Viens uz darbu, otrs uz mājām! Piesakies un ļaujies, lai Jānis Romanovskis un Māris Grigalis šoferē Tevi ar jauno “Nissan Qashqai”!

2 komentāri

Jā, Tu nepārlasījies – Tev ir dota otrā iespēja, lai pieteiktos radio ”StarFM” rīkotajai avantūrai, lai radio dīdžeji Tevi nogādātu gan uz darbu, gan mājās no darba.

Radio ”StarFM” komanda, redzot lielo radio klausītāju interesi par iepriekšējo piedzīvojumu, ir nolēmusi šo jautro akciju atkārtot. Ja Tu iepriekšējā reizē palaidi garām pieteikšanos, vai arī pieteicies, bet netiki starp 5 laimīgajiem, nebēdā un piesakies! Un varbūt tieši Tu būsi tas laimīgais, kuru radio ”StarFM” dīdžeji – Māris Grigalis un Jānis Romanovskis – vedīs gan uz darbu, gan mājās ar jauno un jaudīgo ”Nissan Qashqai” auto! Pieteikties vari ŠEIT! 

“Nissan Qashqai” tiek uzskatīts par ”krosoveru karali” un tas ir arī pelnīti – aizvadītajā gadā “Qashqai” atguva Eiropas labāk pārdotā SUV titulu. Modernām tehnoloģijām aprīkotais pilsētas SUV turpina saglabāt savu pievilcību, ar jaunām aprīkojuma iespējām tuvojoties  premium līmeņa krosoveriem. “Qashqai” bija pirmais korsovers, kas veiksmīgi definēja to, ko patiesībā vēlas pircēji – ģimenei draudzīga izmēra, modernu, bet praktisku  auto ar bagātīgu aprīkojuma komplektu.

Tagad jaunais “Qashqai”  piedāvā jaunus un jaudīgākus dzinējus un 5 gadu garantiju. “Qashqai” bāzes versijas cena ir no tikai 16 900 €, bet jau biznesa versija ar premium klases aprīkojumu, automātisko ātrumkārbu un jaudīgu benzīna vai dīzeļdegvielas dzinēju tikai 22 990 €.

Lai pieteiktos izmēģinājuma braucienam vai uzzinātu vairāk par “Qashqai” apmeklējiet mājaslapu ŠEIT vai dodieties pie tuvākā Nissan dīlera!

2 komentāri