Komentāri
Ušakova dēlam ”nespīd” tēva dziedātās šūpuļdziesmas
Nils Ušakovs. Foto: LETA

”Šūpuļdziesmu dziedāšana nav mana stiprā puse, Tomam varētu nepatikt,” žurnālam Privātā Dzīve smejot atzinis Rīgas mērs Nils Ušakovs, kurš pagājušās nedēļas vidū kļuva par tēvu.

”Viss noritēja ļoti labi. Arī pats piedalījos dzemdībās. Jau iepriekš bijā izraudzījušies vecmāti Viju Bathenu. Liels paldies viņai, arī dakterei Maijai Petrovicai, visam Rīgas Dzemdību nama kolektīvam un valdes priekšsēdētājai Ilzei Kreicbergai. Pats tagad pārliecinājos, ka Rīgas Dzemdību namu var saukt par labāko Baltijā,” žurnālam Privātā Dzīve pēc dēla nākšanas pasaulē 18. martā atzina Rīgas mērs Nils Ušakovs. Viņa sieva Iveta kopā ar jaundzimušo no slimnīcas jau tika izrakstīta nākamajā dienā. ”Ārsti atļāva doties mājās, tātad viss ir kārtībā,” teica Ušakovs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ģimenē rūpes par mazuli uzņēmušies abi vecāki. ”Mēs visu darām kopā, izņemot šūpuļdziesmu dziedāšanu. Jāatzīst – tā nav mana stiprā puse, Tomam varētu nepatikt,” smaidot teic jaunais tēvs. Arī Toma vecākais brālis Edgars (Ivetas dēls no pirmās laulības) palīdz ģimenes jaunpienācēja auklēšanā. ”Dēliņš ir ļoti mierīgs, tāpēc mums nav liela stresa šajā jautājumā,” Privātajai Dzīvei norādīja Ušakovs, kurš aizvien nav izmantojis iespēju doties 10 dienu bērna piedzimšanas atvaļinājumā. ”Tuvākajās pāris nedēļās diemžēl neiznāks, jo man ir dažādi neatliekami darbi un pienākumi. Bet vēlāk, iespējams, ka to izmantošu,” teica Rīgas mērs. Jautāts, kam mazais Toms vairāk līdzinās – tētim vai māmiņai, Ušakovs atbildējis: ”Mamma saka, ka tētim!”

Foto: facebook/nil.ushakov

Foto: facebook/nil.ushakov

Lasi vēl