Komentāri
Vecāku azarts un bērnu rotaļas jaunā šovā Mans bērns var!?
Publicitātes foto

LNT piedāvā jaunu šovu Mans bērns var!?, kas aicina sekot līdzi azartisku vecāku centieniem uzminēt, ko bērns paveiks un ko nē? Kamēr viens no vecākiem ar mazo blēņdari rotaļājas, tikmēr otrs satraukti jūt līdzi un cer, ka piepildīsies viņa prognozes. Protams, azartu visam piešķir arī tas, ka uz spēles likta liela nauda, kas paredzēta bērna izglītībai! Skatieties jauno šovu Mans bērns var!? no 21. maija sestdienu vakaros LNT!

Vecāku neizsīkstošais azarts

Mans bērns var!? (Bet on Your Baby) ir aizraujošs televīzijas šovs, kura galvenie varoņi ir divus līdz trīs gadus veci bērni un viņu vecāki. Katrā raidījumā piedalās piecas ģimenes, kuras ar neizsīkstošu sparu spēlēs, minot savas atvases nākamo soli, cerībā laimēt naudu, kas paredzēta bērna tālākai koledžas izglītībai. Spēle veidota uz divām skatuvēm, no kurām viena ir mirdzoša studija ar gavilējošu auditoriju, tajā viens no vecākiem liek likmes vai bērns spēs paveikt uzdevumu, bet otra – rotaļu istaba, uz kuru ar atvasi dodas otrs no vecākiem. Tieši rotaļu istaba ir vieta, kurā bērns izšķir savas koledžas maka biezumu, pats to nemaz neapzinoties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kas sagaida bērnus?

Rotaļu istabā bērnam jāpaveic kāds ar atrakcijām un rotaļām saistīts uzdevums – piemēram, jāsakrauj cepumu tornītis, jāatpazīst krāsas vai jāatdarina dzīvnieku balss skaņas. Taču ar to cīņa par naudas balvām tikai sākas! Otrs no vecākiem tai pat laikā mēģina paredzēt – cik precīzi bērns spēs izpildīt uzdevumu – vai minūtes laikā bērnam izdosies sakraut tornīti no septiņiem cepumiem vai arī nē? Cik dzīvnieku balss skaņas bērnam izdosies atveidot minūtes laikā? Cik konkrētas krāsas tornīšus bērns spēs sagāzt? Turklāt galvenais nav, cik un kas izdosies bērnam, galvenais ir – vai vecāki spēs paredzēt, ko bērns paveiks un ko nē? Vienai no ģimenēm šova nobeigumā ir iespēja iegūt lielo naudas balvu – 50 tūkstošus dolāru bērna izglītībai!

Šovs būs!

Šova mazie dalībnieki būs neprognozējami – viņi noteiks šova gaitu, kas sagādās mīļuma un smieklu pilnus momentus. Tāpat arī šova vadītāja Melisa Pītermane (Melissa Peterman), kura pazīstama gan kā aktrise dažādos seriālos, gan kā žūrijas locekle konkursos, arīdzan parādīs savu talantu. Viņa izceļas ar humoristisku un vieglam ģimenes šovam atbilstošu pieeju, paužot: ”Esiet sveicināti šovā, kurā sastopami mazi bērni, liela nauda un visam pa vidu – pāris pamperu maiņas!”

Turiet īkšķus par vecākiem un mazajiem blēņdariem no 21. maija sestdienās plkst. 21:10 LNT!

Lasi vēl