Video balvas Lauznis balsošanas pēdējā diena sākusies – atbalsti labāko!

182 komentāri
Video balvas Lauznis balsošanas pēdējā diena sākusies – atbalsti labāko!
Foto: ekrānuzņēmums

Balošana par video balvas Lauznis 2. kārtas video pieteikumiem ir sākusies. Noskaties 10 labākos video un nobalso par, tavuprāt, labāko. Vērtēt video varēs līdz 23. augustam. Skatītāju balsojums izšķirs 50% no uzvaras, pārējos 50% no vērtējuma noteiks Skaties.lv žūrija.

Video balvas Lauznis kandidāti ir sakārtoti alfabēta secībā, pirms balso, noskaties visus.

Andris Kalniškāns – Prieka Ministrijas brauciens

Eduards Laķis – Autobazars

Ernests Cimanskis – Personību kaleidoskops

Iluta Keiša – Fakti un realitāte

Jānis Ābele – Pasaules un latviešu anekdošu ekranizācija

Keita Smiaida Krotova – Latvian Vines Compilation #1

Laura Ķīse – Neizaicini Lauru!

Līna Elīza Seleviča – INTERNETA VĒSTURE?!

Pauls Iklāvs – Atdod karti

Sindija Lozgačova – 10 lietas, ko nedarīt vasarā

Konkursa nolikums

TOP komentāri

 • ess
 • Elīna
  +23 +23 0

  Elīna

  Manuprāt, tiešām nebūtu jāuzvar līdz 18 gadu vecumam, video ir bezjēdzīgi, es tagad saprotu, ka te savāksies populāro youtuberu ''fani'' un ''ries'' virsū, ka nē, vajag uzvarēt Sindijai vai Līnai, vai Laurai, bet ja viņi vēlas spīdēt, lai savus video veido youtube, lai vēl pieaug līdz televīzijai, man pat būs garlaicīgi viņus skatīties. Redzēju pieci.lv video, kur Sindija jautāja dalībniekiem jautājumus, nu piedodiet, viņa pārsvarā bija mēma, nekādas orģinalitātes, nekādas emocijas. Par pārējiem pusaudžu vecuma bērniem to pašu varu teikt. Lai uzvar, kāds lielisks, jautrs un radošs vīrietis, lai būtu, ko redzēt!
 • Domātāja
  +22 +22 0

  Domātāja

  Tik tiešām, Sindijai visas fanītes jau sabalsos. Brīnos, ka te vēl Evelīnas nav, tai ar te būtu daudz atbalstītāju. Personīgi man patika Lauras video, bet nezinu vai tas būtu labs interneta raidījums. Negribu nevienu aizvainot, bet ja jāsaka kurš no visiem ir tiešām izveidojis šovu, tad tas ir Eduards Laķis novēlu viņam veiksmi

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!