TV6 trešdienās izrādīs šausmu filmas

Komentāri

TV6 5. augustā televīzijas pirmizrādi piedzīvos šausmu filma Nāvējošais spa, bet 6. augustā gaidāma televīzijas pirmizrāde komēdijai Pasēdēsim cietumā.

5. augustā 22.05 televīzijas pirmizrāde Nāvējošais spa

Dona ir pārstrādājusies un nogurusi vientuļā māte. Viņa nolemj uzdāvināt sev un savai pusaugu meitai Keilai lielisku atpūtu nomaļā spa kūrortā. Tas piedāvā pārgājienus dabā, jogu un spa procedūras. Viss šķiet lieliski, līdz notiek dažādi nepatīkami atgadījumi, kas Keilai liek justies neomulīgi. Viņa vēlas doties prom, taču Dona ir aizrāvusies ar šīs vietas harismātiskā dibinātāja Deivida radīto fantastisko pasauli. Keila viena pati dodas pārgājienā, bet pēc laiciņa Donai sāk šķist, ka, iespējams, meitai bijusi taisnība, bet nu viņa ir pazudusi nezināmā virzienā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Oriģinālais nosaukums: Deadly Spa
Režisors: Marita Grabiaka (Marita Grabiak)
Lomās: Treisija Fēraveja (Tracey Fairaway), Eimija Pīca (Amy Pietz), Džonijs Vitvorts (Johnny Whitworth) u.c.

12. augustā 22.05 Būda mežā

Pieci draugi dodas uz kādu būdu dziļi mežā. Tikmēr noslēpumainas un moderni aprīkotas novērošanas telpas vadītāji seko katrai viņu kustībai un gatavojas senam rituālam. Drīz pēc ierašanās pussagruvušajā kotedžā jaunieši noiet pagrabā un atrod 20. gadsimta sākumā rakstītu mazas meitenes dienasgrāmatu, kurā tiek aprakstīti šausminoši notikumi, kas risinājās tieši tur, kur pašlaik atrodas pieci draugi. Ātri vien baisā vēsture sāk atkārtoties. Bet vadības telpā, šķiet, viss iet pēc plāna, līdz negaidīts bojājums iztraucē sistēmas darbību.

Oriģinālais nosaukums: The Cabin in the Woods
Režisors: Drū Godards
Lomās: Kristena Konolija (Deina), Kriss Hemsvorts (Kurts), Anna Hačisone (Džūlza), Frenks Krenzs (Martijs), Džesijs Viljamss (Holdens) u.c.

Ceturtdienas komēdija

6. augustā 22.05 televīzijas pirmizrāde Pasēdēsim cietumā

Populārais komiķis Bobs Odenkērks uzņēmis azartisku komēdiju par rūdītu noziedznieku un iedomīgu bagātnieku, kuri nonāk vienā cietuma kamerā. Galvenajās lomās raidījuma ”Piečakarētie” zvaigzne Dekss Šepards un Emmy balvai nominētais Vils Ārnets. Šī komēdija noraus jums jumtu.

Oriģinālais nosaukums: Let’s Go To Prison
Režisors: Bobs Odenkērks
Lomās: Dekss Šepards, Vils Ārnets, Či Makbraids, Deivids Kohners, Dilans Beikers u.c.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl