Komentāri
TV6 izrādīs uz patiesiem notikumiem balstītu seriālu Greislenda
Publicitātes foto

TV6 no 27. jūnija piedāvā jaunu un oriģinālu ASV krimināldrāmu Greislenda (Graceland) par slepenajiem aģentiem, kuri apvieno spēkus pret augstas klases noziedzību.

Kā tapa seriāls Greislenda?

ASV valdība dažādās Kalifornijas štata pilsētās uztur slepenas mītnes, kas kalpo kā bāzes dažādām slepenām valdības organizācijām, piemēram, Narkotiku apkarošanas aģentūrai, Federālajam izmeklēšanas birojam jeb FIB, kā arī ASV muitai. Balstoties patiesos notikumos un intervējot slepenos aģentus, scenārists un producents Džefs Īstins (Jeff Eastin) ir apkopojis interesantus faktus, ko vēlāk izmantojis seriāla Greislenda scenārija radīšanā. Jāatzīmē, ka šobrīd Greislendu visā pasaulē ir iecienījuši vairāki miljoni skatītāju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Notikumu attīstība

Seriāla Greislenda galvenais varonis ir Maiks Varens (Mike Warren). Maiks ir nepieredzējis, bet gudrs FIB aģents. Viņš tikko pabeidzis apmācības FIB akadēmijā, kas atrodas ASV Virdžīnijas štatā Kvantiko (Quantico) pilsētā. Maiks izceļas ar dedzīgu vēlmi sevi pierādīt – viņš tiek nosūtīts uz slepeno aģentu mītni Greislendu, lai strādātu ASV valdības labā. Maiks satiek pieredzējušu FIB aģentu Paulu Brigsu (Paul Briggs), kurš kļūst par viņa skolotāju. Paulam ir skumja pagātne, viņš kādreiz dzīvojis slepenā mītnē Īpašums (The Estate). Kamēr Pauls bija ārpus mītnes, Īpašums nodega un bojā gāja visi aģenti, tostarp viņa mīļotā meitene Lisa. Pauls tika turēts aizdomās par ugunsgrēka izcelšanu, kaut gan bija bez vainas. Kad beidzās izmeklēšana, Pauls pats sāka meklēt ceļu uz atriebību. Pirmo reizi Maikam kopā ar Paulu būs jāsastopas ar kriminālās pasaules skarbo realitāti un slepenā aģenta dzīvi, kuru no kriminālās pasaules šķir ļoti smalka robeža. Skatītājus sagaida galvu reibinoša spriedze un vesels noslēpumu tīkls, kas tiks pa druskai atšķetināsies katrā sērijā.

Greislendas aktieri

Seriālā Maika lomu spēlē aktieris un dziedātājs Ārons Tveits (Aaron Tveit), kurš seriālā dzimis Ņujorkā. Viņš ir piedalījies slavenajā mūziklā Nožēlojamie (Les Miserables) ar Annu Hataveju (Anne Hathawey) galvenajā lomā, kā arī spēlējis filmā Sauciens (Howl) ar Džeimsu Franko (James Franko). Otra galvenā loma seriālā Greislanda pieder aktierim Danielam Sunjatam (Daniel Sunjata). Daniels seriālā attēlo pieredzējuša FIB aģenta Paula Brigsa (Paul Briggs) lomu. Aktieris Daniels Sunjats ir piedalījies tādās zināmās filmās kā Tumšais bruņinieks atgriežas (The Dark Knight Rises) un Sātans Pradas brunčos (The Devil Wears Prada).

Skatieties seriālu Greislenda 1. sezonu no 27. jūnija sestdienās plkst. 22.05 kanālā TV6!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl