TV6 Lieldienas aicina pavadīt ar seriāla Bruklinas taksis maratonu

Komentāri
TV6 Lieldienas aicina pavadīt ar seriāla Bruklinas taksis maratonu
Publicitātes foto

Tuvojas Lieldienas, kad tradicionāli notiek olu krāsošana un ripināšanas sacensības. Arī TV6 svētku laikā gaidāmas sacensības, tikai citādas – seriāla Bruklinas taksis maratons!

TV6 četrus vakarus piedāvās iespēju sekot līdz seriāla Bruklinas taksis detektīvei Keitlīnai un taksistam Leo Rombai, kuri dzīsies pakaļ noziedzniekiem. Uzņemiet enerģiju, baudiet humoru un ātrumu, skatoties jaunā un vēl Latvijā neredzētā seriāla Bruklinas taksis visas sērijas no 3. līdz 6. aprīlim plkst. 18.45 kanālā TV6!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirmo reizi Latvijā

Kad Lieldienu laikā pa dienu pavasarīgais gaiss un aktivitātes būs ar vērienu izbaudītas, vakarpusē TV6 ikvienam skatītājam dāvinās lielisku iespēju pirmo reizi Lieldienu brīvdienās noskatīties pilnīgi visas, Latvijā vēl neredzētā, seriāla Bruklinas taksis (Taxi Brooklyn) sērijas. Viena no seriāla varonēm Keitlīna ir NYPD detektīve, kura strādā Bruklinā. Kad viņu pēc satiksmes noteikumu pārkāpšanas aptur, viņai nākas turpināt ceļu ar taksometru. Par Keitlīnas šoferi un vienlaikus arī konsultantu kļūst Leo Romba. Kamēr Keitlīna risina noziegumus kopā ar Leo, viņa paralēli cenšas atrisināt arī kādu nesankcionētu lietu, kas saistīta ar tēva nāvi. Seriāls Bruklinas taksis būs skatāms no 3. līdz 6. aprīlim plkst. 18.45 kanālā TV6!

Pieredzes bagāti veidotāji

Galvenās varones Keitlīnas lomā iejūtas aktrise Kailera Lī (Chyler Leigh), kura plašākam skatītāju lokam pazīstama kā Dr. Leksijas Grejas atveidotāja seriālā Grejas anatomijas (Grey’s anatomy). K. Lī atklāj savas sajūtas, saņemot piedāvājumu filmēties Bruklinas taksis: ”Iespēja filmēties šāda veida seriālā bieži netiek piedāvāta, ja vien tu neesi Toms Krūzs. Tāpēc man tas bija ļoti patīkams brīdis, kad saņēmu zvanu no sava aģenta, kurš pavēstīja to, ka producents un scenārija autors Gerijs Skots Tompsons (Gary Scott Thompson) piedāvā tieši man atveidot detektīvi.” Vietā piebilst, ka aktrisei K. Lī bija arī unikāla iespēja sadarboties ar pieredzējušo G. Tompsonu, kurš ir bijis scenārija autors Ātrs un bez žēlastības (Fast and furios) filmām un seriālam Ceļojošais bruņinieks (Knight rider), kā arī Luku Besonu (Luc Besson), kurš savas karjeras laikā izveidojis vairāk nekā 50 filmu, esot režisors, producents un scenārija autors. Vairums viņa filmu guvušas plašu skatītāju mīlestību. Jau pusaudžu gados, uzsākot rakstīt filmu scenārijus, L. Besons kļuva slavens ar filmām Zilais bezdibenis (The Big Blue), Piektais elements (The Fifth Element), Taxi četrām filmu daļām, Kurjers (The Transporter) un daudzas citas. Par Piekto elementu L. Besons ieguva Cēzara apbalvojumu kā labākais režisors un labākais franču režisors. Starp citu, tieši balsoties uz L. Besona Taksis filmām, tika radīta ideja par seriālu Bruklinas taksis, kas uzņemts Bruklinā, Manhetenā un Kvīnsā.

Izbaudiet Lieldienu brīvdienas ar seriālu Bruklinas taksis no 3. līdz 6. aprīlim plkst. 18.45 TV6!

Lasi vēl