21 komentārs

Ar visai neparastu izaicinājumu pats sev klajā nācis Īsto veču un Superbingo vadītājs Armands Simsons. Viņš publiski apsolījies tuvākās nedēļas garumā ēst veselīgāk un par pārtiku tērēt ne vairāk kā 100 eiro.

Simsona ģimenes rīts neesot iedomājams bez biezpiena sieriņiem, kafijas un brokastu pārslām. Savukārt lielās aizņemtības un straujā ikdienas ritma dēļ pusdienas tiek apēstas vai nu lielā steigā, dodoties no vienas darba vietas uz otru, vai netiek ēstas vispār.

Toties vakariņas ģimenei nākas ieturēt ļoti vēlu, visbiežāk pirms gulētiešanas, kad galdā tiek celts sātīgs gaļas sautējums, salāti vai dārzeņu zupa.

Šie un citi ne tik veselīgie ikdienas ieradumi mudinājuši Armandu kopā ar ģimeni pieņemt Rimi izaicinājumu un nedēļas garumā līdz pat 23. oktobrim ēst veselīgāk, turklāt par pārtiku tērējot ne vairāk kā 100 eiro.

VIDEO

”Biezpiena sieriņus mūsu ģimene patērē lielos apmēros. Ja ledusskapī nav vismaz piecu dažādu veidu šo gardo našķu, tad noteikti jādodas uz veikalu papildināt krājumi.

Redzu, ka veselīgāku alternatīvu meklēšana jau ierastajiem mūsu ģimenes kārumiem būs viens no interesantākajiem šī izaicinājuma uzdevumiem,” stāsta Armands Simsons.

FOTO

Tāpat Simsonu ģimene kā īstu izaicinājumu saredz iespēju sekot līdzi nedēļas tēriņiem un veselīgus produktus Rimi veikalos iegādāties 100 eiro apmērā.

”Man ļoti patīk iepirkties, tāpēc labprāt iegādājos jaunus produktus. Arī tad, ja ledusskapis jau pilns un uz veikalu dodos vien pēc maizes un piena.

Īsts pārbaudījums būs ne tikai pārskatīt mūsu ģimenes ēdienkarti, bet arī saprast, kuri ir tie produkti, no kuriem droši varam atteikties. Lai ne tikai ietaupītu līdzekļus, bet arī maltītes padarītu veselīgākas,” par motivāciju pieņemt Rimi izaicinājumu stāsta Armands Simsons.

Tam, vai šovmenim izdodas turēt sev dotos solījumus, ikviens varēs sekot līdzi viņa sociālajos tīklos, kur Simsons sola informēt par to, kā viņam veicas.

FOTO: Simsona “resnie” laiki

TOP komentāri

 • Žeņa
 • zinātājs
  +7 +6 -1

  zinātājs

  Ja ir trīs bērni, ar tādu summu ir kā ir. Bet skaidrs, ka sakomentējuši tīņi, kuri paši reāli neapzinās, cik vecākiem naudiņas iziet par viņu barošanu.
 • Super
  +7 +6 -1

  Super

  Super eksperiments! Arī man +\- šāda summa pārtikas iegādei atvēlēta VISAM mēnesim. Paeksperimentējiet ar reālākām summām.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl