Komentāri
TV6 iet līdzi laikam un piedāvā pavadīt svētkus mūsdienīgā stilā
Kirsten Dunst, Tobey Maguire (Publicitātes foto)

Laiki mainās, mode mainās, bet – kā ir ar Ziemassvētku vecīšiem? Kāpēc viņi vienmēr velk sarkano mēteli un cer uz ziemeļbriežiem? TV6 aicina būt reāliem – mūsdienās Ziemassvētku vecītim vajag normālu “vāģi” un stilīgu apģērbu. Atzīsim, ka nevar uzticēt vērtīgu paciņu sirmgalvim, kurš knapi kustas! Kanālā TV6 Ziemassvētkos par dāvanām gādā Kurjers, Zirnekļcilvēks un ne tikai. Izbaudiet plašo Ziemassvētku un gadu mijas programmu no 24. decembra kanālā TV6!

Mostieties ar dzelzs vīriem!

TV6 Ziemassvētku brīvdienās aicina atvērt acis, un dod vaļā ar diviem trakajiem – Turbo un Saimonu. Astotās grūtākās piedzīvojumu sacensības, un ikviens var doties līdzi, skrienot, airējot, minoties un kāpelējot kaut līdz spēku izsīkumam un izmisumam. Šādā manierē būs aizvadāmi Ziemassvētku brīvdienu rīti ar īstiem dzelzsvīriem Pasaules ekstrēmākajās sacensībās 24. decembrī 8.45 un turpmāk ik dienu līdz 28. decembrim kanālā TV6. Turpinājumā sagaidiet seriālu Nozieguma skelets, kas būs pilns intrigu, un to caurvīs dažādi noslēpumi. Visa rezultātā seriāls pakāpeniski iegriezīsies citās sliedēs. Nenokavējiet Nozieguma skelets 7. sezonas sērijas no 24. decembra 16.50 un turpmāk ik dienu līdz 28. decembrim kanālā TV6!

Ziemeļbriežu vietā lidos Zirnekļcilvēks

Pēc tam ar Zirnekļcilvēku varēs iedomāties, kā jūtas Santaklausa ziemeļbrieži, lidojot pa gaisu. Tāpat varēs noticēt brīnumam, redzot, kā piepildās neiespējamais, un lielajai mīlestībai. Tveriet Ziemassvētku sajūtu kopā ar Zirnekļcilvēku 24. decembrī 19.35 kanālā TV6. Ziemassvētku piedzīvojumi turpināsies arī nākamajās dienās – 25. decembrī 19.30 ar filmu Zirnekļcilvēks 2 un 26. decembrī 19.20 ar filmu Zirnekļcilvēks 3.

Dāvanas piegādā Kurjers!

Tas laiks, kad Ziemassvētku dāvanas bija jāizvadā sirmgalvim, kurš knapi kustas, ir pagājis. Tagad viņa vietā stājas un dāvanas īsto cilvēku rokās nogādās kurjers. Iepazīstieties ar Frenku Martinu, kurš ir labākais savā arodā – kurjers, kurš nogādā jebkuru kravu īstajā vietā un tieši laikā. Skatieties, kā Frenks parūpējas par to, lai dāvanas sasniedz adresātu, no 24. līdz 28. decembrim 22.00 kanālā TV6!

Kas sagaida vecajā gadā?

Dienā pirms jaungada, 31. decembrī, visiem TV6 skatītājiem tiks pārbaudītas baiļu robežas. Visi bailīgie varēs sasmelties drosmi atliku likām, lai nebaidītos, drosmīgi iesoļot jaunajā gadā. No 10.30 līdz 16.35 realitātes šovs 13 upuri, uzreiz pēc tam no 17.10 līdz 19.05 Šausmīgie atvaļinājuma stāsti, bet tad 20.00 ieradīsies Baiļu faktors, kuru varēsit izbaudīt līdz pat jaunajam – 2015. – gadam.

Viss turpināsies arī jaunajā gadā!

Savukārt 1. janvāra vakarpusē, kad liela daļa cilvēku būs pamodusies jaunā pasaulē, mazinot kultūršoku, TV6 piedāvās terapijas seansu stundas garumā ar Iespējams tikai jaunajā gadā. Ārstnieciskā kursa pamatā būs pasaules klases videokuriozi, kurus skatoties ikviens sapratīsiet, cik cilvēki ziemas svinību apstākļos spēj būt neveikli, un, cik patīkami par to visu pasmieties. Skaidrs ir viens – bez šā ārstnieciskā kursa jaunais gads būs sācies pavisam citādi, tāpēc 1. janvārī 21.00 ieslēdziet kanālu TV6!

Lasi vēl