Komentāri
TV6 piedāvā uz patiesiem notikumiem balstītas filmas pirmizrādi
Foto: 20th Century Fox

Maija beigās kanālā TV6 gaidāma filmas Keisijas Entonijas prāva televīzijas pirmizrāde. Uz patiesiem notikumiem balstītais stāsts ar drāmas cienīgiem notikumiem atklāj noziegumu, kas šokēja visu Ameriku. Sekojiet līdzi tiesas prāvai un atklājiet pierādījumus par mazās meitenes slepkavu, skatoties filmu Keisijas Entonijas prāva 31. maijā plkst. 22:20 kanālā TV6!

Ir vai nav vainīga?

Māte Keisija Entonija tika turēta aizdomās par savas divgadīgās meitas Keilijas slepkavību, kas notika 2008. gadā. Neraugoties uz to, ka lielākā daļa pierādījumu liecināja par Keisija Entonijas vainu noziegumā, tomēr māte pēc teju divu mēnešu tiesas procesa tika attaisnota. Vairums ASV iedzīvotāju un tiesas prāvas dalībnieku jutās sašutuši par šādu iznākumu un pauda dziļu neapmierinātību. Sarežģītais stāsts liek izvērtēt apsūdzībā iesaistīto izmeklētāju pareizos un nepareizos soļus, kā arī varoņa Džefa Eštona pārliecību par Keisijas Entonijas vainu noziegumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Galvenās lomas atveidotāja aktrise Virdžīnija Velča atzina, ka iespēja tēlot apsūdzēto Keisiju Entoniju bija ne vien liels izaicinājums pretrunīgās lomas dēļ, bet arī prasīja daudz laika izpētīt viņas uzvedību un personības šķautnes. Filma veidota no prokurora Džefa Eštona skatupunkta pēc viņa veidotās grāmatas motīviem, ļaujot skatītājiem iekļūt slepkavības izmeklēšanas aizkadros. Jautājumi par Keilijas traģisko nāvi un to, kas notika ar divus gadus veco meitenīti, tiek pavērsti jaunā perspektīvā un atklāti ar citu izmeklētāju palīdzību. Padziļināti ievāktā informācija par gadījumu mudina uz jautājumu – kāpēc aizdomu plīvurā tērptā sieviete tiek atzīta par nevainīgu?

Foto

Sekojiet līdzi Keisijas Entonijas prāvai 31. maijā plkst. 22:20 kanālā TV6!

Lasi vēl