TV3 un StarFM aicina – dalies ar savu stāstu, kas jāpiedzīvo katram latvietim!

1 komentārs
TV3 un StarFM aicina – dalies ar savu stāstu, kas jāpiedzīvo katram latvietim!

Kanāls TV3 un radio ”Star FM”, gatavojoties Latvijas dzimšanas dienas svinībām, aicina – iesūti savu Latvijas garšu, smaržu, lietu, sajūtu vai piedzīvojumu, kas katram ir jāizbauda Latvijā!

Mums katram ir lietas, kas saistās ar savu īpašo Latvijas sajūtu. Pārdzīvojums un piedzīvojums, skaņas un garšas, kas jāizjūt, jāizbauda un jāpaveic, lai izprastu mūsu zemes stāstu – pirts vai rupjmaize, Ventas rumba vai sēņošana, vainagu pīšana vai siera siešana un vēl, un vēl, un vēl… Kas ir tavējās? Pastāsti mums, kas tavuprāt, raksturo Latviju un mūsu cilvēkus, aizpildot anketu ŠEIT līdz pat 25. oktobrim.

Kanāls TV3 un radio ”Star FM” apkopos visus iesūtītos stāstus, lai Latvijas 102. dzimšanas dienai par godu izveidotu 102 īpašo Latviju raksturojošo lietu sarakstu. Bet jau 18. novembrī – Latvijas dzimšanas dienas svinībās – visi kopā noskaidrosim savas 102 lietas un izdziedāsim skaistākās dziesmas Latvijai kopā ar radio ”Star FM” ētera personībām – Maiju Rozīti-Krištopani, Māri Grigali, Jāni Romanovski, Baibu Sipenieci-Gavari un Oskaru Leperu.

1 komentārs