TV6 gaidāma Neciešamie bosi televīzijas pirmizrāde

Komentāri

Katram no mums ir bijis kaut kas, par ko pažēloties – vai nu naudas mazāk, nekā cerēts, vai neciešams boss trāpījies. Kā rīkoties – pamest darbu vai cīnīties ar bosu? TV6 gaidāmās televīzijas pirmizrādes Neciešamie bosi galvenie varoņi dod priekšroku otrajam variantam, radot šķietami nevainojamu plānu! Uzziniet, kā Monreālas iedzīvotāji pauž attieksmi pret neciešamu bosu jau tagad, bet filmu skatieties 3.martā plkst. 22:05 kanālā TV6!

Kad pacietības mērs ir pilns!

Komēdijas Neciešamie bosi (Horrible bosses) centrālo notikumu epicentrā ir trīs draugi Niks, Kurts un Deils, kuriem ir kāda kopīga problēma – viņu bosi ir tik ļoti neciešami, ka to vairs nav iespējams izturēt. Viens no viņiem ir nelīdzsvarots paverdzinātājs, otrs ir nevīžīgs muļķis, bet trešā ir cietsirdīga dāma, kura regulāri pavedina savus padotos. Pamest darbu draugi negrasās, jo ir jāpelna nauda, tādēļ viņi dodas pēc profesionālas palīdzības ar pārdrošu plānu – tikt vaļā no neciešamajiem priekšniekiem uz visiem laikiem. Ir tikai viena problēma: pat vislabākā plāna izdošanos nosaka tā autoru prāta spējas. Skatoties komēdiju Neciešamie bosi jautrības pilns vakars garantēts, par to variet būt droši!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Monreālieši pauž attieksmi

Neciešamie bosi izplatītājs Warner Bros bija izdomājis oriģinālu un radošu filmas reklamēšanas veidu – Monreālā, kas atrodas Kanādas dienvidaustrumos pie Otavas ietekas Sentlorensā, uz vienas no centrālajām ielām tika uzstādīta aptuveni 4m gara vudū lelle, kas atgādina tipisku korporatīvu un neapmierinātu bosu. Izrādās, ka neciešami bosi ir izplatīta parādība. Ikvienam garāmgājējiem tika dota iespēja izpaust savu vilšanos un nepatiku pret bosu, iedurot lellē milzīgas kniepadatas un atsaucība bija tiešām liela.

Video

Spēlē Holivudas zvaigznes

Populārās komēdijas Neciešamie bosi režisors ir Sets Gordons, kurš ir labos draugos ar humoru un izklaidi, to apliecinājis darbs pie tādiem seriāliem kā The Goldbergs, Marry Me, Airport 24/7: Miami, bet šobrīd viņš strādā pie filmas Baywatch veidošanas, kas uz kino ekrāniem nonāks 2017.gadā, tā vēsta IMDB. S.Gordons filmai Neciešamie bosi atlasījis īstu Holivudas zvaigžņu ziedu, sniedzot iespēju spēlēt kopā daudzām zvaigznēm. Filmā būs redzami ne tikai Džeisons Beitmans, Džeisons Sudeikis, Čārlijs Dejs, bet arī Stīvs Vaibs, Kevins Speisijs, Dženifera Anistone un citi lieliski aktieri.

Anistone kā radīta lomai

Sākotnēji Deila priekšnieces – zobārstes Džūlijas loma tika piedāvāta Naomi Vatsai un Sārai Džesikai Pārkerei, taču beigu beigās to ieguva Dž. Anistone. Iespējams, tāpēc, ka režisoram S. Gordonam iekrita acīs viņas vizuālais tēls – filmēšanas laukumā režisors esot iedrošinājis daudzus aktierus būt brīvākiem, izņemot Dž. Anistoni, kuras kustības viņš raksturoja kā skaistu horeogrāfiju. Lai Dž. Anistones tēls nebūtu gaišs un tam piešķirtu seksīgumu, viņai tika iedota arī brūna parūka. Taču zobārstei netipiskās brilles, kas būs Dž. Anistonei uz acīm zobārstniecības klīnikā, nav nevienas citas kā Oakley Radar Path, kas ir sportiski aktīvo cilvēku izvēle Nr.1!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl