medusmēnesī.

”Esam nopirkuši ceļojumu un dosimies medusmēnesī,” romantisku vakariņu laikā priecīgi paziņoja Raita sieva.

Ceļojums uz siltajām zemēm laimīgajam pārim plānots līdz ar šova ”Īstie veči” noslēgumu – oktobra sākumā.

Vairāk par pāra attiecībām lasi šeit!

Patīkams pavērsiens privātajā dzīvē noticis arī šova mutīgākā dalībnieka IT menedžera Jevgēnija Petrova jeb Žeņas dzīvē.

Pirms dalības projektā vīrietis neslēpa: dzīvojot vientuļnieka dzīvi, viņš novērojis, ka savu ķermeņa aprišu dēļ nereti iet secen tās meitenes, kuras viņam patīk. Tagad, kad līdz ar piedalīšanos šovā svars sācis samazināties, Jevgēnijs uzsācis attiecības.

Vairāk par Žeņas draudzeni lasi šeit!

Lasi vēl