8 komentāri
Violetas finansiālais krahs, kupāti Magonei un plikais Niks ar putukrējumu: nedēļa šovbiznesā
Skaties.lv/Helēna Studente

Latvijas šovbiznesā aprīļa izskaņā šūpojās viss: cits palika bez naudas, cits – bez mīlas, cits – bez visa iepriekš minētā. Skaties.lv piedāvā atskatīties uz nedēļas aprunātākajiem notikumiem zvaigžņu dzīvē īsumā.

Aprīļa izskaņā ar negaidītu ziņu klajā nāca Violeta Stepanova. Lai arī smukulīte allaž radījusi iespaidu, ka Dānijā viņai nekā netrūkst, meitene beidzot atklāti paziņoja – viņa palikusi bez darba, bez naudas un pie tam nonākusi ”ātro kredītu” gūstā. Vairāk lasi TE!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Gādīgie fani sadzirdēja smukulītes izmisuma kliedzienu – ātri vien sekoja piedāvājums kredītus atmaksāt. Kurš izteica lielisko piedāvājumu un ko Violeta atbildēja? Lasi te!

Starp citu, ļoti iespējams, ka drīz Violetai kredīti vairs nebūs ne prātā un viņa atkal filmēsies ”Lauku sētā”. Arī tu vari pieteikties ŠEIT!

”Precētie pret brīvajiem” atkal priecēja ar neķītru sēriju – galvenais varonis Niks izvēlējās ierasties pie dāmas, tērpies vien biksītēs. Baudi bildes te!

Nika iznāciens ekrānā vainagojās panākumiem dāmu frontē – ceturtdien viņš jau devās uz randiņu ar divām šova skatītājām. Reportāžu no randiņa skaties te!

Un, protams, kā nu bez Magones un Venta! Tie, kuriem likās, ka līdz ar alimentu tiesu abu starpā viss noslēdzies, rūgti maldās. Viss atdzimis ar jaunu sparu, un šoreiz strīds ir ap kupātiem! Lasi šo neparasto stāstu te!

Foto: nedēļas saldumiņi

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl