8 komentāri
Vai tiešām šķiras visi saimnieku šova pāri? Nedēļa, kad Latvijas šovbiznesā lūza sirdis
Toms Norde/Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Kamēr liela daļa Latvijas jaunajā gadā apņēmusies darīt kaut ko, kas pozitīvi ietekmētu viņu dzīves, tā vien šķiet, ka pašmāju šovbiznesa zvaigznes 2018. gadā apņēmušās palikt vienas. Gads iesācies ar vairākām skaļām zvaigžņu šķiršanās lietām.

Saimnieks Mārtiņš starp daiļavām

Nedēļas sākumā ”Saimnieks meklē sievu” fanus satrauca ziņa, ka izšķīrušies Mārtiņš Līcis un Evita Pundure.

”Vienu brīdi bija ļoti labi, bet te pēkšņi ”čušs”,” Skaties.lv vaļsirdīgi atklāja Mārtiņš. Vairāk par šķiršanās iemesliem lasi TE!

Taču ar to mīlas intrigas pieprasītā saimnieks dzīvē tikai sākušās. Puisi sociālajos tīklos uzrunājusi ”Lauku sētas” skandalozā Vita. Par notikumu attīstību lasi TE!

Kas notiek starp Anniju un Pēteri?

Ļoti īpatnējā attiecību fāzē nonākuši arī par ”Saimnieks meklē sievu” ceturtās sezonas skaistāko un cerīgāko pāri kļuvušie Pēteris Grudovskis un Annija Atvara.

Pēteris ir atgriezies no Amerikas, taču abiem ar Anniju ir krasi atšķirīgas versijas par to, kā turpinās viņu attiecības. Kopā vai šķiras? Lasi TE!

Savukārt Aivariņa bijusī simpātija Agnese Deptuā, kura šovā guva slavu ar savām caurejas zālēm, gadu sāka ar patiesi labu darbu. Meitene nepalika vienaldzīga, ieraugot likteņa varā pamestu bērniņu. Izlasi TE!

Vai ir dzīve pēc ”Lauku sētas”?

Pagājušais gads un dalība šovos kļuva par pagrieziena punktu vairākiem tautiešiem. No katra paša atkarīgs, vai šis pagrieziena punkts bija pozitīvs vai negatīvs.

Tikai un vienīgi uz pozitīvo pusi pēc dalības spēlē mainījusies Elīnas dzīve. ”Lauku sētas” fināla priekšvakarā trīs dēlu māmiņa Elīna atklāja, ka pēc šova viņas sapnis ir pievērsties projektam ar pamestajiem bērniem, jo sieviete pati augusi bērnunamā. Tagad sarunā ar Skaties.lv viņa priecīgi stāsta, ka tieši dalība TV šovā viņai devusi stimulu un savedusi kopā ar īstajiem cilvēkiem, lai sapni piepildītu. Vairāk izlasi TE!

Pavisam pretējs stāsts gan ir Jānim Paasam. Pēc ”Lauku sētas” viņš palicis bez draugiem un grimst depresijā. Lasi TE!

Ķestera un ”Svešās sejas” ceļi šķiras

Par sava veida šķiršanos šonedēļ pastāstīja arī Dailes teātra aktieris Ģirts Ķesteris. Aktieris ”šķiras” no seriāla ”Svešā seja” – nākamajā sezonā viņa tēls tajā nebūs redzams. Kāpēc? Lasi TE!

Skaties.lv aicināja aktieri uz interviju, lai noskaidrotu, ar kādām sajūtām viņš noslēdz ”seriālu ēru” savā dzīvē.

Ķesteris nomierināja seriāla fanus – viņa aiziešana no seriāla esot likumsakarīga, un tur nav nekādu slēptu zemūdens akmeņu.

Noslēdzu savu darbu ”Svešajā sejā” bez kādām ”uzmestām lūpām”. Ne katrai lomai seriālā jābūt desmitgadīgam projektam,” savu aiziešanu no ”Svešās sejas” sarunā ar Skaties.lv komentēja Riharda tēla iemiesotājs. Visu interviju lasi TE!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl