Velo diena Saulkrastos

Pievienot komentāru
Velo diena Saulkrastos
FOTO: FOTORALLIJS

Šogad jau otro gadu pēc kārtas Saulkrastu pilsētā norisināsies velo diena, kuras ietvaros paredzētas aktivitātes ikvienam, kura sirdij tuvs un mīļš ir vasaras labākais pātvietošanās līdzeklis – velosipēds.

Jau 23.augustā pašā pilsētas sirdī – pie Saules laukuma, ikviens varēs izmēģināt savus spēkus un iegūt lieliskas balvas, piesakot savu dalību kādā no distancēm – 30 km garam tautas braucienam, velo piedzīvojumam pilsētā, velo dragreisā vai maksimālā ātruma sasniegšanas sacensībām, kā arī mazākie riteņbraucēji varēs izmēģināt savus spēkus, īpaši viņiem veidotās distancēs.

Tautas distance

Plkst.: 11:30 tiks dots starts tautas distances posmam, kurā ikviens var izmēģināt savus spēkus, lai pievārētu šo attālumu, ceļu policijas pavadībā. Pirmie trīs, kas pārbrauks finiša līniju, iegūs arī balvas, gan sieviešu, gan vīriešu konkurencē. Šajā posmā drīkst piedalīties dalībnieki, kuri ir sasnieguši 12 gadu vecumu.

Ģimenēm un draugu kompānijām – velo piedzīvojums pilsētā

Plkst.: 16:30 – 19:00 norisināsies velo piedzīvojums pilsētā. Šajā distancē katrā komandā var piedalīties līdz pat četriem dalībniekiem.
Šī piedzīvojuma mērķis ir iepazīstināt dalībniekus ar pilsētu no skatu punkta, ka iespējams būs gana neikdienišķs, taču aizraujošs un interesants apmēram divu stundu garumā.

Apbalvošana

Ap plkst. 16:10 notiks apbalvošana gan bērnu, gan tautas distancei.
Pārējo distanču apbalvošana norisināsies brīdi pēc velo piedzīvojuma finiša..ap plkst. 20:00

Pieteikšanās sacensībām

Dalībai Saulkrastu velosacensību sporta distancei un rallijam iespējams pietiekties iepriekš mājas lapā www.fotorallijs.lv. Dalības maksa tautas distancē – 7,- eur, pasākuma dienā – 10,- eur no personas, savukārt velo piedzīvojuma dalības maksa, iepriekš piesakoties 20,-eur no komandas, pasākuma dienā – 30,- eur, tiem, kas vēlas pieteikt dalību maksimālā ātruma un velo dragreisa distancēm, iepriekš to var izdarīt par 3,-eur.
Dalība bērnu distancēs (līdz 12g.v.) – bez maksas.