Komentāri

Zvaigžņu parāde Pērnavā “Weekend Baltic” festivāla ietvaros šogad būs īpaši grandioza. Jau izsludinātajiem māksliniekiem pievienojas vēl četri skaļi vārdi: Martin Garrix, Deadmau5, Clean Bandit un Rae Sremmurd.

“Weekend Baltic” festivāls no 3. līdz 5. augustam notiks skaistajā Pērnavas pludmalē. Jau iepriekš atklāts, ka tajā mirdzēs tādas zvaigznes kā Armin Van Buuren, Alan Walker un Alesso.

Nu kompānijai pievienojas leģenda Deamau5, Rea Sremmurd, kuru hits ”Black Beatles” ieņēmis Billboard Hot 100 topa virsotnes, Clean Bandit, kuri iekaro topu virsotnes ar savu dziesmu ”Rockabye” un pārdevuši jau vairāk nekā 13 miljonus singlu.

Taču festivāla draugu, iespējams, gaidītākais mākslinieks ir Martin Garrix – numur viens DJ visā pasaulē, kura šovi festivālā pagājušajā un aizpagājušajā gadā izpelnījušies vislielāko skatītāju sajūsmu.

Foto

Mākslinieku sarakstu papildina arī tādas zvaigznes kā brazīliešu Alok, kurš ir iekritis fanu sirdīs ar savu hitu ”Hear me now”; franču house mūziķis Tchami; Radical Redemption un Bass Modulators no Nīderlandes; ASV dzimušais Jauz, kā arī Alex Mattson un Proteus no Somijas.

Mākslinieku sarakstā ir arī Igaunijas vietējie pārstāvji: NOËP, Púr Múdd, Futuristik, Kristjan Hirmo un MHKL.

Jau iepriekš tika ziņots arī par Brennan Heart Cheat Codes, Kungs, MackyGee, Madison Mars, Sub Focus un Tungevaag&Raaban dalību festivālā.

Grandiozais Weekend Baltic festivāls šogad piedzīvos vairākas izmaiņas. Lielākā no tām būs festivāla teritorija, kuru šogad plānots būvēt tuvāk pilsētas molam. Plānota arī atrakciju teritorija un kempinga zona. Pērnavas pludmalē būs trīs skatuves, uz kurām kāps ap 60 māksliniekiem trīs festivāla dienu garumā.

Biļešu iepriekšpārdošana ir sākusies šodien, 13. februārī, kuras laikā iepriekš reģistrējušies festivāla apmeklētāji varēs biļetes iegādāties ar 20 eiro atlaidi. Publiskā biļešu pārdošana sāksies 20. februārī plkst. 9.00.

Video

Foto: mūsu pašu [Ex] da Bass pagājušogad Pērnavā

Lasi vēl