Komentāri
Unikāli foto: 50 pāri Valentīna dienā salaulājas putna lidojuma augstumā
Foto: F64.LV

Mīlestība ceļ debesīs! To apliecina 50 pāri, kas Valentīna dienā laulājās putna lidojuma augstumā.

Spītējos sliktajiem laika apstākļiem, 50 pāri šajā Valentīna dienā vienlaikus teica jāvārdu vairākus metrus virs zemes, tādējādi cenšoties uzstādīt jaunu Pasaules Ginesa rekordu kā Vislielākās kāzas gaisa balonā putna lidojuma augstumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kāzas notika Jēkabpilī, Daugavas malā. Notikumu ar gaidām vēroja vietējie iedzīvotāji un pilsētas viesi.

Gaida rezultātus no Pasaules Ginesa rekordu organizācijas

Foto: F64.LV

Foto: F64.LV

Notikumu klātienē vēroja pārstāvji no Ukrainas Ginesa rekordu organizācijas, kas apliecināja, ka visi kritēriji ir izpildīti, lai rekords tiktu piešķirts. Tomēr galalēmumu no Pasaules Ginesa rekordu organizācijas būs zināms vien tuvāko nedēļu laikā.

Kamēr vēl nav zināms, vai Pasaules Ginesa rekordu organizācija apstiprinās uzstādīto rekordu, organizatori atzīst, ka svarīgākais uzdevums ir izpildīts – tika radīti svētki!

Diemžēl 51. pārim nācās atteikt

Foto: F64.LV

Foto: F64.LV

Dienu pirms lielā notikuma pie organizatoriem ieradās pāris, kas arī vēlējās laulāties. Tomēr organizatoriem nebija iespējas šo pāri nodrošināt ar gaisa balonu un laulību reģistratoru, tāpēc pārim nācās atteikt dalību Vislielākajās kāzās gaisa balonā putna lidojuma augstumā.

Foto: aplūko foto no krāšņā notikuma!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl