Vīriešiem labāk patīk Bohemian Rhapsody, sievietēm –  Dancing Queen

0 Komentāru
Vīriešiem labāk patīk Bohemian Rhapsody, sievietēm –  Dancing Queen
()

Briti aptaujā atzinuši, ka leģendārās grupas Queen dziesma Bohemian Rhapsody ir vispacilājošākā un noskaņojumu uzlabojošākā dziesma.

Apkopojot datus, populārākā izrādījās Queen dziesma Bohemian Rhapsody, taču vīriešu un sieviešu vidū domas tomēr dalās. 30% no aptaujātajiem vīriešiem atzina, ka noskaņojumu vislabāk uzlabo minētā grupas Queen dziesma Bohemian Rhapsody.  Savukārt sieviešu vidū kā ”visdziedējošākā” dziesma tika atzīta atzīta zviedru kvarteta Abba dziesma – Dancing Queen. Par šo dziesmu nobalsojušas 28% sieviešu, kamēr Bohemian Rhapsody balsoja 23% daiļā dzimuma pārstāves. Kā trešā ”dziedējošākā” dziesma atzīta ASV mūziķa Farela Viljamasa (Pharrell Williams) melodija – Happy.

Trešdaļa no respondentiem atzina, ka mūziku klausās brīžos, kad viņiem ir skumji.

Savukārt deviņi no desmit aptaujātajiem uzskata, ka mūzika palīdz uzlabot noskaņojumu.

Pētījumā, ko veic Faith in the World Week, cenšas noskaidrot, kādu ietekmi uz cilvēka dzīvi atstāj mūzika. 81% aptaujāto britu atzīst, ka mūzika ļauj justies labāk.

Bohemian Rhapsody ir viena no slavenākajām grpas Queen dziesmām, kas tika iekļauta albumā Night at the Opera 1975. gadā.

Aptauja tika veikta britu raidsabiedrības BBC  uzdevumā, un tās laikā tika aptaujāti 1000 cilvēki kuriem tika ļauts izvēlēties ”dziedējošāko” no 10 desmit dziesmām.

0 Komentāru