VIDEO! Seksīgais dress code klubos ir absolūti garām!

Komentāri

Nevari izdomāt, kur pavadīt vēsos brīvdienu vakarus? Bez Tabu: Dzīves smalkumi iesaka doties uz kādu karstu naktslokālu. Turklāt stiliste Anita Altmane sagatavojusi pāris padomus, kā klubā izskatītes modīgi, lai justos ērti un apkārtējie atzinīgi novērtētu tavu ģērbšanās stilu!

Raidījums Bez Tabu: Dzīves smalkumi sadarbībā ar tirdzniecības centru Galerija Rīga izaicina jaunos stilistus! Šoreiz uzdevumu mēģina izpildīt divas studentes! Kurai no viņām sanāca labāk izpildīt stilistes Anitas Altmanes doto uzdevumu un saposties ballītei?

Stiliste Anita Altmane uzskata, ka augsti papēži, izaicinošs dekoltē un mini kleita ir pagātne, un šobrīd uz klubiem labāk doties džinsu biksēs, T-kreklā ar asprātīgu apdruku un ādas jakā.

Foto: Bez Tabu

Foto: Bez Tabu

Anita Altmane, Galleria Riga personīgā stiliste

Šis te seksīgais klubu apģērba kodekss vairs nav aktuāls, augstais papēdis nav gaumes un stila apliecinājums, vilnis ar izaicinošo apģērbu ir absolūti garām!

Foto

Tas ir izaicinājums visām šopinga haizivīm un vaļiem, kuras un kuri jūtas pietiekami spēcīgi, lai modes un stila gudrībās pārspētu pretinieku un iegūtu savā īpašumā 200 eiro dāvanu karti.

Spēles apraksts – katrā epizodē piedalās divi dalībnieki, kuriem noteiktā laikā jāizpilda stilistes dotais uzdevums.

Ja Tev iepatikās, kāds no apģērbu komplektiem, lūk, video, kur tos vari iegādāties!

Lasi vēl