TV Zvaigznes Džokers un Santa Vintage izdod pirmo kopdziesmu

3 komentāri

Šova TV Zvaigzne bijušie dalībnieki reperis Džokers un Santa Vintage klausītāju vērtējumam nodod sava kopprojekta pirmo dziesmu Tava paradīze, kurai tapis arī glamūrīgs videoklips.

”Visreālākais realitātes šovs TV Zvaigzne jau noslēdzās pirms pusotra mēneša, kurā katrs savu darbību turpina kā prot: Ex [Da Bass] & IIIy B nupat izlaiduši jaunu skaņdarbu Booring Games, grandiozs pasākums bija arī Nākotnes pagraba puišiem cafe Leningrad, Neimanis iepriecina, spēlējot piektdienas, sestdienas vakaros Rīgas klubos, vienvārdsakot, tās dalībnieki turpina darboties sev mīļajās nodarbēs. Arī mēs, Džokers & Vintage Santa, skatītājiem devām solījumu, ka skaņdarbs noteikti būs, un vēlamais paziņot to, ka nekur nepazūdam, bet cītīgi strādājam, lai tieši tev būtu lielāks pārsteigums par rezultātu. Paldies visiem tiem, kuri iesaistās projektā,” janvārī vēstīja ieraksts Džokara profilā draugiem.lv.

Nu solījums vainagojies reālā darbībā, un klausītāju ausis sasniedzis skaņdarbs Tava paradīze, kas tapis sadarbībā ar DJ Dween un Marvick production. Košā videoklipa režisors ir Armīns Maslovskis.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl