Video: Aija Dembovska sajūsmina Vecrīgas publiku ar karaokes šovu

63 komentāri

Šovu zvaigzne Aija Dembovska pēc skandalozās dalības ”Lauku sētā” neskumst, bet bauda dzīvi. Brīvdienas meitenei nereti paiet Vecrīgā, kur visi ceļi ved uz karaoki! Skaties.lv izdevās iemūžināt vienu no Aijas uznācieniem uz skatuves.

Kā Skaties.lv atklāj Aija, viņa, plosoties pa klubiem, labprāt iegriežas ”Funny Fox”, kur, vēl pirms pasūtīt dzērienu, steidz pieteikt dziesmu, ko dziedāt karaokes vakarā.

Aija iecienījusi latviešu repertuāru, un viņas mīļākā dziesma ir ”Ai, jel manu vieglu prātu”. Tā tiek izpildīta arī kādā no oktobra piektdienas naktīm.

Pilnu reportāžu, kā Aija ”atlaiž” piektdienās, meklē TE!

Kopā ar sevi uz skatuves kāpt Aija draudzīgi aicina arī citus bārā esošos dziedāt gribētājus, taču tie paliek tikai kā fona vokālisti – šovu zvaigzne pārdzied visus!

Aijas līksmi spiedzošajam soprānam dziesmā basu un altu balsīs piebalso arī publika, taču zvaigznei tas netraucē- viņa ar savu spēcīgo vokālu neapšaubāmi izceļas, izpelnoties īstas ovācijas.

Arī tev ir visas iespējas uzdziedāt kopā ar Aiju. Kā Skaties.lv atklāj zvaigzne, viņa ir regulāra ”Funny Fox” kliente – meiteni tur atpazīst kā bārmenes, tā viesi, un Aija allaž ar prieku uzdzied kopā ar faniem.

Doties uz filmu sadaļu

TOP komentāri

 • Jurka
 • Vietējaisjais
  +17 +16 -1

  Vietējaisjais

  Ak šausmas , cik skaisti viņa kliedz .

  Ai jel manu vieglu prātu,
  kliegt uz karaoke nāku,
  visi skrien un apbrīno,
  šova zvaigzni spožāko
 • hmm
  +16 +16 0

  hmm

  viņa katras brīvdienas uz Vecrīgu? intervijā nesen bija ka bez darba palikusi

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl