Ušakovu laulībā valda krīze?

9 komentāri
Ušakovu laulībā valda krīze?
Foto: instagram/lenaushakova89

Seksīgā dziedātāja Lee, īstajā vārdā Liene Ušakova (25), pēdējā laikā sociālās saziņas tīklos publicējusi fotogrāfijas, kurās pozē vienatnē vai iemūžinājusi savu mazuli. To, ka dziedātājas laulības dzīve nav tiks spoža, kā gribētos, žurnālam Kas Jauns apstiprināja arī kāda pārim pietuvināta persona.

Liene ar aizrautību ik pārdienas sociālajos tīklos savus sekotājus iepazīstina, publicējot foto no savām ikdienas gaitām. Piemēram, Valentīna dienu seksīgā dziedātāja pavadīja kartinga sacensībās Spānijā. Foto kolekciju papildina arī pusotru gadu vecā dēla Frederika bildes, kā arī fotogrāfijas, kurās dziedātāja iemūžināta pavedinošās pozās. Taču vīru Aleksandru starp fotogrāfijām neatrodam.

Laulības izjukšanas iemesls esot tas, ka Lienes vīram apnikusi sievas saviesīgā dzīve ārpus mājas, žurnālam Kas Jauns atklāja pāra paziņa. Janvāra beigās Liene manīta Vecrīgas bārā B-bārs, malkojot dzērienu tumšmataina kunga sabiedrībā, vēsta kāds aculiecinieks. Seksīgā apģērba dēļ tovakar Lee izpelnījusies ne viena vien vīrieša uzmanību.

”Privātās dzīves jautājumus es nekomentēšu,” jautāta atklāt ko vairāk par nesaskaņām laulības dzīvē, vien pārvaicājusi, ”kur šādas interesanta ziņas dzirdētas”.

Liene un Aleksandrs Ušakovi laulības ostā ieturēja 2013. gada novembrī, uzreiz pēc dēla Frederika nākšanas pasaulē.

TOP komentāri

 • zvaigžņu vilks
  +17 +17 0

  zvaigžņu vilks

  Hmm kas tā par nedzidētu slavenību ? laikam atkal žurnālistiem beidzies par ko rakstīt ? :)
 • hmm
  +9 +9 0

  hmm

  Jezus marija,viņai IR 25 GADI??????Manai mammai ir 50 gadi un viņa izskatās jaunāka!!!
 • lala
  +9 +9 0

  lala

  ....tā nu ir,vai nu pieciet savu cacu,,,ko ņēmi lai citiem ko apbrīnot..vai preci normālu meiteni-arī ar tām droši var iet sabiedrībā,un pat vēl patīkamāk

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl