Viljamsa bikšturi kļūst par ģimenes strīda iemeslu

Komentāri
Viljamsa bikšturi kļūst par ģimenes strīda iemeslu
Foto: EPA/ LETA

Pusgadu pēc Holivudas aktiera Robina Viljamsa nāves sākusies cīņa par komiķa atstāto mantojumu. Atraitne un abi bērni nespēj sadalīt ne tikai mājas, automašīnas un jahtas, bet pat velosipēdus, drēbes, bikšturus, komiksus un fotogrāfijas.

Komiķa trešā sieva Sūzena Šneidere, kura ar Viljamsu apprecējās 2011. gadā, tiesā iesniegusi prasību, apgalvojot, ka neilgi pēc viņa vīra pašnāvības 2014. gada augustā no mājas pazudušas vairākas vērtīgas lietas. Savukārt aktiera atvases apgalvo pretējo – dārglietas un pulksteņu kolekciju, kam jāpāriet bērnu īpašumā, Sūzena paņēmusi pati, raksta amerikāņu tabloīdi.

Holivudas zvaigznes testamentā norādīts, ka viņa īpašumi, tostarp ietaupījumi 50 milj. ASV dolāru apjomā, paliek bērniem – 31 gadu vecajam Zekerijam, kurš dzimis aktiera pirmajā laulībā, meitai Zeldai (25) un dēlam Koudijam (23) no aktiera otrās laulības. Aktiera atvases par Sūzenas rīcību esot sašutuši. Viņai, pēc laulības līgumā noteiktā, pienākas vien uzturlīdzekļi, kuru apjoms pagaidām publiski netiek pausts. Turklāt Sūzenas īpašumā palikusi arī pāra mājas, kuras uzturēšanai viņa no mantojuma pieprasījusi papildu līdzekļus. Viljamsa atvašu advokāti šo prasību nodēvējuši par alkatību.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl