Vilsons šoruden kļūs par astotā bērniņa tēvu

Komentāri
Vilsons šoruden kļūs par astotā bērniņa tēvu
Foto: facebook/mvilsons

Aktiera Mārtiņa Vilsona (60) jaunākajai meitai ir septiņi gadi, bet vecākajam dēlam – 41. Aktieris un viņa trešā sieva Zane Lūciņa ir abu ceturtā kopīgā bērniņa gaidībās, raksta žurnāls Kas Jauns.

”Kas zina, varbūt nākotnē pieteiksies vēl kāds bērniņš. Es noteikti nebūtu pret. Gluži otrādi – pat gribētu. Bērni dzīvē ir lielākais prieks un laime,” pirms pāris mēnešiem žurnālam Kas Jauns atzina Mārtiņš Vilsons. Viņš pirmoreiz par tēvu kļuva 19 gadu vecumā, un trijās laulībās viņam ir septiņi bērni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”No sirds un vienlīdz stipri mīlu pilnīgi visus savus bērnus un neizsakāmi priecājos, ka visiem ir jaukas attiecības, ka varam sanākt kopā un esam ģimene. Štrunts par to ko, ka kādam ir cita mamma, – visi ir brāļi un māsas, visi ir savējie, ģimenes attiecības žurnālam Kas Jauns raksturo Mārtiņš Vilsons, kurš ir vectētiņš jau trim mazbērniem.

Plānot bērnus, rēķinot, kad un vai varēs atļauties pēcnācēju uzturēšanu, ir absolūti aplami, uzskata Vilsons. ”Tur nav ko skaitīt un rēķināt. Nekad neko neplānoju. Labas lietas pakārtojas cita citai. Tā arī ar darbu. Vairāk darot, vairāk izdarīsi. Kamēr esi dzīvs un darbīgs iekšēji, viss pienāk klāt. Es vairāk paļaujos uz Dievu, un visas lietas notiek tā, kā tam jābūt. Mana mammīte, kura bija izsūtīta uz Sibīriju, man reiz teica – ja būtu daudz domājusi par to, vai var kādu bērnu atļauties vai ne, nebūtu pasaulē laidusi nevienu. Es viņas sacītajam piekrītu, jo, manuprāt, ikviens normāls tēvs nepieļaus, ka bērni mirst badā. Kaut caur adatas aci izlīdīs, lai nepelnītu iztikšanai,” klāsta Vilsons.

”Kad ir mazi bērni, vīrietis nevar atļauties kļūt par vecu, neko nevarošu večuku, kas to vien dara kā sūkstās par vainām uz iztikšanu. Man bērniem enerģijas pietiek, citādi nemaz nevar būt. Apzinos, ka viņiem ir vajadzīga darbošanās, lai izlādētos. Gan ejam kopā uz teātra izrādēm, gan uz slidotavu. Patīk tukšajā laikā apmeklēt zoodārzu. Vakaros pēc saulrieta tur valda īpaša noskaņa. Puskrēslā vērojam, kā dzīvnieciņi ēd un gulšņā. Tāpat mēdzam aizbraukt izklaidēs uz akvaparku,” atklāj dzīvespriecīgais aktieris.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl