Video: Aija Dembovska sajūsmina Vecrīgas publiku ar karaokes šovu

63 komentāri

Šovu zvaigzne Aija Dembovska pēc skandalozās dalības ”Lauku sētā” neskumst, bet bauda dzīvi. Brīvdienas meitenei nereti paiet Vecrīgā, kur visi ceļi ved uz karaoki! Skaties.lv izdevās iemūžināt vienu no Aijas uznācieniem uz skatuves.

Kā Skaties.lv atklāj Aija, viņa, plosoties pa klubiem, labprāt iegriežas ”Funny Fox”, kur, vēl pirms pasūtīt dzērienu, steidz pieteikt dziesmu, ko dziedāt karaokes vakarā.

Aija iecienījusi latviešu repertuāru, un viņas mīļākā dziesma ir ”Ai, jel manu vieglu prātu”. Tā tiek izpildīta arī kādā no oktobra piektdienas naktīm.

Pilnu reportāžu, kā Aija ”atlaiž” piektdienās, meklē TE!

Kopā ar sevi uz skatuves kāpt Aija draudzīgi aicina arī citus bārā esošos dziedāt gribētājus, taču tie paliek tikai kā fona vokālisti – šovu zvaigzne pārdzied visus!

Aijas līksmi spiedzošajam soprānam dziesmā basu un altu balsīs piebalso arī publika, taču zvaigznei tas netraucē- viņa ar savu spēcīgo vokālu neapšaubāmi izceļas, izpelnoties īstas ovācijas.

Arī tev ir visas iespējas uzdziedāt kopā ar Aiju. Kā Skaties.lv atklāj zvaigzne, viņa ir regulāra ”Funny Fox” kliente – meiteni tur atpazīst kā bārmenes, tā viesi, un Aija allaž ar prieku uzdzied kopā ar faniem.