8 komentāri

Seriāla UgunsGrēks Jezupa lomas atveidotājs un TV šova Izklausies redzēts iepriekšējās sezonas uzvarētājs Kristaps Rasims muzikālā monologā Personības dalīšanās skatītājiem atrāda savu daudzšķautņaino personību.

Aktieris neslēpj, ka arī ikdienā atsaucas uz vārdu Jezups, bet maizi pelna ar muti, bieži identificējoties ar iedomu tēliem, tostarp populāriem latviešu un ārzemju māksliniekiem un dzīvē sastaptiem tipāžiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skatītāju mīlestību aktieris izpelnījās, arī TV šova Izklausies redzēts iepriekšējā sezonā veiksmīgi atdarinot Jezupu no Jāņa Streiča filmas Limuzīns Jāņu nakts krāsā, grupas The Prodigy solistu un leģendāro dziedātāju Džo Kokeru, kura hitu You Are So Beautiful aktieris ietvēris arī monoizrādē.

Noskaties arī monoizrādes pirmo daļu un otro daļu!

Video

Foto: Kristaps Rasims UgunsGrēkā un Izklausies redzēts

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl