TV6 piedāvā satikt pasaules gudrākos prātus

Komentāri
TV6 piedāvā satikt pasaules gudrākos prātus
Publicitātes foto

TV6 no 9. augusta aicina satikties ar pasaules gudrāko prātu īpašniekiem Šerloka Holmsa mūsdienu interpretācijā – seriāla Elementāri, Vatson! 2. sezonā.

Arī jaunākajos notikumos saskanīgo duetu – Vatsoni un Šerloku Holmsu sagaida sarežģīti un grūti atrisināmi noziegumi mūsdienīgā izpildījumā. Turklāt to risināšanā pievienosies Holmsa brālis Maikrofts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Holmss atgriežas Londonā

Mūsdienīgā Šerloka Holmsa interpretācija seriālā Elementāri, Vatson! darbība notiek Ņujorkā, lai arī pats Šerloks Holmss ir no Anglijas – reiz darbojies kā Skotlendjarda konsultants izmeklēšanas lietās, taču kritis narkotiku gūstā un pēc ārstēšanās kursa pārcēlies uz ASV. Otrajā sezonā Holmss atgriezīs vietā no kuras reiz aizbēdzis. Holmss ar Vatsoni dosies uz Londonu, lai atrastu Holmsa bijušo policijas pārinieku Lestreidu, kurš ir nobēdzis pagrīdē, jo ar granātu draudējis kādam aizdomās turamajam. Tur viņi atklāj, ka Holmsa brālis Maikrofts ir apmeties uz dzīvi Holmsa bijušajā Beikerstrītas mājoklī. Holmss cenšas apstiprināt Lestreida aizdomas, izlīgstot ar brāli. Turpmākos notikumus ieraudzīsiet, skatoties Elementāri, Vatson! 2.sezonu no 9. augusta svētdienās plkst. 21:00 kanālā TV6!

Kas atveido Holmsa brāli?

Otrajā sezonā seriālā parādīsies Holmsa brālis Maikrofts, kurš spraigajos notikumos iesaistīsies septiņās sērijās. Maikrofts no Londonas ieradīsies Ņujorkā pie Holmsa, lai lūgtu viņa un Vatsones palīdzību saistībā ar viņa bijušo līgavu, kuru kāds iecerējis nogalināt. Lai arī Maikrofts ieradies tikai šī iemesla dēļ, tomēr viņš uzkavēsies ilgāk un iesaistīsies arī citu noziegumu risināšanas procesos. Turklāt Maikrofts sadraudzēsies ar Vatsoni un starp abiem gaidāmas abpusējas simpātijas. Kas apburs Vatsoni? Šarmantais Maikrofta atveidotājs, aktieris Rīss Ifanss (Rhys Ifans), par kura pievienošanos komandai seriāla veidotājs Roberts Dohertijs saka: ”Es esmu sajūsmā par to, ka aktieris spēlē seriālā. Un vienlīdz arī pagodināts, jo vienmēr esmu augsti vērtējis viņa aktierspēli. Turklāt no komandas – galveno varoņu atveidotājiem, aktieriem Džonija Lī Millera un Lūsijas Lī, kuriem ir bijusi sadarbība ar aktieri, esmu dzirdējis tās labākās atsauksmes.”

Aktiera R.Ifansa seja Latvijas skatītājiem nebūs sveša. Pavisam nesen bija ieraugāms filmā Serēna (Serena), kurā spēlēja kopā ar Bredliju Kūperu (Bradley Cooper) un Dženiferu Lorensu (Jennifer Lawrence). Tāpat aktieris ir ieraugāms arī kino filmās Apbrīnojamais Zirnekļcilvēks (The Amazing Spider-Man), Harijs Poters un Nāves dāvesti: Pirmā daļa (Harry Potter and the Deathly Hallows – Part 1), Brīnumainā aukle atgriežas (Nanny McPhee: returns), Radio pirāti (Pirate radio), Elizabete: Zelta laikmets (Elizabeth: Golden age), kā arī viņa balss ir ieskaņota animācijas filmā Gārfilds (Garfield 2).

Izbaudiet seriāla Elementāri, Vatson! 2.sezonu no 9. augusta plkst. 21:00 kanālā TV6!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl