Komentāri
Urban Soulz divu gadu jubileju svinēs ar skaļu ballīti Andrejsalā
Halogenix. Publicitātes foto

Radošās apvienības Urban Soulz otrās dzimšanas dienas ballītē 27. martā Noliktavā N3 industriālajās telpās, Andrejostas ielā 4a, Andrejsalā, uzstāsies Halogenix – mākslinieks no Londonas, kolektīva Ivy Lab dalībnieks un pazīstamās angļu ierakstu kompānijas Critical Music pārstāvis, informē apvienības pārstāve Jurita Krūma.

Urban Soulz komanda darbību uzsāka 2013. gadā, apvienojot vietējos mūziķus un radošos cilvēkus, kuriem tuva mīlestība uz mūsdienu bass mūziku. Divu gadu laikā tūkstošiem cilvēku apmeklējuši Urban Soulz rīkotās ballītes, kurās uzstājušies tādi mākslinieki kā Lokiboi, DFRNT, Nuage, Diagram, Anushka, 813, Kontext / Dissident, Intelligent Manners, Command Strange, Dave Owen, Chris Inperspective, Grad_U, Ilevina un daudzi citi Eiropā un pasaulē iemīļoti elektroniskās mūzikas mākslinieki.

27. martā Urban Soulz divu gadu dzimšanas dienas pasākuma galvenais viesis būs Halogenix – gados jauns, taču pieredzējis mūziķis un dīdžejs no Londonas. Pēc ilgiem gadiem, kas pavadīti iedziļinoties drum and bass kultūrā, 2005. gadā Halogenix (īstajā vārdā Laurence Reading) uzsācis pats eksperimentēt ar skaņu un turpinājis vairot savu meistarību līdz pat 2010. gadam, kad klajā nāca Halogenix solo darbi. Tie izdoti tādu pasaulē pazīstamāko drum and bass ierakstu kompāniju paspārnē kā Critical, Dispatch, Invisible, Warm Communications un Horizons.

Jaunas vēsmas producenta karjerā ienāca 2011. gadā, kad Halogenix sastapa domubiedrus Sabre un Stray, ar kuriem kopā tika radīts hits Oblique, kas guva plašu atpazīstamību un noturējās pasaules topu augšgalā vairākas nedēļas. Tā radās Ivy Lab, kas pašreiz tiek uzskatīta par aktuālāko elektroniskās mūzikas producentu apvienību drum and bass aprindās.

Halogenix Rīgā uzstāsies kopā ar MC Slin no Igaunijas. Sarīkojumā uzstāsies arī vietējie talanti – Lessfucc (Dirty Deal Audio), Cliche (Bio.Codes), Kenji & Dispoze, Slovar. Paralēli muzikālajai programmai pasākuma viesus gaida mapping vizualizācijas no Dasha Ludski, kā arī Ableton mūzikas producēšanas meistarklases kopā ar soundschool.lv.

Pasākuma sākums plkst. 21:00. Ieeja maksa – 7 eiro (piesakoties viesu sarakstā), bez saraksta – 9 eiro. Ieejas maksa līdz plkst. 23:00 ikvienam apmeklētājam – 5 eiro.

Sadarbībā ar Pancars.lv laikā no plkst. 22:00 līdz plkst. 00:00 pasākuma viesi varēs bez maksas nokļūt no Strēlnieku laukuma līdz pasākuma norises vietai, izbaudot braucienu ar Pancars.lv ekskluzīvajiem mini auto.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl