Visi, kas vēlas piedzīvot neticamas senu, klasisku un retāk sastopamu auto atgriešanās dzīvē – raidījums ”Autiņu atjaunotāji” TV6

0 Komentāru
Visi, kas vēlas piedzīvot neticamas senu, klasisku un retāk sastopamu auto atgriešanās dzīvē – raidījums ”Autiņu atjaunotāji” TV6
Foto: Publicitātes foto

Lieliska ziņa visiem auto faniem un jo īpaši – senu, klasisku un retāk sastopamu auto faniem – TV6 piedāvā jaunu raidījumu par auto pirkšanu, restaurēšanu, labošanu – ”Autiņu atjaunotāji”.

Raidījums seko leģendāra Lasvegasas auto fanāta un atjaunotāja Denija Kokera un viņa komandas ikdienai autoservisā, kurā senas, noplukušas, saplīsušas, sasistas, neejošas automašīnas atgūst savu sākotnējo spozmi. Denija Kokera vecāki bija saistīti ar auto industriju un mūziku, un arī viņš visu mūžu aizrāvies ar abām šīm lietām. Kaislība pret dažādiem motorizētiem līdzekļiem no hobija ir izvērtusies slavā un biznesā.

Visu, ko Denijs prot paveikt vecu automašīnu labā, viņš ir apguvis pašmācībā, taču ir kļuvis par vienu no atpazīstamākajiem ASV auto restauratoriem – īstu leģendu savās aprindās. Viņa paša privātajā kolekcijā ir vairāk kā 50 automašīnas. Raidījumā redzēsim ne tikai vecu automašīnu neticamus atdzimšanas stāstus, bet ieskatīsimies arī Denija komandas savstarpējās attiecībās – strīdiem un konfliktiem, problēmām un risinājumiem.

Uzzināsim par problēmām, kas saistītas ar auto atjaunošanas procesu – tas prasa zināšanas, prasmes, budžeta un laika plānošanu, kā arī intuīciju un pazīšanos ar auto detaļu pārdevējiem. Auto restaurēšana nav lēts prieks, un kur liela nauda, tur augstas likmes! Kļūdīties nedrīkst, jo zaudēt galīgi nav vēlams.

Visiem, kam kaislība pret auto ir svarīgāka par naudu vai izklaidēm! Visiem, kam patīk senas un klasiskas automašīnas!

Visi, kas vēlas piedzīvot neticamas auto atgriešanās dzīvē – raidījums ”Autiņu atjaunotāji” no 22. oktobra darbdienās plkst. 18:00 TV6!

0 Komentāru