Komentāri
Vivjena Vestvuda līgavaini ietērpj kleitā, bet līgavu – uzvalkā
Foto: AFP/ LETA

Parīzes modes nedēļā provokatīvu modes skati sarīkojusi Vivjena Vestvuda. Britu modes māksliniece vīriešus bija ietērpusi kleitās, bet sievietes – uzvalkos.

Par panku karalieni dēvētā Vivjena Vestvuda stāsta, ka visus viņas kolekciju tērpus var nēsāt gan vīrieši, gan sievietes. Taču Parīzes modes nedēļā viņa to demonstrēja uzskatāmi, vīriešus ietērpjot kleitās, bet sievietes lietišķos uzvalkos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iedvesmu britu dizainere smēlusies arī vēstures grāmatās. Tā tapusi, piemēram, 18. gadsimta stilā darinātā kleita, kurā viņa bija ietērpusi modeli vīrieti.

Savukārt seriāla Troņu spēle zvaigzne Gvendolīna Kristija skatē demonstrēja flaneļa uzvalku, kas bija papildināts ar liela izmēra cepuri.

Vivjena Vestvuda neslēpj, ka viņai patīk, ja kolekcijas izraisa ažiotāžu un kļūst par plaši apspriežamu tematu. ”Lai savas domas izsaka kā feministes, tā arī šovinistiski noskaņoti vīrieši,” saka britu modes māksliniece.

Lai akcentētu jaunākās tērpu kolekcijas būtību, modes skate tika noslēgta ar kāzu tērpa demonstrēšanu, kurā līgavainis bija ietērpts kleitā, bet līgava – uzvalka žaketē.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl