TV6 drīzumā rībinās Motociklisti

Komentāri
TV6 drīzumā rībinās Motociklisti
Publicitātes foto

Līdz ar pavasara iestāšanos arvien vairāk sarosās motobraucēji. Visu sporta veidu cienītājs TV6 no 2. maija sestdienu vakaros skatītājus izklaidēs ar jaunu raidījumu Motociklisti, kas vēstīs par moto dzīves stilu, piedzīvojumiem un avantūrām.

Raidījums Motociklisti informēs un izglītos skatītājus par un ap motosporta aktualitātēm, stiprinās braukšanas un drošības iemaņas, kā arī motobūves, pārbūves un jaunrades prasmes. Raidījumā līdzās ceļojumiem, tiks apskatīti arī Latvijas un pasaules motošovi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TV6 raidījuma Motociklisti veidotājs, auto un moto žurnālists Arnis Blodons atzīst: ”Motocikls jau sen vairs nav tikai transportlīdzeklis. Tas ir skats uz pasauli un rakstura iezīme. Tāpēc raidījums nebūs tikai par tehniku, bet arī par cilvēkiem, to sapņiem, atpūtu un dzīvesstilu.”

Motocikls ir sirdslieta arī raidījuma vadītājam Valdim Melderim, kurš kopā ar sievu jau ilgāku laiku ir aktīvi moto braucējs. V. Melderis apgalvo: ”Braucu tā, lai sargeņģelis var panākt. Mana stihija ir ceļošana uz labu laimi, kad no rīta izbraucot, īsti nezinu, kur būšu vakarā, un, ja pa vidu var izbaudīt peldi klusā mežezerā, gandarījums ir pilnīgs!”

Īpaša sadaļa raidījumā atvēlēta arī konkursam Latvijas Gada motocikls 2015. Tā mērķis ir popularizēt pārvietošanos ar motociklu ne tikai ikdienā, bet arī ceļojumos. Šajā sadaļā varēsit sekot līdzi ekspertu vērtējumiem, un, iespējams, tas palīdzēs pieņemt lēmumu, kādu motociklu izvēlēties. Vairāk par šā gada konkursa norisi uzzināsit, apmeklējot mājaslapu gadamotocikls.lv, kā arī skatoties raidījumu Motociklisti.

Lai pie TV6 skatītājiem nonāktu daudzveidīgs un interesants saturs, tiek piesaistīti motoeksperti – tiesu ekspertīžu biroja vecākais tiesu eksperts Oskars Irbītis, motoinstruktors Uģis Spēlmanis, Parīze–Dakara dalībnieks Roberts Elbakjans, kā arī vēl citi ar motopasauli saistīti cilvēki.

Baudiet raidījumu Motociklisti no 2. maija sestdienās plkst. 21.00 TV6 un TVPlay!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl