“Viss sākās ar bezpajumtniekiem!” TV3 startē pavisam svaigs seriāls – “Epidēmija”, par mūsdienu “jauno realitāti”!

1 komentārs
“Viss sākās ar bezpajumtniekiem!” TV3 startē pavisam svaigs seriāls – “Epidēmija”, par mūsdienu “jauno realitāti”!

Vārdi ”epidēmija” un ”pandēmija” 2020. gadā ir ieguvuši pavisam citu jēgu. Visu pasauli ir skārusi pandēmija, ko izraisījis līdz šim nezināmais koronavīruss un tā izraisītā slimība Covid-19, un fakts, ka pasauli var skart kāda lipīga un nāvējoša slimība, nav vairs tikai fantastikas filmu vai seriālu sižets, tā ir katram saprotama realitāte. TV3 piedāvā jaunu seriālu par šo aktuālo tēmu – ”Epidēmija”, kurš uzņemts Kanādā šī gada sākumā.

Seriāla darbība norisinās Monreālā, kur uzliesmojusi nezināma un nāvējoša slimība, kas skārusi mazāk aizsargāto sociālo slāni – bezpajumtniekus. Sākumā tam uzmanību īsti nepievērš neviens – ne paši bezpajumtnieki, ne mediķi, tomēr pamazām kļūst skaidrs, ka sāk izplatīties kāds nāvējošs vīruss.

Pirmā trauksmi ceļ kādas mirušas bezpajumtieces māsa, arī kādai dakterei rodas aizdomas, ka viņas pacientam ir putnu gripa. Tas neapstiprinās, tomēr pilsētas slimnīcas sāk pildīties ar saslimušajiem, un slimība ātri pieņem epidēmijas apmērus.

Kamēr jaunais Veselības ministrs domā, ko iesākt un vai vispār ir jāpievērš šai problēmai īpaša uzmanība, tās nopietnību apzinās Annmarija Leklēra – viena no labākajām infekciozo slimību speciālistēm. Viņa ķeras pie darba, lai atrastu zāles vai veidu, kā ierobežot infekciozās slimības izplatību un glābt cilvēku dzīvības.

Vai viņai izdosies? No viņas veiksmes vai neveiksmes atkarīgi miljoniem cilvēku likteņi. Šo sarežģīto un atbildīgo darbu Annmarija uzņēmusies, kamēr pašas ģimenē norisinās drāma – viņas vīram ir mīļākā, un ģimene brūk.

Sekosim aizraujošajiem seriāla ”Epidēmija” notikumiem no 25. jūnija ceturtdienu vakaros plkst. 21:20 TV3!