Komentāri
Labākais Eiropas futbols un basketbols “Viasat Sport Baltic” jaunajā sezonā
Publicitātes foto

Pagājušajā nedēļā notika ”Viasat” sporta kanāla ”Viasat Sport Baltic” jaunās sporta sezonas atklāšanas pasākums, kurā ”Viasat” sporta tiesību iepirkuma menedžeris Tomass Erikssons un ”Viasat Sport Baltic” programmu direktors Toms Circenis paziņoja par sezonas aktualitātēm un iegādātajām sporta tiesībām. Arī šogad ”Viasat” saviem skatītājiem un Latvijas sporta faniem piedāvās sekot līdzi tādiem sporta notikumiem kā Anglijas futbola Premjerlīgai, “Turkish Airlines” Eirolīgai basketbolā, kā arī Rīgas ”Dinamo” un citu klubu spraigajām hokeja spēlēm Kontinentālajā hokeja līgā.

”Viasat” ir parūpējies arī par basketbola faniem, jau no 30.augusta līdz 14.septembrim ”Viasat Sport Baltic” translēs FIBA Pasaules kausu 2014. Savukārt, ātruma un motoru rūkoņas cienītājiem būs iespēja sekot līdzi katram asajam pagriezienam Formula 1 sacensībās. ”Viasat Sport Baltic” skatītāji varēs vērot katru F1 treniņbraucienu un kvalifikācijas braucienus.

Toms Circenis, ”Viasat Sport Baltic” programmu direktors: ”Šī gada sākumā kopīgi nosvinējām ”Viasat” sporta kanāla ”Viasat Sport Baltic” piecu gadu jubileju. Šo gadu laikā esam izveidojuši stabilu sporta tiesību sarakstu, kas tiek piedāvāts mūsu skatītājiem. Pašlaik sporta tiesību sarakstā ir iekļauti iecienītākie sporta veidi Latvijā un Baltijā, kuriem ir liels pulks līdzjutēju. Mūsu translēto sporta pārraižu daudzums un to daudzveidība Baltijas valstīs ir nepārspēta, noslēgtie sporta tiesību līgumi nostiprinās mūsu pozīciju arī nākamajos gados. Man ir prieks, ka arī nākamajā sezonā saviem skatītajiem piedāvāsim praktiski visus nozīmīgākos sporta notikumus, lai mūsu kaislīgākie un azartiskākie televīzijas skatītāji varētu turpināt sekot līdzi savām iecienītākajām sporta cīņām!”

Sezonas atklāšanas pasākumā piedalījās ”Viasat” sporta tiesību iepirkuma menedžeris Tomas Erikssons un ”Viasat Sport Baltic” programmu direktors Toms Circenis, kuri atklāja jaunās sporta sezonas svarīgākos notikumus. Kā viens no gaidītākajiem sporta notikumiem ir KHL jaunā sezona, tāpēc pasākumā piedalījās arī Rīgas ”Dinamo” galvenais treneris Artis Ābols. Viņš klātesošos iepazīstināja ar komandas jaunumiem un kopējo noskaņu, kā arī ar lielākajām cerībām jaunajā sezonā. Pasākumā piedalījās arī pieredzējušie ”Viasat Sport Baltic” sporta komentētāji, kuri iepazīstināja ar nozīmīgākajiem notikumiem tādos sporta veidos kā hokejs, basketbols, futbols. Pasākuma neoficiālajā daļā visi klātesošie iemēģināja savas prasmes golfa spēlē, tai skaitā Rīgas ”Dinamo” hokeja komandas galvenais treneris Artis Ābols.

Sporta notikumi
Jau tuvāk aplūkojot sporta notikumus jaunajā sezonā, kādi būs pieejami ”Viasat Sport Baltic”, programmu direktors Toms Circenis atklāja bagātīgu piedāvājumu – KHL un Rīgas ”Dinamo” translācijas, Pasaules Čempionāts hokejā, Formula 1, motošoseja (MotoGP), spīdveja Grand Prix, Anglijas Premjerlīga futbolā, UEFA Čempionu līga, Vācijas kausa izcīņa futbolā, 2015.gada Eiropas čempionāta un Pasaules kausa kvalifikācijas spēles futbolā, FIBA Eiropas un Pasaules čempionāti basketbolā vīriešiem un sievietēm, “Turkish Airlines” Eirolīga basketbolā, Baltijas basketbola līga, ap 20 cīņām gada laikā starp pasaules labākajiem bokseriem, kā arī ”Viasat Golf” kanālā tiks rādīti nozīmīgākie nākamās sezonas golfa turnīri. Futbola spēļu translācijas vienmēr ir bijušas vienas no svarīgākajām un aizraujošākajām ”Viasat Sport Baltic” programmas sastāvdaļām un jaunajā sezonā tiks pārraidītas futbola lielvalstu, tai skaitā valsts, valsts un valsts izlašu spēles Pasaules kausa kvalifikācijas grupās. ”Viasat Sport Baltic” turpinās pārraidīt arī UEFA Čempionu līgas un Anglijas Premjerlīgas. Kanāls ”Viasat Motor” joprojām sniedz iespēju redzēt ne tikai dažādu tehnisko sporta veidu sacīkstes, bet arī to treniņu translācijas un dažādus apskatus.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl