Vai vienā dienā iespējams apgūt hiphopa dejas? Skaties, kā Ralfam veicās deju stundā pie lieliskās Baibas Klints

Pievienot komentāru

Jauna diena, jauns izaicinājums – šoreiz Ralfs Eilands mācās dejot hiphopu kopā ar talantīgo dejotāju un “Youtube” sensāciju Baibu Klints.

#pirmreizīgi vasaras izaicinājumam pievienojušās vēl trīs meitenes, kuras, skatoties Ralfa piedzīvojumus, gribēja mesties tiem līdzi un laimēja iespēju piedalīties deju stundā.

Līdzīgu piedzīvojumu vari laimēt arī Tu – seko līdzi “Super Viva” vasaras izaicinājumam un, iespējams, nākamajā reizē tieši Tu dosies darīt kaut ko jaunu kopā ar Ralfu!

Pačukstēsim priekšā – visas vasaras garumā būs daudz interesantu piedzīvojumu, bet šoreiz ielūkojies, kā Baibai izdevās iekustināt šo četrotni.

Jau vairākus gadus Baiba ik vasaru apmeklē prestižo “Urban Dance Camp” (UDC), kas viņu padarīja atpazīstamu ne vien dejotāju, bet arī mūziķu pasaulē.

2015. gadā UDC savā “Youtube” kanālā ievietoja video, kas pāršalca pasauli un izpelnījās neskaitāmiem skatījumu. Tostarp pašmāju dejotājas video tika pārpublicēts tādu amerikāņu reperu, kā “Tyga”, “Fat Joe” un arī “Eminem” sociālajos tīklos un blogos.

Šobrīd Baibas talantu hiphop dejā redzējuši jau vairāk nekā seši miljoni cilvēku.

Ja vēlies vasaru pavadīt #pirmreizīgi, izdari kaut ko pirmo reizi!

Pastāsti, ko Tu šovasar vēlies izdarīt, un laimē kasti saldējuma! Kas jādara?

Publicē ierakstu, foto vai video savā ”Facebook”, ”Instagram” vai ”Draugiem.lv” profilā un atklāj, ko Tu šovasar vēlētos izdarīt pirmo reizi savā mūžā.

Pie saviem ierakstiem lieto mirkļabirku #pirmreizīgi un, iespējams, tieši Tu laimēsi saldējuma kasti no ”Super Viva” vai iespēju īstenot vienu ieceri kopā ar Ralfu Eilandu.