Violetas finansiālais krahs, kupāti Magonei un plikais Niks ar putukrējumu: nedēļa šovbiznesā

8 komentāri
Violetas finansiālais krahs, kupāti Magonei un plikais Niks ar putukrējumu: nedēļa šovbiznesā
Skaties.lv/Helēna Studente

Latvijas šovbiznesā aprīļa izskaņā šūpojās viss: cits palika bez naudas, cits – bez mīlas, cits – bez visa iepriekš minētā. Skaties.lv piedāvā atskatīties uz nedēļas aprunātākajiem notikumiem zvaigžņu dzīvē īsumā.

Aprīļa izskaņā ar negaidītu ziņu klajā nāca Violeta Stepanova. Lai arī smukulīte allaž radījusi iespaidu, ka Dānijā viņai nekā netrūkst, meitene beidzot atklāti paziņoja – viņa palikusi bez darba, bez naudas un pie tam nonākusi ”ātro kredītu” gūstā. Vairāk lasi TE!

Gādīgie fani sadzirdēja smukulītes izmisuma kliedzienu – ātri vien sekoja piedāvājums kredītus atmaksāt. Kurš izteica lielisko piedāvājumu un ko Violeta atbildēja? Lasi te!

Starp citu, ļoti iespējams, ka drīz Violetai kredīti vairs nebūs ne prātā un viņa atkal filmēsies ”Lauku sētā”. Arī tu vari pieteikties ŠEIT!

”Precētie pret brīvajiem” atkal priecēja ar neķītru sēriju – galvenais varonis Niks izvēlējās ierasties pie dāmas, tērpies vien biksītēs. Baudi bildes te!

Nika iznāciens ekrānā vainagojās panākumiem dāmu frontē – ceturtdien viņš jau devās uz randiņu ar divām šova skatītājām. Reportāžu no randiņa skaties te!

Un, protams, kā nu bez Magones un Venta! Tie, kuriem likās, ka līdz ar alimentu tiesu abu starpā viss noslēdzies, rūgti maldās. Viss atdzimis ar jaunu sparu, un šoreiz strīds ir ap kupātiem! Lasi šo neparasto stāstu te!

Foto: nedēļas saldumiņi

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl