“Uzņemam selfiju, jo citādāk vīrs neticēs!” Radio “StarFM” dīdžeji nogādā pirmo dalībnieci uz darbu un mājām

0 Komentāru

Vai arī Tu kādreiz esi vēlējies, ka, no rīta pieceļoties, Tev ne par ko nav jādomā un lai pie tavām namdurvīm piebrauc glauna automašīna ar personīgo šoferi un aizved tevi tavās dienas gaitās? Kristīnei no Ropažiem par to nav jādomā, jo viņa ir pieteikusies jaunajā radio “StarFM” un “Nissan QASHQAI” izaicinājumā.

Jau sešos no rīta “StarFM” radio dīdžejs Māris Grigalis pieripo pie Kristīnes mājas, lai kopā dotos uz darbu. Kā atklāj Kristīne, viņa darbojas zvanu centrā. Rīta tumšais laiks netraucē Mārim izrādīt Kristīnei automašīnas ekstras, kā vienu no tām uzverot jaunā “Nissan QASHQAI” lielo jumta lūku. Bez kopēja selfija tomēr neiztikt, lai vīram ir pierādījums, ka Kristīne piedalījusies šajā avantūrā.

Tā kā Māris Kristīni droši nogādāja uz darbiņu, tāpat Jānis Romanovskis ir aizdevies sievietei pakaļ. Arī viņš Kristīnei ierāda labākās mašīnas opcijas un iespējas, kā arī pārrunā par piedzīvotām situācijām sastrēgumu laikā. Izrādās Kristīne ir pieklājīga šofere un labprāt palaiž kādu braucēju savā joslā pa priekšu.

“Nissan Qashqai” tiek uzskatīts par ”krosoveru karali”, un tas ir arī pelnīti – aizvadītajā gadā “Qashqai” atguva Eiropas labāk pārdotā SUV titulu. Modernām tehnoloģijām aprīkotais pilsētas SUV turpina saglabāt savu pievilcību, ar jaunām aprīkojuma iespējām tuvojoties premium līmeņa krosoveriem. “Qashqai” bija pirmais krosovers, kas veiksmīgi definēja to, ko patiesībā vēlas pircēji – ģimenei draudzīga izmēra, modernu, bet praktisku  auto ar bagātīgu aprīkojuma komplektu.

Tagad jaunais “Qashqai”  piedāvā jaunus un jaudīgākus dzinējus un 5 gadu garantiju. “Qashqai” bāzes versijas cena ir no tikai 16 900 eiro, bet jau biznesa versija ar premium klases aprīkojumu, automātisko ātrumkārbu un jaudīgu benzīna vai dīzeļdegvielas dzinēju tikai 22 990 eiro.

Lai pieteiktos izmēģinājuma braucienam vai uzzinātu vairāk par “Qashqai” apmeklējiet mājaslapu ŠEIT vai dodieties pie tuvākā “Nissan” dīlera!

0 Komentāru