Komentāri
Visdīvainākie pārīši sociālā eksperimentā Skaistule un jefiņš drīzumā Kanālā 2
Publicitātes foto

Kanāla 2 sociālā eksperimenta Skaistule un jefiņš nosaukums pastāsta daudz par šova būtību. Eksperimentā piedalās sievietes ar ļoti pievilcīgu ārieni, bet zemu intelekta līmeni, un vīrieši, kuriem izskats nav būtisks, jo zināšanas ir svarīgākais dzīves kapitāls. Skaistules un jefiņi tiks sadalīti pāros un, viens otru atbalstot, mācīs tās lietas, kas nav viņu stiprās puses! Kā skaistules apgūs vēsturi, bet jefiņi – modes lietas? Skatieties jauno, dullo sociālo eksperimentu Skaistule un jefiņš jau no 16. februāra darba dienās plkst. 21:00 Kanālā 2 un TVPlay!

Veidojis Eštons Kačers

Sociālā eksperimenta Skaistule un jefiņš (Beauty and the geek) pirmās trīs sezonas ieinteresēja teju miljonu skatītāju, taču ceturtā sezona pārspēja visas iepriekšējās, sasniedzot vairāk nekā trīs miljonus. Sociālā eksperimenta veidotāju komandas sastāvā ir slavenais aktieris Eštons Kačers (Ashton Kutcher), kā arī Džeisons Goldbergs (Jason Goldberg) un Niks Santora (Nick Santora). Eksperimentu vadīt uzticēts televīzijas personībai Braeinam Makfeidenam (Brian McFayden).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atvērs jaunu skatu uz pasauli!

Sociālajā eksperimentā piedalās jaunas un skaistas sievietes, kuras dzīvē var tālu tikt tikai sava izskata dēļ. Sev iztiku viņas pelna ar modeles, dejotājas, viesmīles un modes ekspertes darbu, kas nepieprasa īpašu smadzeņu piepūli. Šovā viņas satiks īstus jefiņus – puišus, kuru galvenā vērtība ir viņu intelekts, bet izskatam viņi īpašu uzmanību nepievērš. Savu ikdienas soli viņi pavada, kustinot visdziļākās smadzeņu šūnas, strādājot tādos darbos, kas cieši saistītu ar programmēšanu, medicīnu un citām nozarēm. Kas skaistulēm un jefiņiem varētu būt kopīgs? Varbūt pagaidām nekas, taču sociālā eksperimenta laikā viņi viens otram varētu daudz ko iemācīt, pavērt jaunu skatu uz pasauli un kopā iemācīties daudz ko jaunu. Visi šova dalībnieki – septiņas skaistules un septiņi jefiņi – tiks sadalīti pa pāriem, un cīņa par iespaidīgām balvām var sākties! Jefiņi savām skaistulēm sniegs ģeogrāfijas, vēstures, matemātikas un citu svarīgu nozaru zināšanas, kamēr skaistules jefiņiem – modi, stilu, dejas un citas dzīvē noderīgas lietas, lai sacenstos ar citiem pāriem. Šovs būs jautrības un dullību pilns piedzīvojums, kurā, iespējams, arī uzplauks jūtas!

Foto

Izbaudiet Skaistule un jefiņš no 16. februāra darba dienās plkst. 21:00 Kanālā 2 un TVPlay!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl